M jak miłość, odcinek 1543: Romans Józefa Modrego i Barbary. Wreszcie wyzna jej swoje uczucia

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1543: Romans Józefa Modrego i Barbary. Wreszcie wyzna jej swoje uczucia

M jak miłość, odcinek 1543: Romans Józefa Modrego i Barbary. Wreszcie wyzna jej swoje uczucia

2020-11-16 8:28

W 1543 odcinku "M jak miłość" Józef Modry (Stefan Friedmann) dojdzie już do siebie po tragicznych wydarzeniach, które zgotowała mu opiekunka Ola (Magdalena Rembacz). Tylko dzięki Basi (Teresa Lipowska), senior przeżył nękanie, trucie lekami i próbę zabójstwa. Oboje tak się do siebie zbliżyli, że w 1543 odcinku "M jak miłość" Modry przyjdzie do Barbary z bukietem kwiatów i wreszcie wyzna, co czuje do kobiety! Ona nie pozostanie obojętna i też powierzy mu swoje uczucia. To będzie naprawdę romantyczna chwila!

"M jak miłość" odcinek 1543 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1543 odcinku "M jak miłość" Barbara i Józef udadzą się na długi i romantyczny spacer do sadu. Modry przyniesie przyjaciółce bukiet kwiatów i podziękuje jej za wybawienie z problemu. To tylko dzięki niej żyje i odzyskał zdrowie po podtruwaniu i nękaniu przez chorą psychicznie opiekunkę. 

- Gdyby nie ty, to nie byłoby mnie już na tym świecie - powie Modry.

- Bardzo się cieszę, że to się wszystko się tak szczęśliwie skończyło. Nawet nie masz pojęcia, jak ja się o ciebie martwiłam - Barbara w 1543 odcinku "M jak miłość" da do zrozumienia, że bardzo jej zależy na Józefie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1543: Sonia i Janek będą mieli córkę! Nie dadzą sobie rady z dzieckiem

M jak miłość, odcinek 1543: Tajemnica Marysi ujawniona! To Jackowi przysięgała miłość na całe życie

W 1543 odcinku "M jak miłość" Józef i Barbara nie będą sobie szczędzić czułych gestów. 

- Bo widzisz Basiu, ty i ja już przeżyliśmy miłość swojego życia i jakie to szczęście, że mamy tylu przyjaciół. A tak sobie myślę, że przyjaźń nasza jest wyjątkowa... - Modry powie Basi, jak bardzo poważnie ją traktuje i jak jest ważna dla niego.

- Bo my jesteśmy wyjątkowi! - Barbara w 1543 odcinku "M jak miłość" doskonale zrozumie co ma na myśli mężczyzna. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1543: Tajemnica Marysi ujawniona! To Jackowi przysięgała miłość na całe życie! Przy dawnym chłopaku zapomni o rodzinie - WIDEO

W 1543 odcinku "M jak miłość" Józef i Barbara pierwszy raz tak szczerze porozmawiają. Nie będą kryć czułych spojrzeń i gestów. Nigdy dotąd nie byli aż tak blisko. Czy w związku z tym, że Modry nie ma już problemów z psychopatyczną opiekunką, a Barbara nie musi się o niego martwić, oni wreszcie będą razem? Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych odcinkach "M jak miłość" ich uczucie będzie się rozwijało. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze