M jak miłość: Dramat chorej Marty. Bandyta Igor zacznie ją dręczyć! Tak odzyska Katię i mała Natalię

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Dramat chorej Marty. Bandyta Igor zacznie ją dręczyć! Tak odzyska Katię i mała Natalię

M jak miłość: Dramat chorej Marty. Bandyta Igor zacznie ją dręczyć! Tak odzyska Katię i mała Natalię

W 1541 odcinku "M jak miłość" do Polski wróci Katia (Joanna Jarmołowicz) z córeczką (Lena Dałek) Łukasza (Jakub Józefowicz). Będzie uciekała z Gruzji przed bandytą Igorem (Ali Bahrudinov), który wraz ze swoją rodzinką urządził jej i dziecku prawdziwe piekło! Ale mąż oczywiście przyjedzie za nią, a kiedy dowie się, że "jego" kobiety zamieszkały u Łukasza, wkroczy do akcji. I to bardzo brutalnie i bez żadnych hamulców - zaatakuje nawet chora Martę (Dominika Ostałowska)!

"M jak miłość". Chora Marta zaatakowana przez bandytę Igora! Katia wróci z córką do Gruzji

W 1541 odcinku "M jak miłość" w rodzinie Łukasza rozegra się horror. Najpierw ucieszy się na widok Katii i ich córeczki, ale już za chwilę będzie bardzo żałował, że zamieszkały właśnie u niego. 

Naiwna Katia nie będzie miała pojęcia, że Igor przyjedzie za nią i będzie śledził każdy jej krok. Młoda mama nie zrozumie na czas, że tu już nie chodzi o miłość, tylko o honor gruzińskiej rodziny! A Igor nie cofnie się przed niczym, aby sprowadzić "swoją własność" do domu! 

M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz po powrocie Katii będzie chciał się jej pozbyć. Wszystko przez Kasię - WIDEO

Idealna rodzina moim zdaniem, jest taka, że głową rodziny jest ojciec, facet. Ojciec nigdy nie chce źle dla swoich dzieci, dla swojej żony, dla swoich bliskich. On o nich dba i wtedy jest wszystko dobrze. Chaos dlaczego w rodzinie się zaczyna? Bo zaczynają się dyskusje z ojcem. Taka ucieczka do innego kraju to jest plama na honorze całej rodziny - wyjaśnia zachowanie swojego bohatera Ali Bahrudinov w "Kulisach M jak miłość".

I Igor nie cofnie się przed niczym aby plamę na owym honorze zmazać. - Jeżeli ktoś robi krzywdę twojej rodzinie, jesteś zobowiązany zemścić się. Na tym się trzyma honor całego rodu. I jeżeli taki Łukasz staje na drodze to Igor będzie w stanie go pobić i myślę, że nawet zabić! - Bahrudinov nie zostawia w tej kwestii cienia wątpliwości. A jego bohater przejdzie od słów do czynów i zaatakuje Łukasza w szpitalnej windzie! Jednak tym razem będzie to "tylko" ostrzeżenie...

I tak w 1541 odcinku "M jak miłość" u Łukasza pojawi się przerażona Marta. Matka Łukasza będzie mocno zdezorientowana, bo nie tylko ktoś jej zagraża, ale ona zupełnie nie rozumie dlaczego! 

Łukasz, był u mnie ten... Igor... Co się dzieje?!

Pewne jest, że Igor nie odpuści i doprowadzi do powrotu Katii z Natalią do Gruzji. W 1542 odcinku "M jak miłość" żona Igora zacznie się szybko pakować. Marta być może odzyska spokój, ale być może bezpowrotnie straci wnuczkę. Czy pozwoli na to?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze