M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik) w szpitalu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik) w szpitalu

M jak miłość. Makabryczny wypadek Janka przed ślubem z Sonią! Trafi do szpitala- WIDEO

Straszna tragedia w "M jak miłość"! Tuż przed ślubem Janka (Tomas Kollarik) i Soni (Barbara Wypych) pan młody trafi w ciężkim stanie do szpitala! Narzeczeni będą mieli makabryczny wypadek w drodze do kościoła i Janek zamiast stanąć przed ołtarzem będzie walczył o życie! Co się stanie z Sonią? Dlaczego na materiale z dnia ślubu nie widać panny młodej obok ukochanego? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Wielki dramat w "M jak miłość"! Zamiast ślubu z Sonią walka Janka o życie! 

W dniu ślubu Soni i Janka w "M jak miłość" panna młoda, jeszcze w szlafroczku, będzie wyglądała prześlicznie. Narzeczony z samego rana przyniesie jej w darze polny kwiatek. Za promienną Sonią będzie widać piękną białą suknię i oboje będą niewiarygodnie szczęśliwi! Niestety, ta chwila nie potrawa długo... O wypadku Janka i Soni i strasznej przepowiedni Cyganki pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ>>>

Państwo młodzi nie dotrą do kościoła, w którym czekać będzie na nich coraz bardziej zaniepokojona rodzina i przyjaciele. - Nie widzieliście młodych? - zapyta matka (Ewa Kasprzyk) Janka, docierając w towarzystwie Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arek Smoleński) do kościoła. 

- Na pewno zaraz przyjadą - będzie tłumaczył z nerwowym uśmiechem ksiądz (Maciej Damięcki) Kisielowej, którą dopadną bardzo złe przeczucia...     

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

Niestety, to już pewne: w drodze do kościoła dojdzie do makabrycznego wypadku, a Janek trafi w ciężkim stanie do szpitala! Co będzie z Sonią? 

- Janku, Soniu! Czego wam życzę, kochani? Wspaniałego ślubu, hucznego wesela! Niech wasza miłość rozkwita - Katarzyna Cichopek przeczytała w "Kulisach M jak miłość" życzenia od widza, pana Mariana z Olsztyna dla Soni i Janka.

Życzenia widza dla pary policjantów "M jak miłość" na pewno płynęły z głębi serca, ale niestety twórcy serialu mieli inną wizję tego ważnego wydarzenia. Czy Janek przeżyje wypadek? W materiale z "Kulis M jak miłość" nie widać Soni po wypadku. Czyżby kochająca bez granic swojego Janka Sonia miała nie dożyć chwili ślubu?  

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!
Najnowsze