Śmierć Artura w M jak miłość. Olek zabije Artura, a ciało zakopie w lesie! Zobaczy go sąsiad - WIDEO

2019-09-17 21:44 sz
M jak miłość. Olewicz (Tomasz Dedek), Olek (Maurycy Popiel), Artur (Tomasz Ciachorowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Olewicz (Tomasz Dedek), Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski)

W "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) zamorduje Artura (Tomasz Ciachorowski) i zakopie go w lesie! Zostanie przyłapany na gorącym uczynku. Plan pozbycia się ciała psychopaty nie przebiegnie po jego myśli. W 1460 odcinku "M jak miłość" ukryty za drzewami Olewicz (Tomasz Dedek) zobaczy scenę tuszowania zbrodni. Nowy sąsiad Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) okaże się następnym świrem, bo zacznie tym szantażować Chodakowskich! Sprawdź, co dokładnie spotka Olka w 1460 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1460 - we wtorek, 8.10.2019, o godz.. 20.55 w TVP2

Artur z "M jak miłość" umrze! W nowych odcinkach "M jak miłość" zdarzy się coś niewyobrażalnego. Bawidamek Olek, stając w obronie rodziny, zastrzeli prześladowcę. Oszalały Skalski w 1460 odcinku dopadnie Izę oraz dzieciaki, więc stróżujący brat Marcina będzie ich jedyną nadzieją na przeżycie. Jak dojdzie do tragedii? Gdzie będzie Marcin? Te szczegóły 1460 odcinka "M jak miłość" poznasz klikając tutaj. 

Po dokonaniu zbrodni Olek w 1460 odcinku "M jak miłość" podejmie kolejną trudną decyzję. Czy zadzwoni na policję i przyzna się, że zabił poszukiwanego zbiega w obronie własnej? Nie!

Zamiast tego zaciągnie ciało zastrzelonego Skalskiego do samochodu i wywiezie je głębiej w las. Wykopie grób, w którym umieści denata. Po powrocie na miejsce zbrodni Olek w 1460 odcinku "M jak miłość" nawet Marcinowi nie przyzna się do popełnionego czynu i okłamie policję.

Jak donosi "Świat Seriali" młodszy Chodakowski nie będzie świadomy, że świadkiem pozbycia się ciała Artura został Olewicz, wścibski i szalony sąsiad z działki nad jeziorem. Według wcześniejszych informacji, starszy mężczyzna zacznie szantażować rodzinę, zamiast, jak przeciętna osoba, zadzwonić po pomoc. Czego zażąda? Tego jeszcze nie wiemy. Jedno jest natomiast pewne: to niezły świr, a Olek z "M jak miłość" za zabójstwo pójdzie siedzieć na długie lata! 

Zobacz >>> M jak miłość po wakacjach 2019. Iza i Marcin będą mieli nowego wroga! Podły sąsiad zatruje im życie

Przeczytaj >>> Tomasz Ciachorowski odchodzi z M jak miłość. Artur zginie! Kiedy ostatni raz zagra Artura Skalskiego?

M jak miłość, odc. 1460. Artur (Tomasz Ciachorowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1460. Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska), Artur (Tomasz Ciachorowski)
Autor: TVP MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska), Artur (Tomasz Ciachorowski)