M jak miłość, odcinek 1527: Paweł nie zniesie wyznania Franki. Nigdy jej nie pokocha, bo woli Kingę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1527: Paweł nie zniesie wyznania Franki. Nigdy jej nie pokocha, bo woli Kingę

M jak miłość, odcinek 1527: Paweł nie zniesie wyznania Franki. Powie mu, że kocha Kingę!

2020-09-22 21:32

W 1527 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) oficjalnie zostaną parą. Oczywiście nie będą razem, bo Zduński tylko oszuka wszystkich przyjaciół na imprezie u Kingi (Katarzyna Cichopek), że ma nową dziewczynę. Dlaczego? Żeby nikt, a zwłaszcza Kinga się nie zorientował, że zakochał się, ale w żonie Piotrka (Marcin Mroczek). Przekręt Pawła w 1527 odcinku "M jak miłość" rozszyfruje Magda (Anna Mucha). A potem także Franka zauważy, że Paweł kocha Kingę. I wygranie mu to prosto w twarz. Jak zareaguje Zduński na szczere wyznanie Franki?

"M jak miłość" odcinek 1527 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1527 odcinku "M jak miłość" Paweł posunie się do kłamstwa, żeby uśpić czujność Kingi, która znów zacznie podejrzewać, że szwagier czuje do niej coś więcej niż powinien. Kiedy Zduńska zaprosi go na imprezę przy grillu w gronie przyjaciół razem z nową dziewczyną, Paweł zacznie kombinować. Zaprosi Frankę na randkę, ale zastrzeże, że prosi ją o przysługę, bo bratowa i brat nie dają mu spokoju. - Mam znowu udawać twoją dziewczynę? Może zatrudnisz mnie na etat?

- Wiem, to dziecinne, ale… brat i bratowa bardzo się o mnie martwią…- Martwią się? Czekaj, czyli to znaczy, że naprawdę kiepsko idzie ci z dziewczynami... - zauważy Franka w 1527 odcinku "M jak miłość". I żeby lepiej się wczuć w rolę pocałuje Pawła. Pocałunek sprawi Zduńskiemu przyjemność, ale i tak to będzie za mało, żeby przestał myśleć o Kindze.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1527: Kinga będzie chciała się zabić przez Piotrka! Tylko Magda to zauważy

Jako pierwsza w 1527 odcinku "M jak miłość" nabierze podejrzeń Magda, która widząc "zakochanych" wyczuje przekręt. Urządzi przyjacielowi niezłe przesłuchanie. - Widzę, że każdy ma w tym domu swoje… tajemnice. Co to za akcja z tą Franką?- Jaka akcja? O co ci chodzi?- Nie udawaj... To pachnie ściemą na kilometr! - rzuci do Zduńskiego, ale ten nie zdoła przyznać się Magdzie, że tak naprawdę się zakochał. Tyle, że nie we France, lecz w Kindze. Te słowa nie przejdą mu przez gardło. Za to w 1527 odcinku "M jak miłość" zrobi to za niego Franka.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Piotrek zobaczy jak Kinga dobiera się do nagiego Pawła!

Po skończonej imprezie u Kingi w 1527 odcinku "M jak miłość" Pawła czeka poważna rozmowa z Franką. Bo "nowa dziewczyna" widząc Zduńskiego z żoną jego brata, od razu zrozumie, że chodzi nie tylko o przyjaźń. Postanowi zrezygnować, żeby Paweł nie złamał jej serca. - Przyznaję szczerze: ostatnio trochę o tobie myślałam... Nawet więcej niż trochę. Byłam taka naiwna, że… snułam jakieś plany. Wiesz, że… może ty i ja… Ale już wiem, że to w ogóle nie ma sensu.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1527: Joasia w ciężkim stanie. Tylko Kinga dowie się jak bardzo będzie z nią źle

- Dlaczego? Fantastycznie grałaś moją dziewczynę... Może coś jednak z tych planów można zrealizować? - zapyta Paweł.- Nie można. Bo jesteś zajęty... Kochasz Kingę... - stwierdzi Franka, a jej słowa tak bardzo nim wstrząsną, że nie zdoła nic odpowiedzieć. W 1527 odcinku "M jak miłość" pozwoli France odejść, a sam będzie gotów spędzić noc z Kingą.

	M jak miłość odc. 1527. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1527. Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1527: Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
Najnowsze