M jak miłość. Paweł rozpocznie nowe życie z Franką! Ona odetnie go od Kingi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Paweł rozpocznie nowe życie z Franką! Ona odetnie go od Kingi

M jak miłość. Paweł rozpocznie nowe życie z Franką! Ona odetnie go od Kingi

Rafał Mroczek, gwiazdor "M jak miłość" zdradził, co będzie dalej z miłością Pawła do Kingi (Katarzyna Cichopek)! Aktor ujawnił jedną z największych tajemnic serialu - Zduński znów będzie z Franką (Dominika Kachlik)! I to najprawdopodobniej właśnie z tą młodą, szaleńczo w nim zakochaną dziewczyną, znajdzie szczęście i spędzi resztę życia. Sprawdź, co mówi na ten temat sam Rafał Mroczek.

"M jak miłość". Franka miłością życia Pawła? Rafał Mroczek ujawnia tajemnice serialu

Z okazji 20 rocznicy emisji 1 odcinka "M jak miłość" Gwiazdy serialu udzielają licznych wywiadów. Jednym z najczęściej przewijających się wątków jest miłość Pawła do Kingi, która budzi ogromne emocje widzów. Jak się okazuje, również grający ich aktorzy mają do tej niecodziennej historii osobisty stosunek.

Katarzyna Cichopek, wcielająca się w Kingę w "M jak miłość" wręcz stwierdziła w jednym z wywiadów, że Paweł nigdy Kingi nie kochał, a to co czuje to mieszkanka jego fantazji o kobiecie idealnej i zranionego wielokrotnie serca. Co na ten temat mówi Rafał Mroczek? Serialowy Paweł ujawnia, że Zduński jednak zwiąże się z Franką!

M jak miłość, odcinek 1541 ZWIASTUN. Kinga odejdzie od Piotrka. Pomyli ją z Kamilą

- Myślę, że Paweł zagubił się chwilowo w życiu, bo trudno mi inaczej wytłumaczyć jego zachowanie. Po licznych zawodach miłosnych i nieudanych próbach stworzenia rodziny, skierował swoją uwagę na Kingę - ujawnił Rafał Mroczek na portalu "Świat Seriali". 

Rafał Mroczek potwierdza zdanie swojej koleżanki z planu, że to co czuje Paweł do Kingi w "M jak miłość" to nie jest miłość, a raczej wybujała fantazja scenarzystów serialu!  

- Sam bym czegoś takiego na pewno nie wymyślił. Mój bohater zauroczył się żoną swojego brata! W prawdziwym życiu nigdy bym do czegoś takiego nie dopuścił, ale pomysłowość scenarzystów nie zna granic. Czasami nas zaskakują, co miało miejsce choćby w przypadku tego wątku. Takie nieoczywiste zwroty akcji są ciekawe dla widzów, jak i dla nas, aktorów, bo mamy interesujące sceny do zagrania. 

Rafał Mroczek w tym samym wywiadzie zdradził jedną z tajemnic serialu, mówiąc o przygodach sercowych w nowych odcinkach "M jak miłość" tak: - Na szczęście niedługo się ocknie, w czym pomoże mu znajomość z Franką, która zaabsorbuje jego uwagę. Może to dzięki niej znajdzie szczęście i stabilizację...

Jak pisze "Świat Seriali" w 1545 odcinku "M jak miłość" Franka faktycznie znów wkroczy do życia Pawła i - jak zawsze - z przytupem. Dziewczyna będzie miała duży problem z dawnym chłopakiem, Krzyśkiem Sawickim (Michał Chruściel), który właśnie opuści bramę więzienia i zapała dawną miłością. Niestety, przestępca zacznie nękać również Pawła... Jak to wszystko się skończy zobaczymy już niebawem w "M jak miłość"!

Zobacz też: M jak miłość. Nieprzytomna Iza w łóżku z Michałem! To będzie wyglądało jak gwałt - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze