M jak miłość, odcinek 1545: Franka sprowadzi na Pawła chłopaka bandytę! Znów będzie musiał ją ratować - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1545: Franka sprowadzi na Pawła chłopaka bandytę! Znów będzie musiał ją ratować - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1545: Franka sprowadzi na Pawła chłopaka bandytę! Znów będzie musiał ją ratować - WIDEO

2020-11-10 12:03

W 1545 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) przypomni sobie o France (Dominika Kachlik), góralce, która chciała być jego dziewczyną, ale on zakochał się w Kindze (Katarzyna Cichopek)! Dowie się, że Franka wpakowała się w kłopoty przez byłego chłopaka. Bandyta Krzysiek Sawicki (Michał Chruściel) wyjdzie z więzienia i zażąda, żeby do niego wróciła. A kiedy w 1545 odcinku "M jak miłość" przestępca zobaczy, że Franka spotyka się z Pawłem, postanowi się zemścić. Życie Zduńskiego będzie zagrożone! Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł z "M jak miłość" mieli szansę być już kiedyś razem, ale szalona dziewczyna  Bukowiny Tatrzańskiej, którą Zduński nie raz ratował z opresji szybko zorientowała się, że on kocha Kingę. Powiedziała mu nawet wprost, że w tej sytuacji nie chce się pakować w ten związek. Mimo, że chętnie udawała jego dziewczynę przed Zduńską i jego przyjaciółmi.

Nie przegap: M jak miłość. Paweł rozpocznie nowe życie z Franką! Ona odetnie go od Kingi

Franka znów się pojawi w 1545 odcinku "M jak miłość". I jak zwykle sprowadzi na Pawła same problemy. To od Basi (Gabriela Raczyńska) Paweł dowie się, że jego przyjaciółka wpakowała się w tarapaty, że dręczy ją były chłopaka. Zduński, jak na rycerskiego mężczyznę przystało, postanowi kolejny raz pomóc France. Nieświadomy tego, że ściąga na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo. 

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1545: Kamil weźmie się za Kamilę. Znajdzie sposób na kochankę Piotrka?

W 1545 odcinku "M jak miłość" prześladujący Frankę jej dawny ukochany Krzysiek Sawicki (Michał Chruściel) okaże się bezwzględnym typkiem, bandytą, który dopiero co wyjdzie z więzienia. Nie dość, że zażąda od Franki, żeby znów z nim była, to jeszcze zacznie ją śledzić i uzna Pawła za największego rywala. 

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

Chory z zazdrości były chłopak Franki w 1545 odcinku "M jak miłość" wymyśli intrygę, by uprzykrzyć jej życie. Będzie do tego stopnia okrutny, że przyjaciółka Pawła ze strachu spędzi noc w mieszkaniu Zduńskiego. Nieobliczalny Krzysiek nie dopuści do tego, żeby Paweł zabrał mu ukochaną.

Nie przegap: M jak miłość. Nieprzytomna Iza w łóżku z Michałem! To będzie wyglądało jak gwałt - WIDEO

Wkrótce potem w "M jak miłość" bandyta zjawi się w "Rowerowni" Pawła i zacznie mu grozić. Niedługo później Paweł będzie miał wypadek i zostanie ciężko ranny. "Ktoś" potrąci go samochodem kiedy będzie jechał na rowerze z Franką! Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Krzysiek.

M jak miłość: Paweł (Rafał Mroczek), Krzysiek Sawicki (Michał Chruściel)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze