M jak miłość: Katarzyna Cichopek zdradza, że Paweł nigdy nie kochał Kingi! Piotrek zrozumie swój poważny błąd

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Katarzyna Cichopek zdradza, że Paweł nigdy nie kochał Kingi! Piotrek zrozumie swój poważny błąd

M jak miłość: Katarzyna Cichopek zdradza, że Paweł nigdy nie kochał Kingi! Piotrek zrozumie swój straszny błąd

Katarzyna Cichopek, grająca Kingę w "M jak miłość" ujawnia co naprawdę myśli na temat uczuć swojego serialowego szwagra, Pawła (Rafał Mroczek). Jej zdaniem brat Piotrka (Marcin Mroczek) nigdy nie kochał Kingi, a wszystko co dla niej zrobił wynikało z... fantazji na jej temat! Co jeszcze zdradziła gwiazda "M jak miłość" na temat tajemnic braci Zduńskich?

Cichopek odkrywa największa tajemnicę "M jak miłość"! Paweł nigdy nie kochał Kingi!

Katarzyna Cichopek z okazji 20 rocznicy emisji 1 odcinka "M jak miłość" udzieliła kilku wywiadów na temat swojej wielkiej przygody z seriale. Odniosła się także do skomplikowanej relacji Pawła, Kingi i Piotrka. 

- Wydaje mi się, że Paweł nie zakochał się w Kindze. Myślę, że dla niego moja bohaterka jest symbolem szczęścia, którego szuka - ciepłego domu, miłości i rodziny. Nie układa mu się w życiu i związkach, pewnie chciałby mieć własne dzieci i kobietę, na którą może liczyć. Partnerkę, która czeka z obiadem, kiedy wraca z pracy, która zawsze służy radą i przytuli. On to widzi w Kindze. Poczuł się odpowiedzialny, gdy jego brat wyjechał. Chciał pomóc, stanąć na wysokości zadania, ale trochę za bardzo się wczuł - ujawniła Cichopek w "Świecie Seriali". 

Być może Cichopek ma sporo racji o tyle, bo cierpienie Pawła sięga źródeł jego miłości do Magdy (Anna Mucha). Przypomnijmy - w młodości Magda i Paweł przysięgli sobie, że zostaną małżeństwem. To była wielka miłość... . Jak twierdzą producenci "M jak miłość" Zduński długo nie mógł przeżyć, że ukochana dla pieniądze poślubiła Rosjanina Saszę (Ivan Komarenko). Para kilka razy próbowała do siebie wrócić, ale ostatecznie zostali przyjaciółmi. Czy na tle wielkiej uczuciowej porażki Paweł wydumał sobie miłość do Kingi?

M jak miłość, odcinek 1541: Kinga ucieknie od Piotrka. Nie zniesie dłużej oskarżeń o romans z Pawłem

Rafał Mroczek, zapytany o swój osobisty stosunek do miłości Pawła do bratowej w "M jak miłość", jednoznacznie odciął się od pomysłu scenarzystów.

W prawdziwym życiu do czegoś takiego nigdy by nie doszło! To niedopuszczalne, aby zakochać się w żonie swojego brata! Jednak pomysłowość scenarzystów nie zna granic... Na szczęście, niedługo mój bohater się ocknie, w czym pomoże mu znajomość z Franką, która zaabsorbuje jego uwagę Może to dzięki niej znajdzie szczęście i stabilizację? - dodał zadowolony Rafał Mroczek w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Piotrek w 1540 odcinku "M jak miłość" przyzna Kindze, że źle zaczęli po jego powrocie z USA. Kinga wyjaśni mu jak bardzo się mylił i fantazjowała na temat jej rzekomego romansu z Pawłem. Czy jest jest jeszcze szansa na pojednanie braci Zduńskich?

Zobacz też: M jak miłość. Paweł odejdzie do Franki, a Piotrek będzie z Kamilą. Kinga znów zostanie sama 

Najnowsze