M jak miłość, odcinek 1547: Wypadek Pawła. Były kochanek Franki będzie chciał go zabić - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1547: Wypadek Pawła. Były kochanek Franki będzie chciał go zabić - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1547: Wypadek Pawła. Były kochanek Franki będzie chciał go zabić - WIDEO

Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" w 1547 odcinku będzie miał wypadek! Były chłopak Franki (Dominika Kachlik), bandyta Krzysiek Sawicki (Michał Chruściel), po wyjściu z więzienia zacznie nachodzić najpierw "swoją" dziewczynę, a kiedy zorientuje się, że ona czuje coś do Zduńskiego, spróbuje go zabić! Szokujące sceny zastraszania Pawła i wypadek, w którym może stracić życie rozegrają się już w 1547 odcinku "M jak miłość". I to w chwili kiedy Zduński zrozumie, że u boku Franki może znaleźć szczęście i zaprosi ją na wycieczkę rowerową za miasto. Zobaczcie sceny z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość, odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1545 odcinku "M jak miłość" Franka wpadnie w nowe kłopoty i znów sprowadzi je na Pawła. Tym razem jednak zrobi się bardzo niebezpiecznie, bo Krzysiek, dawny kochanek szalonej dziewczyny, to groźny przestępca, który właśnie opuścił więzienie! 

Bandyta na wolności będzie chciał wrócić do swojej byłej dziewczyny, ale ona nie będzie zainteresowana. Krzysiek zorientuje się w 1545 odcinku "M jak miłość", że Franka często krąży wokół rowerowni Pawła i zacznie nękać Zduńskiego. I szybko przejdzie od słów do czynów!   

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!
M jak miłość: Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Może się trzeba będzie końcu po prostu dogadać, nie? - bandyta zacznie grozić Pawłowi, dając jasno do zrozumienia, że "dogadać" w jego języku znaczy "oddaj mi Frankę, bo cię...."

Ponieważ Paweł nie będzie chętny na dogadywanie się z przestępcą, sprowadzi na siebie zagrożenie. W 1547 odcinku "M jak miłość" Zduński zaprosi Frankę na wycieczkę rowerową, by poprawić jej humor i żeby przez chwilę zapomniała o swoim eks. Krzysiek wyśledzi parę podczas przejażdżki. Paweł i Franka będą się świetnie razem bawili, ale sielankę zburzy pojawienie się Krzyśka.

Były kochanek Franki w 1547 odcinku "M jak miłość" celowo potrąci Pawła samochodem. Z brawurową prędkością wjedzie w niego swoim czarnym autem! Paweł nie tylko straci równowagę, ale spadnie z roweru i z dużą siłą uderzy o ziemię. Na szczęście w pobliżu będzie Franka, która natychmiast sprowadzi pomoc.

Czy Paweł w "M jak miłość" zostanie poważnie ranny? Czy wyjdzie z ataku bandyty bez większego szwanku? Wiele wskazuje na pewno na to, że groźny wypadek połączy Zduńskiego z zakochaną w nim Franką i będą żyli długo i szczęśliwie...

M jak miłość: Paweł (Rafał Mroczek), Krzysiek Sawicki (Michał Chruściel)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze