M jak miłość. Nieprzytomna Iza w łóżku z Michałem! To będzie wyglądało jak gwałt

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Nieprzytomna Iza w łóżku z Michałem! To będzie wyglądało jak gwałt

M jak miłość. Nieprzytomna Iza w łóżku z Michałem! To będzie wyglądało jak gwałt - WIDEO

2020-11-10 16:32

Gwałt Izy (Adriana Kalska) w "M jak miłość" to trauma z jaką żona Marcina (Mikołaj Roznerski) zmaga się od dawna! Ponad dwa lata temu Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski) zgwałcił ją podczas nocy poślubnej! Teraz historia się powtórzy? Sceny z nowych odcinków, które odsłoniły "Kulisy serialu M jak miłość" niestety wskazują na to, że Iza znów będzie w niebezpieczeństwie! Nieprzytomna Chodakowska trafi do hotelowego pokoju, gdzie pisarz Michał Ostrowski (Paweł Deląg) będzie ją szarpał i rzuci na łóżko. Co Michał zrobi Izie wkrótce w "M jak miłość"? Zgwałci ją tak jak kiedyś psychol Artur? Zobaczcie WIDEO!

Co będzie między Izą i Michałem w "M jak miłość"?

Kolejny gwałt Izy w "M jak miłość" to byłoby chyba zbyt przerażające nawet jak na to wszystko co już przeżyła Chodakowska! A jednak "Kulisy serialu M jak miłość" ujawniły sceny z jednego z nowych odcinków pod koniec tego roku, które wyglądają przerażająco. Aż trudno uwierzyć w to, że Michał Ostrowski byłby w stanie skrzywdzić żonę Marcina. A jednak, choć wszystko wygląda bardzo niewiarygodnie i wręcz niedorzecznie, to Iza będzie zdana na łaskę Michała!

Patrz też: M jak miłość. Kolega z pracy Izy zniszczy jej życie! Będzie mu chodziło o Marcina - WIDEO

Na razie nie wiadomo jak to się stanie w "M jak miłość", że nieprzytomna Iza, pijana albo po zażyciu narkotyków, znajdzie się w pokoju hotelowym z Michałem. Sceny z "Kulis serialu M jak miłość" pokazują wyraźnie, że Ostrowski rzuci żonę Marcina na łóżko. Co jej zrobi później? Zgwałci, a może skrzywdzi w inny sposób? To wszystko pozostaje na razie jedną, wielką niewiadomą! Ale pewne jest to, że Iza i Michał już wkrótce wpakują się w poważne kłopoty. W wydawnictwie, dla którego pracują pojawi się bowiem podejrzany człowiek (Dariusz Kordek)!

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

Trudno podejrzewać Michała z "M jak miłość" o złe zamiary wobec Izy. Przecież zaprzyjaźnili się w pracy, a z czasem ta relacja stanie się jeszcze bardziej zażyła. Niepokojące są tylko dawne skłonności Ostrowskiego. Uzależnienie od hazardu, eksperymenty z narkotykami. W końcu kiedyś w "M jak miłość" po wypaleniu skręta Michał wdarł się do domu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i zaatakował ją nagą pod prysznicem. Czy Izę też będzie chciał skrzywdzić? A może uratuje ją przed gwałtem lub jakimś innym zagrożeniem? To wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach "M jak miłość" pod koniec tego roku.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1544: Dramat Izy i Michała. Przez hazard i alkohol stracą pracę w wydawnictwie

M jak miłość. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Iza (Adriana Kalska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze