M jak miłość: Paweł jednak będzie z Franką! Dzięki niej zapomni o Kindze - WIDEO

i

Autor: Youtube M jak miłość: Paweł jednak będzie z Franką! Dzięki niej zapomni o Kindze - WIDEO

M jak miłość. Paweł jednak będzie z Franką! Dzięki niej zapomni o Kindze - WIDEO

2020-10-20 10:35

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" widzowie przeżyją niemałe zaskoczenie, kiedy zobaczą Pawła (Rafał Mroczek) i Frankę (Dominika Kachlik) w czułych objęciach. Dotąd wydawało się, że Zduński nie jest w stanie spojrzeć na żadną kobietę z uczuciem, bo jego serce zajęła Kinga (Katarzyna Cichopek), o którą bardzo dbał pod nieobecność Piotrka (Marcin Mroczek). Po powrocie brata, poczuł się jednak odrzucony. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Paweł znów wróci myślami do Franki. Nie skończy się na czułych słówkach, bo zbliżą się do siebie w namiętnym pocałunku! Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość".

Czy Paweł i Franka w "M jak miłość" będą razem?

Od dawna w "M jak miłość" Paweł zabiegał o zainteresowanie bratowej. Ujrzał w niej kobietę, która go urzekła swoją rodzinnością, opiekuńczością i delikatnością. Pod nieobecność Piotrka pomagał jej we wszystkich obowiązkach i zbliżyli się do siebie licznymi, szczerymi rozmowami. Niestety w najmniej oczekiwanym momencie brat powrócił na Deszczową i zobaczył ich w dwuznacznej sytuacji. Skończyło się to bójką, którą ledwo przerwała Marysia (Małgorzata Pieńkowska). 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1536: Kinga po zdradzie odejdzie od Piotrka! Będzie błagał Marysię o ratunek

M jak miłość ZWIASTUN. Kinga pobije Kamilę! Paweł będzie z Franką. Kamil znajdzie matkę dla Poli. Tragedia przed ślubem Janka i Soni

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Paweł będzie załamany tym, jak potoczyła się sytuacja z Kingą.  Po powrocie brata nic już nie będzie takie samo. Tym bardziej, że Kingę pochłonie jej małżeński kryzys i sprawdzanie czy mąż nie zdradził jej podczas pobytu w USA. Sytuacji z pewnością nie ułatwi kręcąca się wokół nich Kamila (Anna Gorajska). To wszystko spowoduje, że Kinga zapomni nieco o zasługach Pawła i nie będzie jej już tak potrzebny. Zduński w kolejnych odcinkach "M jak miłość" ponownie wróci myślami do Franki, która zawsze się nim interesowała. 

Sprawdź też: M jak miłość. Wszystkie żony i kochanki Pawła Zduńskiego. Nie uwierzysz ile ich było? ZDJĘCIA

W "Kulisach serialu M jak miłość" można zobaczyć fragment rozmowy Pawła z Franką, którzy czule się na siebie patrzą.

- Dziękuję ci za wszystko... - Powie czule Franka.

Po tych słowach zbliżą się do siebie i czule się pocałują. Intymna sytuacja może przerodzić się w coś więcej. Czy w kolejnych odcinkach "M jak miłość" kochankowie będą razem? Tego dowiemy się już wkrótce, ale pewnym jest, że czuć między nimi chemię, co może przerodzić się w płomienne uczucie. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze