M jak miłość, odcinek 1543: Sonia i Janek będą mieli córkę! Nie dadzą sobie rady z dzieckiem

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1543: Sonia i Janek będą mieli córkę! Nie dadzą sobie rady z dzieckiem

M jak miłość, odcinek 1543: Sonia i Janek będą mieli córkę! Nie dadzą sobie rady z dzieckiem

2020-11-15 18:30

W 1543 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) zostaną rodzicami! Niespodziewanie w życiu zaręczonej pary policjantów pojawi się dziecko, śliczna mała córeczka. Ich związek czeka ciężka próba i długie rozstanie. Bo dziwnym zrządzeniem losu w 1543 odcinku "M jak miłość" Morawski zostanie oddelegowany do służby w Warszawie! Zanim jednak wyjedzie i zostawi Sonię to oboje będą musieli sprawdzić się w roli rodziców. Niestety Sonia i Janek polegną na całej linii, bo ich przybrana córeczka okaże się nie do opanowania. Jak to się stanie, że w ogóle będą mieli dziecko?

"M jak miłość" odcinek 1543 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Sonia i Janek z "M jak miłość" dopiero się zaręczyli, a ich związek już zawiśnie na włosku. Dlaczego? Bo w 1543 odcinku "M jak miłość" Janek jako komendant policji w Lipnicy dostanie rozkaz z góry, by przez dwa miesiące pracować w Warszawie nad tajemniczym śledztwem. Służbowa delegacja Janka będzie oznaczała rozłąkę z Sonią. Co prawda nie będzie ich dzieliła zbyt duża odległość, ale jednak policjantka zacznie się bać, że do ślubu w ogóle nie dojdzie.

Patrz też: M jak miłość. Makabryczny wypadek Janka przed ślubem z Sonią! Trafi do szpitala- WIDEO

Zakochanych policjantów w 1543 odcinku "M jak miłość" czeka też inny test! Sprawdzian z tego jak sobie poradzą z dzieckiem. Bo Sonia sprowadzi do leśniczówki półroczną Kalinkę (Ewa Kapturska), córkę Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Wszystko po to, by odciążyć trochę przemęczoną przyjaciółkę, która nie będzie już dawała rady z opieką nad ząbkującym maleństwem.

Sonia i Janek początkowo w 1543 odcinku "M jak miłość" będą zachwyceni Kalinką, bo córeczka przyjaciół to takie urocze, śliczne i grzeczne dziecko. Morawski zacznie jednak podejrzewać, że ukochana chciała mu dać coś wyraźnie do zrozumienia. - O matko, ale masz minę! Nie martw się po prostu chciałam dać odrobinę wytchnienia Marzence... - wyjaśni policjantka. - I to nie jest żadna aluzja? - zapyta lekko przestraszony Janek. - Jeszcze nie... - doda Sonia.

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

Opieka nad dzieckiem w 1543 odcinku "M jak miłość" zamieni się jednak w koszmar, a Sonia i Janek zrozumieją, że czeka ich ciężka noc z Kalinką. Oboje zwątpią w to czy nadają się na rodziców. Sytuację uratują Marzenka z Andrzejkiem, który wieczorem odbiorą jednak swoją córeczkę. Stęsknieni rodzice nie pozwolą, żeby Kalinka spędziła noc poza ich domem.

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1546: Marysia dowie się o nieślubnej córce ukochanego przy łożu śmierci jego matki! Tylko ona zna dziecko Jacka - WIDEO

M jak miłość odc. 1543. Kalinka (Ewa Kapturska), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1543. Kalinka (Ewa Kapturska), Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1543. Kalinka (Ewa Kapturska), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1543. Kalinka (Ewa Kapturska), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1543. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1543. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Najnowsze