M jak miłość. Atak na Izę w mieszkaniu! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Atak na Izę w mieszkaniu! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina – WIDEO

M jak miłość. Atak na Izę w mieszkaniu! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina – WIDEO

Przerażające sceny w "M jak miłość"! Groźny psychol zaatakuje Izę (Adriana Kalska) w jej własnym domu! Czy Marcin (Mikołaj Roznerski) zdąży na ratunek swojej ukochanej żonie? Czy stanie się coś dzieciom? Fatum psychola Artura (Artur Ciachorowski) ciąży nad rodziną Chodakowskich! Straszny atak psychopaty na Izę - zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Atak psychopaty na Izę w "M jak miłość"! Czy Marcin zdoła obronić rodzinę?

W nowych odcinkach "M jak miłość" w życiu Izy pojawi się kolejny psychopata. Agresywny pijak posunie się nawet do tego, że zaatakuje żonę Marcina w ich własnym domu! Jak do tego dojdzie?

Psychol znajdzie się w życiu Izy za sprawą Szymka (Staś Szczypiński), który w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie chciał pomóc swojej nieszczęśliwej i biednej koleżance z przedszkola. Kiedy synek Izy i Marcina zacznie wynosić z domu pieniądze dla Amelki, rodzice zainteresują się, co się dzieje w życiu dziecka. I tak trafią na ślad agresywnego brutala, który znęca się nad rodziną! A kiedy zorientuje się, że Iza chce pomóc jego żonie (Joanna Niemirska), wyśledzi ją i zaatakuje w jej własnym domu! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO 

M jak miłość. Atak na Izę w mieszkaniu! Groźny psychol rzuci się na żonę Marcina. Zobaczy horror w domu przyjaciółki Szymka – WIDEO, Kulisy

Pijany psychopata wtargnie do domu przerażonej Izy i rzuci się na nią! Czy agresywny pijak będzie miał w ręku nóż? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"! 

Scenarzyści "M jak miłość" nie odpuszczają kruchutkiej Izie - jak wszyscy pamiętamy psychopata Artur o mało nie zabił jej i dzieci w 1460 odcinku "M jak miłość". Wtedy rodzinę Izy obronił Olek (Maurycy Popiel), który zabił psychola, za co później groziło mu dożywotnie więzienie.

Tym razem, w nowych odcinkach "M jak miłość" nie powtórzy się sytuacja z latami prześladowań i strachu, jak było z Arturem. Obok Izy w ułamku sekundy znajdzie się Marcin, który po brutalnej walce obezwładni napastnika! 

 - Konfrontacja Marcina z tatą Amelki jest wulgarna i agresywna. Skoro facet jest tak agresywny tutaj w domu Marcina, to może być jeszcze bardziej agresywny w stosunku do swojej rodziny! A to nie może pozostać bezkarne - zdradza Marcin Roznerski w "Kulisach M jak miłość".

- Często ofiary obwiniają siebie. Żyją w takim strachu i lęku, że nie są w stanie obiektywnie spojrzeć na swoją sytuację - wyjaśnia Adriana Kalska sytuację ofiar psychopatów.  

Dramatyczne sceny ataku kolejnego agresywnego psychola na Izę już niebawem w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Najnowsze