M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

2020-12-22 21:43

Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" zginie, a jego śmierć będzie związana z tajemnicą z przeszłości, tajną akcją policji, w której Morawski weźmie udział. Wkrótce w nowych odcinkach "M jak miłość" Janek wyjedzie do Warszawy na niebezpieczną delegację, bo dostanie rozkaz z komendy stołecznej. Nie powie jednak Soni (Barbara Wypych) całej prawdy dlaczego go wzywają. Niestety "Kulisy serialu M jak miłość" już pokazały sceny jak ktoś w lesie strzela do Janka, a policjant dostaje kulę w głowę i pada we krwi na ziemię. Janek zginie, a Sonia będzie opłakiwać jego śmierć? Niedługo potem w porcie w Gdyni zostaną wyłowione zwłoki. Zobaczcie WIDEO!

Czy Janek z "M jak miłość" zginie, a Tomas Kollarik odejdzie z serialu na zawsze?

Janek w "M jak miłość" umierał już dwa razy. Śmierć spojrzała mu w oczy już kilka lat temu kiedy z powodu Uli (Iga Krefft) chciał się zabić strzelając sobie w szyję ze służbowej broni na posterunku w Lipnicy. Ponad rok temu Janek omal nie zginął kiedy bronił Uli przed bandytą Grzelakiem (Jakub Kornacki)! Przestępca strzelił do niego podczas policyjnej obławy w lesie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1543: Sonia i Janek będą mieli córkę! Nie dadzą sobie rady z dzieckiem

Najnowsze "Kulisy serialu M jak miłość" nie pozostawiają wątpliwości, że Janek zginie w czasie akcji policji, w której weźmie udział zaraz po przeniesienie na komendę do Warszawy. Te mrożące krew w żyłach sceny rozegrają się dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" w grudniu, ale już teraz widzowie mogą zobaczyć śmierć Janka. Tak przynajmniej wszystko będzie wyglądało. Bo na krótko przed wyjazdem, już w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek przekaże swoją ostatnią wolę Rafałowi (Jakub Kucner). Tylko przyjacielowi wyzna, że może zginąć.

- Gdyby coś mi się stało, zaopiekuj się Sońką dobra? Obiecaj, jesteś mi to winien!

Dlaczego Janek w "M jak miłość" narazi się na śmierć i jak to się stanie, że ktoś będzie do niego strzelał w lesie? Czy postrzał, który dostanie w głowę okaże się zabójczy, a tajemniczy snajper zabije Janka? Niestety sceny z "Kulis serialu M jak miłość" nie napawają nadzieją, że Janek jakimś cudem się uratuje. Wszystko będzie miało związek z przeszłością Janka. Jego dawnym życiem, kiedy pracował jeszcze jako policjant w stolicy.

- W życiu Janka pojawiają się pewne sytuacje z przeszłości, które troszkę rozbiły cały obraz dobra, które zaczęło się układać jemu i Soni... Janek ukrywa przed Sonią prawdę, ponieważ ta prawda jest dużo cięższa niż się może wydawać. Wracają pewne przykre wspomnienia z przeszłości i sytuacje, które zmusiły Janka do przeniesienia się z Warszawy do nowego komisariatu powoli zaczynają się tłumaczyć - zdradził Tomas Kollarik w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

Odcinek "M jak miłość", w którym Janek zostanie postrzelony w głowę i być może zginie zostanie wyemitowany dopiero za kilka tygodni. Jednak już teraz wiadomo, że ślub Soni i Janka najpewniej nie dojdzie do skutku. A ukochana Janka pogrąży się w rozpaczy kiedy wkrótce w "M jak miłość" Rafał przekaże jej i matce Janka, Weronice Sobańskiej (Ewa Kasprzyk), że z portu w Gdyni wyłowiono ciało człowieka. Czy to będzie Janek? To się okaże za jakiś czas!

Nie przegap: M jak miłość. Makabryczny wypadek Janka.Zginie przed ślubem z Sonią? - WIDEO

M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze