M jak miłość, odcinek 1526: Sonia w ciąży? To nie Janek będzie ojcem! Paskudną plotkę rozpuści Kisielowa

2020-09-21 20:59 Ag
M jak miłość, odcinek 1526: Sonia w ciąży, ale nie z Jankiem?! Paskudna plotka o ojcu dziecka
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1526: Sonia w ciąży, ale nie z Jankiem?! Paskudna plotka o ojcu dziecka

W 1526 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) będzie w ciąży, a Janek (Tomas Kollarik) dowie się o tym ostatni. A wszystko przez Kisielową (Małgorzata Różniatowska), który zauważy Sonię w dziwnym stanie, bliską omdlenia. Oczywiście zrodzi to podejrzenia, że spodziewa się dziecka Janka, lecz ukrywa przed nim ciążę. Plotka o Soni i ojcu jej dziecka w 1526 odcinku "M jak miłość" lotem błyskawicy obiegnie wieś. Dotrze do Morawskiego, który wpadnie w panikę. Zwłaszcza, że Sonia mu powie, że to Rafał (Jakub Kucner) jest ojcem. Czy Sonia naprawdę będzie w ciąży w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1526 - poniedziałek, 21.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Soni w 1526 odcinku "M jak miłość" będzie dla Kisielowej sporym zaskoczeniem! Bo jak to ona, ciotka policjantki, która jest dla niej jak matka i mieszka w sąsiedztwie, będzie musiała sama się domyślać, że coś jest na rzeczy! Podejrzliwa Kisielowa w 1526 odcinku "M jak miłość" zauważy, że Sonia ostatnio gorzej się czuje i połączy jej złe samopoczucie z ciążą. Zwłaszcza, że na własne oczy zobaczy jak siostrzenica jest bliska omdlenia.

Oczywiście jak zwykle Kisielowa nie zdoła zachować tego dla siebie, pewna, że Sonia ukrywa ciążę, bo Janek nie chce ślubu. W 1526 odcinku "M jak miłość" wzburzona Zofia doniesie od razu o wszystkim Barbarze (Teresa Lipowska), którą uprzedzi, że weźmie sprawy w swoje ręce. - Chyba nie myślisz, że to tak zostawię?

- A co chcesz zrobić?

- Interweniować! Dziecko musi mieć pełną, normalną rodzinę!

- Są dorośli. A Sonia jest mądrą dziewczyną i naprawdę da sobie radę…

- Chcę tylko Janka zapytać, kiedy ma zamiar ożenić się z Sonią! Nie widzisz, że chłopak się miga? A jak zostawi ją z brzuchem i gdzieś pofrunie?!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1527: Joasia nie będzie w ciąży! Dowie się o tajemniczej chorobie od lekarzy z Francji

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Piotrek zobaczy jak Kinga dobiera się do nagiego Pawła!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Błędne przekonanie Kisielowej, że ślub Soni i Janka musi się odbyć natychmiast w 1526 odcinku "M jak miłość" popchnie ją do działania. Nieco później zjawi się na komisariacie policji w Lipnicy i wezwie Janka na poważną rozmowę. - Odpowiedzialność, młody człowieku, mówi ci to coś?! To sobie przemyśl to hasło...

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1526: Tragedia u Rogowskich! Marysia zapłaci dużo pieniędzy, by nie dowiedzieli się kim naprawdę była teściowa Mateusza

Nie powie mu wprost o ciąży, ale da Morawskiemu wiele do myślenia. Aż wreszcie w 1526 odcinku "M jak miłość" Janek zacznie się poważnie niepokoić, że zostanie ojcem. - Twoja ciocia potrafi namieszać człowiekowi w głowie... Dobrze się czujesz?

- Ale poczekaj, ty się domyśliłeś, czy Rafał ci powiedział? - zapyta zaskoczona Sonia w 1526 odcinku "M jak miłość". - To Rafał wie?

- On jest ojcem! On mnie w to wszystko wpakował - doda policjantka. - Jest ojcem tego pomysłu! Zapisał mnie na maraton więc biegam!Łapię formę, może nawet widać pierwsze efekty. Nie wiem czy zauważyłeś, pani Basia mnie skomplementowała.

- Dobra, to teraz prosto z mostu - jesteś w ciąży, czy nie? - rzuci niespodziewanie do ukochanej. Widząc panikę Janka w 1526 odcinku "M jak miłość" Sonia zdementuje plotki o ciąży. Oświadczy Jankowi, że po prostu trenuje do maratonu. Dlatego musi tak o siebie dbać, ale czasami źle się czuje.

M jak miłość odc. 1526. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1526. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1526. Sonia (Barbara Wypych)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Sonia (Barbara Wypych)
Najnowsze