M jak miłość. Tragedia przed ślubem Janka i Soni. Straszna przepowiednia wróżki się spełni? WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Tragedia przed ślubem Janka i Soni. Straszna przepowiednia wróżki się spełni? WIDEO

M jak miłość. Tragedia przed ślubem Janka i Soni. Straszna przepowiednia wróżki się spełni? WIDEO

2020-10-20 10:53

Ślub Janka (Tomas Kollarik) i Soni (Barbara Wypych) w "M jak miłość" stanie pod znakiem zapytania, a narzeczonych czekają tragiczne chwile. Dlaczego? Nie dość, że do Grabiny wróci Ula (Iga Krefft), była ukochana Janka, przez którą już dwa razy walczył o życie, to jeszcze Morawski usłyszy straszną przepowiednię wróżki. Wkrótce w "M jak miłość" tuż przed ślubem zakochanych policjantów zaczepi tajemnicza kobieta, która przepowie Jankowi wielki dramat. Poradzi mu też, żeby na siebie uważał, bo może stać się coś złego. Zobaczcie sceny z "Kulis serialu M jak miłość".

Czy ślub Janka i Soni w "M jak miłość" się odbędzie?

Janek i Sonia w "M jak miłość" wezmą wreszcie ślub? Miłość pary policjantów z Lipnicy nie raz była wystawiona na ciężkie próby, a jedną z nich będzie na pewno powrót Uli do Polski w nowych odcinkach "M jak miłość". Była ukochana Janka od dawna jest dla niego tylko przyjaciółką, a Soni nie uda się zapanować nad zazdrością. Nie będzie wystarczająco ufać Uli, która pogrąży się w rozpaczy z powodu problemów, jakie czekają ją w małżeństwie z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński).

- Nie rozumiem jak ja mogłam być tak głupia - wyzna Ula, którą już można zobaczyć w "Kulisach serialu M jak miłość". I zapewne będzie znów szukała pocieszenia u Janka, który nawet po rozstaniu zawsze był jej bliski.

Patrz też: M jak miłość. Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby zabrała jej Piotrka - WIDEO

Po romantycznych oświadczynach Janka w 1538 odcinku "M jak miłość", który w leśniczówce przygotuje dla Soni wyjątkową niespodziankę, przez moment będzie się wydawało, że już nikt i nic ich nie rozdzieli, że teraz wezmą ślub i będą już zawsze razem. Ale przewrotny los sprawi, że zakochani policjanci zadrżą ze strachu o swoją przyszłość. A wszystko przez wróżkę, którą spotkają na ulicy w Lipnicy i która przewidzi co ich czeka, czytając Morawskiemu z ręki.

Tuż przed ślubem Janka i Soni w "M jak miłość", zgodnie z przepowiednią wróżki, rozegra się jakaś tragedia. - Uważaj na siebie, bardzo na siebie uważaj! - uprzedzi narzeczonych wróżka.

M jak miłość ZWIASTUN. Kinga pobije Kamilę! Paweł będzie z Franką. Kamil znajdzie matkę dla Poli. Tragedia przed ślubem Janka i Soni

Na pewno Sonia i Janek w "M jak miłość" nie będą mieli chwili spokoju, bo ciotka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), która mieszka tuż obok leśniczówki postara się, żeby mieć na oku to co się u nich dzieje. Dojdzie nawet do tego, że Sonia straci cierpliwość do Kisielowej, która zastępuje jej matkę. I coraz bardziej bezradna chwyci nawet za nóż!

Nie przegap: M jak miłość. Kolega z pracy Izy zniszczy jej życie! Będzie mu chodziło o Marcina - WIDEO

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!
M jak miłość odc. 1559. Sonia (Barbara Wypych), wróżka Calista (Dorota Liliental)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1559. Sonia (Barbara Wypych), wróżka Calista (Dorota Liliental)
M jak miłość. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze