M jak miłość, odcinek 1545: Kamil weźmie się za Kamilę. Znajdzie sposób na kochankę Piotrka?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1545: Kamil weźmie się za Kamilę. Znajdzie sposób na kochankę Piotrka?

M jak miłość, odcinek 1545: Kamil weźmie się za Kamilę. Znajdzie sposób na kochankę Piotrka?

2020-11-11 15:15

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kamila (Anna Gorajska) będzie dalej próbowała uwieść Piotrka (Marcin Mroczek) i doszczętnie zniszczyć jego małżeństwo z Kingą (Katarzyna Cichopek), ale na jej drodze stanie Kamil (Marcin Bosak). Przebiegły Gryc wkroczy do akcji, żeby dać Kamili nauczkę i by dała wreszcie Piotrkowi spokój. Plan Kamila w 1545 odcinku "M jak miłość" będzie prosty! Zacznie podrywać Kamilę. Tyle tylko, że Jabłońska okaże się bardzo oporna.

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wkrótce w "M jak miłość" Kamila Jabłońska "zyska" nowego wroga w kancelarii Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Adama Wernera (Jacek Kopczyński). A zachowanie prawniczki coraz bardziej oburzy przyjaciół Piotrka, którzy nie będą w stanie bezczynnie patrzeć jak Jabłońska nachalnie go podrywa. W 1545 odcinku "M jak miłość" już nie tylko Magda (Anna Mucha) wypowie kochance Piotrka otwartą wojnę. Po tym co Kamila będzie wyprawiała, także Budzyński uzna, że nie ma dla niej miejsce w ich zespole.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1545: Budzyński wypędzi Kamilę z kancelarii. Kochanka Piotrka zaatakuje Kingę

Tyle tylko, że w 1545 odcinku "M jak miłość" Kamila nie przyjmie do wiadomości, że Andrzej chce się jej pozbyć z kancelarii, że nie będzie dalej blisko pracować i "przyjaźnić" się ze Zduńskim. Perfidna prawniczka domyśli się, że za wszystkim stoi Magda, że to on wszelkimi możliwymi sposobami próbuje usunąć ją z życia Piotrka.

Opór Kamili w 1545 odcinku "M jak miłość" będzie tak bezwzględny, że Budzyński znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Nie chcąc tracić tak zdolnej pracownicy uprzedzi ją, że od tej pory wszystkie sprawy będzie prowadziła z... Kamilem! 

M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

Znany ze swojej przebiegłości Gryc w 1545 odcinku "M jak miłość" tylko będzie czekał na współpracę z Kamilą. Także zauważy bowiem jej zażyłość z Piotrkiem. Przez wzgląd na Kingę, która może stracić męża przez uwodzicielkę, która po trupach dąży do celu i za nic ma świętość rodziny oraz małżeństwa, Kamil postanowi działać. W 1545 odcinku "M jak miłość" zacznie czarować Kamilę w taki sposób, żeby odpuściła sobie Piotrka. Jabłońska nie da się jednak złapać na uwodzicielskie sztuczki Kamila.

Nie przegap: M jak miłość. Nieprzytomna Iza w łóżku z Michałem! To będzie wyglądało jak gwałt - WIDEO

Wręcz przeciwnie! W 1545 odcinku "M jak miłość" wściekła Kamila znów pójdzie do bistro i zrobi Kindze awanturę, że przez swoją chorą zazdrość o męża niszczy jej karierę. Potem zjawi się w gabinecie Piotrka. Postawi wszystko na jedną kartę. Wyzna mu miłości i zacznie go całować. Zduński ulegnie Kamili...

M jak miłość odc. 1540. Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1540. Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1540. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1545. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany