M jak miłość, odcinek 1551: Chora Marta trafi do szpitala! Pozna lekarza, który zmieni jej życie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1551: Chora Marta trafi do szpitala! Pozna lekarza, który zmieni jej życie

M jak miłość, odcinek 1551: Chora Marta trafi do szpitala! Pozna lekarza, który zmieni jej życie

W 1551 odcinku ciężko chora Marta (Dominika Ostałowska) znów trafi do szpitala! Stan zdrowia prawniczki zapewne pogorszy się po kolejnych dramatach, jakie przeżyje w swojej rodzinie. Tym razem jednak oprócz uratowania życia Marta prawdopodobnie je także odmieni! Odnowiona dawna przyjaźń (Alżbieta Lenka) i nowa znajomość z interesującym ordynatorem (Karol Strasburger) mogą okazać się dla mecenas Mostowiak początkiem czegoś bardzo ważnego w 1551 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1551 - wtorek, 29.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi do "M jak miłość" dołaczy Karol Strasburger w roli przystojnego ordynatora, w którym być może zakocha się Marta! Nic nie będzie proste, bo mecenas Mostowiak pozna uwodzicielskiego ordynatora, kiedy znów trafi na szpitalny oddział z powodu niewydolności nerek... W dodatku żona lekarza okaże się jej dawną przyjaciółką!

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" Marta przeżyje po raz kolejny ogromny stres związany ze swoją wnuczką, Natalią (Lena Dałek). Dziecko wróci razem z Katią (Joanna Jaromołowicz) z Gruzji, ale prawdopodobnie tylko na chwilę, bo bandyta Igor (Ali Bahrudinov) zabierze je tam z powrotem.

Niestety, Łukasz (Jakub Józefowicz) nie będzie współpracował z matką w sprawie zabezpieczenia praw rodzicielskich do córki. Po prostu szybko pozbędzie się kłopotu i odeśle Katię z Natalią do Gruzji. Tak więc Marta będzie musiała walczyć sama. I z zastraszającym ją Igorem, i w sądzie! I to wszystko odbije się na jej zdrowiu w 1551 odcinku "M jak miłość"!

M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz po powrocie Katii będzie chciał się jej pozbyć. Wszystko przez Kasię - WIDEO
Karol Strasburger

i

Autor: AKPA Karol Strasburger

Marta w 1551 odcinku "M jak miłość" po raz kolejny trafi do szpitala, bo stan jej nerki będą w katastrofalnym stanie! Na szczęście szybka pomoc lekarzy doprowadzi jej stan do równowagi. Dobra wiadomość jest tez taka, że Marta spotka w szpitalu dawną przyjaciółkę Patrycję, a ordynator oddziału nefrologii okaże się niezwykle interesującym mężczyzną...

Czy schorowana Marta spotka na swojej drodze w 1551 odcinku "M jak miłość" nową miłość? Na pewno dawną przyjaźń i z tego może wyniknąć wiele dobrego, ale i nowe kłopoty...  Bo koleżanka z sądu okaże się żoną pana ordynatora...

O zmianach w życiu Marty poinformowała Alżbieta Lenska, która wcieli się w rolę Patrycji w nowych odcinkach "M jak miłość". - Dawno tak się nie zachwyciłam, czytając kolejne odcinki scenariusza! 

M jak miłość, odc. 1551: Patrycja (Alżbieta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze