M jak miłość, odcinek 1549: Jacek ujawni, że jest ojcem Lilki! Krystyna po latach będzie musiała przyznać się do romansu z byłym chłopakiem Marysi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1549: Jacek ujawni, że jest ojcem Lilki! Krystyna po latach będzie musiała przyznać się do romansu z byłym chłopakiem Marysi

M jak miłość, odcinek 1549: Jacek ujawni, że jest ojcem Lilki! Krystyna po latach będzie musiała przyznać się do romansu z byłym chłopakiem Marysi

2020-11-20 17:58

W 1549 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw kim naprawdę jest Jacek (Tomasz Sobczak), były ukochany Marysi (Małgorzata Pieńkowska) jeszcze ze szkoły, który po latach wrócił do Grabiny! Okaże się, że Jacek to także dawny kochanek Krystyny Banach (Dorota Chotecka-Pazura) i ojciec Lilki (Monika Mielnicka). Choć żona Mateusza (Krystian Domagała) wychowywała się myśląc, że jest córką Banacha (January Brunov), to w 1549 odcinku "M jak miłość" Jacek ujawni całą prawdę! Marysia wreszcie dowie się, że były ukochany cały czas ją oszukiwał?

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kłamstwa i tajemnice Jacka w "M jak miłość" długo będą wpływały na relację Marysi z byłym chłopakiem z podstawówki. Choć Kotowski zrobi wszystko, by się do Rogowskiej zbliżyć, ona instynktownie wyczuje,że Jacek nie jest z nią szczery. Zwłaszcza po tym jak w 1546 odcinku "M jak miłość" umierająca matka Jacka, Teresa (Jolanta Wołłejko), w szpitalu wyzna Marysi, że jej syn ma nieślubną córkę, która nawet nie wie o jego istnieniu. Jedyne co Rogowska usłyszy od seniorki na łożu śmierci to, że zna dobrze tę dziewczynę. Umierając Teresa nie będzie mogła darować sobie, że własną wnuczkę traktowała jak obcą!

Patrz też: M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

Podczas kolejnego spotkania z Jackiem w 1549 odcinku "M jak miłość" Marysia poruszy delikatny temat jego córki, którą zostawił w Lipnicy i wyjechał do Kanady. Przy okazji zdradzi byłemu chłopakowi kulisy ostatniej rozmowy z jego matką.

- Pani Teresa martwiła się, że teraz zostaniesz sam... A poza tym uważała, że ta dziewczyna ma prawo, powinna wiedzieć, że jesteś jej ojcem.

Jacek, który w oczach Marysi w 1549 odcinku "M jak miłość" będzie niezłym oszustem, skrywającym sekrety z przeszłości, postanowi wreszcie przerwać milczenie. Mimo umowy jaką przed laty zawarł z Krystyną Banach, odwiedzi swoją byłą kochankę, żeby przyznać się do tego, że jest ojcem Lilki. Zwłaszcza własnej córce, która zacznie coś podejrzewać po konfrontacji z pijanym Banachem (January Brunov).

CZYTAJ TEŻ: Dostali MILIONY rządowej dotacji, kupili OBRZYDLIWIE drogie samochody. Teraz mają kłopoty

M jak miłość, odcinek 1543: Tajemnica Marysi ujawniona! To Jackowi przysięgała miłość na całe życie

Matka Lilki w 1549 odcinku "M jak miłość" spanikuje na widok Jacka. Nie zgodzi się, żeby poznał ich córkę i żeby prawda o romansie sprzed lat wyszła na jaw. Ale Jacek nie odpuści tak łatwo. - Mieliśmy umowę, pamiętasz? Nie znamy się, nie rozmawiamy, zero kontaktu... I chciałabym, żeby tak zostało! Obiecałeś mi to!

Jednak po śmierci matki Jacek w 1549 odcinku "M jak miłość" uzna, że chce naprawić dawne błędy i odzyskać córkę, którą stracił przez własną głupotę. Bo zgodził się, żeby Krystyna wmówiła wszystkim, że ojcem Lilki jest Banach. - Tylko czasem przychodzi taki moment, że człowiek zaczyna zastanawiać się nad swoimi decyzjami i...- Tę decyzję podjęliśmy wspólnie... Wiele lat temu. I nie ma mowy, żebyśmy ją teraz zmieniali! - sprzeciwi się Krystyna.

Nie przegap: M jak miłość. Atak na Izę! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina w ich mieszkaniu – WIDEO

W 1549 odcinku "M jak miłość" Jacek zmusi jednak matkę Lilki, żeby powiedziała córce kto naprawdę jest jej ojcem. Jak to przyjmie Lilka? Czy wybaczy matce, że od urodzenia ją oszukiwała? To się wyjaśni już wkrótce w "M jak miłość".

M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka (Monika Mielnicka), Jacek Kotowski  (Tomasz Sobczak)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka (Monika Mielnicka), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze