M jak miłość, odcinek 1547: Kamila namówi Piotrka na seks w tajemnicy przed Kingą. Będzie miał już dosyć!

2020-11-23 13:43 Ag
M jak miłość, odcinek 1547: Kamila namówi Piotrka na seks w tajemnicy przed Kingą. Będzie miał już dosyć!
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1547: Kamila namówi Piotrka na seks w tajemnicy przed Kingą. Będzie miał już dosyć!

W 1547 odcinku "M jak miłość" Kamila (Anna Gorajska) zacznie narzucać się Piotrkowi (Marcin Mroczek) coraz bardziej. Po wyznaniu miłości prawnicze nie wystarczy już tylko przyjaźń ze Zduńskim i niewinne pocałunki. Postawi wszystko na jedną kartę i złoży mu propozycję nie do odrzucenia - romans i seks w tajemnicy przed Kingą (Katarzyna Cichopek). Mało tego! Kamila w 1547 odcinku "M jak miłość" posunie się jeszcze dalej. Wmówi Piotrkowi, że już nie kocha żony, że nie może dłużej oszukiwać ani jej ani siebie.

"M jak miłość" odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Piotrka i Kamili w "M jak miłość" wybuchnie w 1547 odcinku? Przebiegła prawniczka nie cofnie się przed niczym, żeby uwieść Zduńskiego. Wyznała mu już, że się zakochała, doskonale wcieliła się w rolę ofiary Kingi, która ma wszystko, a ona nic. Ale Jabłońska wykona kolejny krok, żeby Piotrek był tylko jej i żeby ostatecznie rozdzielić go z żoną. W 1547 odcinku "M jak miłość" bez ogródek zaproponuje mu romans, schadzki na seks w tajemnicy przed Kingą. Nie zniesie bowiem faktu, że w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) nie będą już pracować razem, że to Kamil Gryc (Marcin Bosak) zajął miejsce Zduńskiego.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1547: Ostatni wyjazd Kingi i Piotrka razem. Po tym co usłyszy o Kamili podejmie ważną decyzję. Będzie już za późno?

Sztuczki Kamili w 1547 odcinku "M jak miłość" będą wyjątkowo perfidne. Wmówi Piotrkowi, że nie kocha już żony, że ich wyjazd do USA, bliska przyjaźń to najlepszy dowód na to, że potrzebuje czegoś więcej od życia niż rodzina z czwórką dzieci. Jabłońska będzie liczyła, że Zduński zgodzi się na romans, że wyznanie miłości go przekonało, że teraz powinni być razem.

- Powiedziałam ci szczerze, co czuję... Bo wiem, jestem tego pewna, że ty też, w głębi serca, czujesz to samo...Wiem, co powiesz! Masz czwórkę dzieci, rodzinę i to jest dla ciebie najważniejsze... Ale co to za życie w związku, który się wypalił? Myślisz, że dzieci tego nie widzą, że ich rodzice już się nie kochają? - Kamila w 1547 odcinku "M jak miłość" z każdym słowem będzie coraz bardziej natrętna.

M jak miłość, odcinek 1545 ZWIASTUN. Kamila wyzna Piotrkowi miłość. Kamil napali się na kochankę Zduńskiego

Aż wreszcie Piotrek w 1547 odcinku "M jak miłość" powie jej "dosyć". Będzie wiedział doskonale czego od niego chce przyjaciółka, ale wyrachowana Jabłońska jeszcze rozwieje jego wszelkie wątpliwości. Zapewni, że niczego poważnego nie oczekuje, ale liczy na romans. - Wystarczy mi, że spotkamy się raz na tydzień, na kawie... Porozmawiamy... Przytulimy się... Nie musisz mi odpowiadać teraz. Przemyśl to...

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1549: Jacek ujawni, że jest ojcem Lilki! Krystyna przyzna się do romansu z byłym chłopakiem Marysi

Podła prawniczka w 1547 odcinku "M jak miłość" w ten sposób nie zdobędzie jednak Piotrka! Bo dotąd zaślepiony fałszywą przyjaźnią Zduński wreszcie przejrzy na oczy i zrozumie, że Kamila chce zniszczyć jego małżeństwo i rodzinę!  Wreszcie zażąda od Jabłońskiej, by zniknęła z jego życia.

M jak miłość odc. 1545. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1545. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze