M jak miłość. Kolega z pracy Izy zniszczy jej życie! Będzie mu chodziło o Marcina - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kolega z pracy Izy zniszczy jej życie! Będzie mu chodziło o Marcina - WIDEO

M jak miłość. Kolega z pracy Izy zniszczy jej życie! Będzie mu chodziło o Marcina - WIDEO

2020-10-19 23:34

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" nie będą zbyt długo razem szczęśliwi, a małżeńską sielankę Chodakowskich już wkrótce przerwie tajemniczy mężczyzna. Kolega z pracy Izy, którego zagra Dariusz Kordek, z pozoru czarujący i interesujący okaże się żądnym zemsty okrutnym typem. A jego znajomość z Izą nie będzie przypadkowa. Bo zaplanuje zemstę na Marcinie, który kiedyś zniszczył mu życie. Teraz on będzie chciał zrujnować Marcina i Izę. Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość".

Kim w "M jak miłość" będzie kolega Izy, którego zagra Dariusz Kordek?

Nowa praca Izy w "M jak miłość" sprowadzi tragedię na rodzinę jej i Marcina! I nie chodzi tylko o to, że kolega Izy z agencji wydawniczej będzie zupełnie kimś innym, niż początkowo będzie się podawał. W grę wejdą również często nieczyste zagrywki Chodakowskiego i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) w ich agencji detektywistycznej. Sprawa, którą zajmą się detektywi już wkrótce w "M jak miłość" będzie związana właśnie z nowym znajomym Izy.

Patrz też: M jak miłość. Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby zabrała jej Piotrka - WIDEO

- W życiu Izy i Marcina jak zwykle prawdziwy rollercoster. I to nie tylko za sprawą dorastających dzieci, ale również nowego kolegi z pracy Izy - powiedziała tajemniczo Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Już teraz ujawniono sceny z "M jak miłość" z pierwszego spotkania Izy, pisarza Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg) i mężczyzny z wydawnictwa, granego przez Dariusza Kordka. W tym wątku nie byłoby nic przerażającego, gdyby nie fakt, że w nowych odcinkach "M jak miłość" kolega Izy bez trudu namierzy agencję Marcina i Jakuba. Powód? Żeby się zemścić na Chodakowskim!

- Zniszczyłeś moje życie, teraz ja zniszczę twoje... - zapowie nowy bohater w "M jak miłość". I choć nie będzie wiadomo dokładnie o kogo mu chodzi - o Izę, Marcina, a może nawet Jakuba - to jedno jest pewne, Chodakowscy nie zaznają ani chwili spokoju. A ich rodzinę czeka sporo nieszczęść...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1539: Łukasz prześpi się ze stażystką Kasią na pierwszej randce! Zapomni o Katii i córce - WIDEO

M jak miłość. Dariusz Kordek - kolega z pracy Izy

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Dariusz Kordek - kolega z pracy Izy
M jak miłość. Dariusz Kordek - kolega z pracy Izy

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Dariusz Kordek - kolega z pracy Izy
Najnowsze