M jak miłość, odcinek 1527: Michał po odejściu Joasi zabierze jej Wojtka? Znów wpadnie w nałóg!

2020-09-18 11:46 Ag
M jak miłość, odcinek 1527: Michał po odejściu Joasi zabierze jej Wojtka? Znów wpadnie w nałóg!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1527: Michał po odejściu Joasi zabierze jej Wojtka? Znów wpadnie w nałóg!

W 1527 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) nie będzie wiedział, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) jest z nim w ciąży. To oczywiście niemożliwe, bo Ostrowski jest bezpłodny, jednak dla nie sprawa nie będzie tak jasna! Do czasu... Po jej odejściu w 1527 odcinku "M jak miłość" Michała odwiedzi Wojtek (Feliks Matecki), który będzie błagał, żeby sprowadzić jego mamę do Polski. Joasia zostawiła syna, a Michał będzie chciał zabrać Wojtka do siebie. Porzucony przez ukochaną znów stoczy się w nałóg, przez którym kiedyś niemal wszystko stracił.

"M jak miłość" odcinek 1527 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Odejście Joasi z "M jak miłość" w 1527 odcinku wpędzi Michała w takie przygnębienie, że posunie się do rzeczy, o które nikt by go nie podejrzewał. A impulsem do działania stanie się rozmowa z Wojtkiem. Syn Joasi, który został w Polsce pod opieką Kingi (Katarzyna Cichopek) w 1527 odcinku "M jak miłość" poprosi przyjaciela, by pojechał do Francji i sprowadził jego mamę z powrotem do domu.

- Prawda jest taka, że w tej chwili ode mnie już nic nie zależy... Przykro mi młody, ale tak to dokładnie wygląda! - rozwieje jego nadzieje Ostrowski.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1527: Paweł spędzi noc z Kingą. Nie będzie mógł patrzeć na jej cierpienie

Prośba Wojtka w 1527 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Michał będzie chciał przejąć opiekę nad chłopcem. Oczywiście nie wbrew Joasi, a tym bardziej Kindze, która teraz zastępuje mu matkę. Uprzedzi jednak Zduńską, że z Wojtkiem mogą być kłopoty na dłuższą metę.

Dla Kingi, która w 1527 odcinku "M jak miłość" z trudem ogarnie jeszcze czwórkę swoich dzieci to będzie prawdziwy cios - Uciekł ze szkoły i przyszedł do ciebie? Boże, to wszystko moja wina! Powinnam mu była poświęcić więcej czasu...

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Michał znajdzie rozwiązanie i w 1527 odcinku "M jak miłość" zaproponuje Kindze, że zabierze Wojtka do siebie, że zajmie się nim póki Joasia nie wróci do Polski. W dobrej wierze, że tak będzie lepiej dla chłopca. - Pomyślałem sobie tak, przecież masz własne dzieci na głowie. A ja z Wojtkiem znamy się, przyjaźnimy, kumplujemy, jesteśmy zżyci, więc może mógłbym trochę ciebie odciążyć? Dla mnie to żaden problem. I tak siedzę w domu i piszę...

Jednak w 1527 odcinku "M jak miłość" Kinga od razu zaprotestuje. - Tylko Joasia prosiła mnie o opiekę nad Wojtusiem. Prosiła, żebym zajęła się nim osobiście, więc...- Może masz rację, może tak będzie lepiej... - doda Ostrowski.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1527: Joasia nie wróci nawet po Wojtka! Wyjechała na stałe do Francji

Nie podda się jednak bez walki i w 1527 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do Joasi, żeby błagać o kolejną szansę. Ukochana jednak nie odbierze od niego telefonu. Mimo, że Michał przekaże jej kolejne wieści o Leszku (Sławek Uniatowski).

- Dzwonię, żeby cię poinformować, że Leszek został przeniesiony do prywatnej kliniki, ale pewnie o tym już wiesz. Chciałem cię bardzo przeprosić, to co zrobiłem jest niewybaczalne, ale dlaczego do mnie nie dzwonisz. Przecież obiecywałaś, że zostaniemy w kontakcie. Proszę, odezwij się... Posłuchaj, jeżeli jest cień szansy dla mnie, dla nas to odezwij się, będę czekał...

Michał nie doczeka się jednak odpowiedzi od Joasi. W 1527 odcinku "M jak miłość" wciąż nie dowie się, że podejrzewała, że zaszła z nim w ciążę... Załamany Ostrowski, który jest nałogowym hazardzistą umówi się z dawnymi kolegami na partyjkę pokera w hotelu. Rozstanie z Joasią znów wpędzi go w uzależnienie.

M jak miłość odc. 1527. Michał Ostrowski (Paweł Deląg), Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1527. Michał Ostrowski (Paweł Deląg), Wojtek (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek), Michał (Paweł Deląg)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek), Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1527. Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1527. Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
Najnowsze