M jak miłość. Ślub Soni i Janka. Wśród gości będzie także największy wróg. Wyciekły ZDJĘCIA i WIDEO z planu

i

Autor: Instagram M jak miłość. Ślub Soni i Janka. Wśród gości będzie także największy wróg. Wyciekły ZDJĘCIA i WIDEO z planu

M jak miłość. Ślub Soni i Janka. Wśród gości będzie także największy wróg. Wyciekły ZDJĘCIA i WIDEO z planu

2020-09-24 15:32

Wkrótce w "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) wezmą ślub. Na planie właśnie kręcone są sceny ze ślubu Soni i Janka, na którym pojawi się wielu gości. Wśród zaproszonych na ślub w Grabinie znajdą się m.in. przyjaciele policjantów z komisariatu, a także była narzeczona Janka - Ula (Iga Krefft) ze swoim mężem Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). Ale nie tylko oni! Na razie jednak produkcja "M jak miłość" ukrywa nie tylko suknię ślubną Soni, lecz także członków jej rodziny. Wszystkie niespodzianki widzowie zobaczą kiedy odcinek "M jak miłość" ze ślubem Soni i Janka zostanie wyemitowany w TVP. Poznajcie więcej szczegółów!

Kiedy ślub Soni i Janka w "M jak miłość? Który to będzie odcinek?

Ślub Soni i Janka w "M jak miłość" to wydarzenie, na które czekało wielu widzów. Za kulisami "M jak miłość" powstają właśnie sceny ślubu do odcinka, który w TVP2 zostanie wyemitowany najpewniej dopiero na początku przyszłego roku. Aktorzy z "M jak miłość" chwalą się ujęciami zza kulis i dzięki nimi już wiemy jak będzie wyglądał Janek jako pan młody.

Tajemnicą "M jak miłość" pozostaje jednak Sonia w roli panny młodej. Ani Barbara Wypych, ani jej koledzy z planu nie pokazują na Instagrami żadnych ujęć z jej suknią ślubną. Ekranowa Sonia pozostaje w ukryciu, zupełnie jakby miała dla Janka i dla gości jakąś niespodziankę. Będzie w ciąży?!

Co prawda ostatnio w 1526 odcinku "M jak miłość" pojawiła się plotka o ciąży Soni, a ona sama sugerowała ukochanemu, że ojcem jest Rafał (Jakub Kucner), to na szczęście wszystko okazało się jedną, wielką pomyłką! Mimo to Sonia i Janek postanowili zostać rodzicami - zaczęli się już nawet starać o dziecko.

Patrz też: Była gwiazdą M jak miłość. Marta Juras urodziła dzieci, zniknęła z TVP. Była Roznerskiego wróci w nowej roli

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Na ślubie Soni i Janka w "M jak miłość" wśród gości będą nie tylko ich przyjaciele policjanci m.in. Rafał Stadnicki (Jakub Kucner), a także matka Janka - Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk). Nie zabraknie także rodziny Soni, czyli Kisielowej (Małgorzata Różniatowska) i jej męża Roberta (Krzysztof Tyniec). Ale być może pojawią się też inni członkowie rodziny panny młodej, których nikt nigdy nie wiedział, np. matka albo rodzeństwo.

Zaskoczeniem na ślubie w "M jak miłość" będzie obecność Uli i Bartka. Była narzeczona i wielka miłość Janka, z którą Sonia długo walczyła o ukochanego zjawi się na ceremonii jeszcze piękniejsza niż była przed wyjazdem do Australii.

Sprawdź też: M jak miłość. Magda znów zostanie matką! Razem z Kamilem będzie wychowywać dziecko

Zobaczcie ZDJĘCIA ze ślubu Soni i Janka w "M jak miłość" w naszej galerii >>>

M jak miłość. Rafał (Jakub Kucner), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Rafał (Jakub Kucner), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)
Najnowsze