Była gwiazdą M jak miłość. Marta Juras urodziła dzieci, zniknęła z TVP. Była Roznerskiego wróci w nowej roli

i

Autor: MTL Maxfilm Była gwiazdą M jak miłość. Marta Juras urodziła dzieci, zniknęła z TVP. Była Roznerskiego wróci w nowej roli

Była gwiazdą M jak miłość. Marta Juras urodziła dzieci, zniknęła z TVP. Była Roznerskiego wróci w nowej roli

2020-09-24 8:12

Marta Juras, znana jako Eryka z "M jak miłość" kilka lat temu była dziewczyną Mikołaja Roznerskiego. Zanim zostali parą w "M jak miłość", bo Eryka była jedną z kochanek Marcina, związali się prywatnie. Z tego związku mają 9-letniego syna Antka. Rola Juras w "M jak miłość" skończyła się dość szybko. Aktorka później zniknęła z telewizji, związała się z innym mężczyzną i urodziła dwoje dzieci. Niebawem była gwiazda "M jak miłość" wróci do TVP w zupełnie nowej roli. Juras zagra bowiem w serialu "Barwy szczęścia". Poznajcie szczegóły.

Kim jest Marta Juras? Kogo była aktorka z "M jak miłość" zagra w "Barwach szczęścia"?

Marta Juras z "M jak miłość" odeszła w 2014 roku, a rolę Eryki Buford, przyrodniej siostry Janki (Joanna Osyda), czyli wnuczki siostry Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), która przyjechała z USA, żeby zabrać Mostowiakom dom w Grabinie, grała przez nieco ponad rok. Na planie "M jak miłość" Marta Juras miała miłosny wątek ze swoim ówczesnym ukochanym, Mikołajem Roznerskim. Tak jak w życiu prywatnym, tak i w serialu połączyła ich miłość. Niestety uczucie się wypaliło już po narodzinach ich syna Antka.

Sprawdź też: M jak miłość. Roznerski i Kalska rozpętali burzę jednym zdjęciem! Koniec spekulacji o ciąży Adriany

Po odejściu z "M jak miłość" Juras zagrała jeszcze ważną postać w "Na dobre i na złe", gdzie wcielała się w niewidomą Romę, ukochaną Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Później wybierała już mniejsze role w filmach i serialach. Aż wreszcie była gwiazda "M jak miłość" zniknęła z telewizji. Ponieważ Juras bardzo chroni swoje życie prywatne, to wiadomo o niej tylko tyle, że po rozstaniu z Roznerskiem znalazła inną miłość i urodziła dwoje dzieci.

Kariera aktorki zeszła na dalszy plan, ale niedawno postanowiła to zmienić. Marta Juras przyjęła propozycję od produkcji "Barw szczęścia" i niebawem pojawi się w serialu jako Gabriela Niedzielska, dyrektorka szkoły, do której chodzi Aleks (Hubert Wiatrowski). Zadebiutuje w 2301 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 we wtorek 6.10.2020), kiedy Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek) dowiedzą się, że Dorota Kujawiak (Karina Seweryn) poszła na zwolnienie lekarskie, a jej miejsce zajmie właśnie Gabriela.

Czy Paweł z "M jak miłość" będzie miał romans z Kingą?

Kim prywatnie będzie Gabriela z "Barw szczęścia", bohaterka Marty Juras? Nieco później okaże się, że Gabriela to pierwsza wielka miłość Darka (Andrzej Niemyt). Homoseksualista, który obecnie jest w związku z Władkiem Cieślakiem (Przemysław Stippa) kiedyś był zakochany w dziewczynie. Kiedy Gabriela pojawi się w jego życiu Darek znów poczuje do niej coś więcej! Zmieni orientację seksualną i zostawi dla Gabrieli ukochanego Władka? To się wyjaśni w nowych odcinkach "Barw szczęścia" już od października.

Sprawdź też: M jak miłość. Rafał Mroczek nie chce romansu Pawła i Kingi! Znienawidzą go za to

Najnowsze