M jak miłość, odcinek 1544: Dramat Izy i Michała. Przez hazard i alkohol stracą pracę w wydawnictwie

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1544: Dramat Izy i Michała. Przez hazard i alkohol stracą pracę w wydawnictwie

M jak miłość, odcinek 1544: Dramat Izy i Michała. Przez hazard i alkohol stracą pracę w wydawnictwie

W 1544 odcinku "M jak miłość" w wydawnictwie, w którym pracuje Iza (Adriana Kalska) wybuchnie wielki skandal! Żona Marcina (Mikołaj Roznerski) i Michał (Paweł Delag) stracą pracę przez alkohol i hazard! Czy to pisarz wróci do dawnego nałogu i pociągnie za sobą nowa przyjaciółkę? Niestety, będzie jeszcze gorzej... Sprawdź co już wiemy na temat dramatu Izy w 1544 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1544 odcinku "M jak miłość" zrozpaczony Michał wyciągnie z kursu tańca Izę, aby błagać ją o wstawiennictwo u szefa! Mrowiec (Mariusz Laskowski), właściciel wydawnictwa popadnie w ogromne kłopoty i wszyscy mogą razem z nim "pójść na dno"! Czy to Michał znów zaciągnie jakieś koszmarne długi na swój hazardowy nałóg?

Jak podaje "Świat Seriali", tym razem okaże się, że to szef Izy i Michała jest alkoholikiem i hazardzistą i z powodu straty resztek pieniędzy właśnie demoluje biuro w 1544 odcinku "M jak miłość". A Iza ma pomóc Michałowi opanować ten skandal. 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1551: Chora Marta trafi do szpitala! Pozna lekarza, który zmieni jej życie

M jak miłość. Metamorfoza Izy. Po latach zmieni wreszcie fryzurę - WIDEO

Iza oczywiście zgodzi się i pojedzie z Michałem do firmy w 1544 odcinku "M jak miłość". To co tam zastaną to będzie straszne pobojowisko. Szefa już w wydawnictwie nie będzie, za to zniszczone mienie to będzie dla nich obojga groza!

Niestety, będzie jeszcze gorzej, bo Michał dowie się 1544 odcinku "M jak miłość", że jego przyjaciel i właściciel wydawnictwa Mrowiec tej nocy bęzie grał w pokera. A stawką będzie właśnie firma! I tak prawdopodobnie Iza i pisarz wylądują na bruku...   

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1545: Szalona noc Ali i Rafała z okazji jej urodzin! 19-latkę poderwie inny facet. Zemsta będzie okrutna

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze