M jak miłość, odcinek 1527: Kinga będzie chciała się zabić przez Piotrka! Tylko Magda to zauważy

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1527: Kinga będzie chciała się zabić przez Piotrka! Tylko Magda to zauważy

M jak miłość, odcinek 1527: Kinga będzie chciała się zabić przez Piotrka! Tylko Magda to zauważy

2020-09-19 10:15

W 1527 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) oszuka wszystkich, że jest pełna energii i ma cudowny humor! Tylko Magda (Anna Mucha) zacznie podejrzewać, że Kinga zażywa jakieś leki, bo to niemożliwe, aby miała tyle nadmiarowych sił.... W końcu Zduńska opiekuje się czwórką dzieci i jeszcze ma na głowie Wojtka (Feliks Matecki). Budzyńska zwierzy się Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że zachowanie Kingi jest bardzo dziwne. W finale 1527 odcinka "M jak miłość" Zduńska przechyli opakowanie tabletek na uspokojenie i kolejny raz tego dnia połknie nieznaną jeszcze dawkę.... Czy zrozpaczona Kinga będzie chciała się zabić?

"M jak miłość" odcinek 1527 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1527 odcinku "M jak miłość" Kinga nie dość, że wychowuje swoje dzieci, to jeszcze będzie mieć pod opieką Wojtka. Sama zaoferowała Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że podczas pobytu kobiety we Francji, zajmie się Wojtkiem. Sytuacja jest o tyle trudna, że Kinga nie ma wsparcia w postaci męża. Piotrek (Marcin Mroczek) wyjechał i coraz rzadziej kontaktuje się z rodziną. Magda w 1527 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo podejrzliwa w stosunku do Zduńskiej. Jej zdaniem Kinga może korzystać z jakichś wspomagaczy, aby mieć tyle siły i energii.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1527: Michał po odejściu Joasi zabierze jej Wojtka? Znów wpadnie w nałóg!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Piotrek zobaczy jak Kinga dobiera się do nagiego Pawła!

W 1527 odcinku "M jak miłość" Magda zwierzy się ze swoich podejrzeń Andrzejowi.

- Słuchaj wyskoczę na chwilę z pracy, pojadę na chwilę do Kingi, bo Piotrek się o nią martwi, że jest jakoś dziwnie podniecona - zacznie Magda

- To chyba dobrze - odpowie Andrzej

- No jak dobrze? Przecież ona ma 5 dzieci na głowie i psa. Każdy normalny człowiek dawno padłby na twarz - wyjaśnia zdenerwowana Magda w 1527 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1527: Michał przegra w karty pieniądze na operację Joasi? Zostanie bezdomny i będzie prosił o pomoc Leszka

Magda w 1527 odcinku "M jak miłość" doda, że ona by nie wytrzymała takiego stresu i tempa życia.

- Ja bym się chyba pocięła... - przyznaje kobieta.

Dlatego podejrzewa, że Kinga musi ukrywać jakiś sekret, który może doprowadzić do tragedii. Tymczasem pod koniec 1527 odcinka "M jak miłość" Kinga znów sięga po tabletki. Kiedy nikt nie będzie patrzył, roztrzęsiona i zapłakana kobieta przechyli prawie puste opakowanie i włoży do buzi kolejne pigułki. Jak to się skończy? Dowiemy się już wkrótce!

M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek)
	M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Najnowsze