M jak miłość, odcinek 1547: Ostatni wyjazd Kingi i Piotrka razem. Po tym co usłyszy o Kamili podejmie ważną decyzję. Będzie już za późno?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1547: Ostatni wyjazd Kingi i Piotrka razem. Po tym co usłyszy o Kamili podejmie ważną decyzję. Będzie już za późno?

M jak miłość, odcinek 1547: Ostatni wyjazd Kingi i Piotrka razem. Po tym co usłyszy o Kamili podejmie ważną decyzję. Będzie już za późno?

2020-11-21 9:42

W 1547 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) wyjadą razem, żeby ratować swoje małżeństwo. Z pozoru romantyczny wyjazd Zduńskich będzie dla nich ostatnią szansą przed rozwodem! Na szczęście Piotrek zrozumie, że to przez niego i Kamilę (Anna Gorajska) ich związek wali się w gruzy. W pięknej scenerii nad jeziorem Zduńskim w 1547 odcinku "M jak miłość" przyzna się żonie, że nie był jej wierny i zawiódł jej zaufanie. To co usłyszy Kinga od ukochanego sprawi, że podejmie ostateczną decyzję czy chce jeszcze z nim być!

"M jak miłość" odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Kinga i Piotrek w "M jak miłość" nareszcie się pogodzą i znów będą szczęśliwą parą, idealną rodziną, która świeci dla wszystkich przykładem? Wszystko rozstrzygnie się w 1547 odcinku "M jak miłość" kiedy Piotrek wreszcie zrozumie o co tak naprawdę chodzi Kamili. Bo bliska przyjaciółka Zduńskiego, która wyznała mu miłość zacznie żebrać o... seks! Żonaty prawnik będzie miał dosyć Jabłońskiej. I zdecydowanie go odtrąci. Kamila jednak wcale się nie podda.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1549: Jacek ujawni, że jest ojcem Lilki! Krystyna przyzna się do romansu z byłym chłopakiem Marysi

Ostatnią nadzieją dla Zduńskich w 1547 odcinku "M jak miłość" będzie wyjazd nad jezioro, który zaplanuje Magda (Anna Mucha) razem z Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Początkowo Kinga wcale nie będzie miała ochoty jechać, ale przyjaciółka przekona ją, że tylko tak może odzyskać to, co było między nią i Piotrkiem. Ostatecznie pokonując Kamilę, która cały czas miesza mu w głowie.

M jak miłość ZWIASTUN. Kinga pobije Kamilę! Paweł będzie z Franką. Kamil znajdzie matkę dla Poli. Tragedia przed ślubem Janka i Soni

Podczas romantycznej wycieczki w 1547 odcinku "M jak miłość" Piotrek poprosi Kingę o wybaczenie i jeszcze jedną szansę. Przyzna się do tego, że przez niego ich małżeństwo przeżywa kryzys, że zostawił ją i zawiódł jej zaufanie. A do tego wplątał się w chorą relację z Kamilą. Jednocześnie zaprzeczy, że miał romans z prawniczką! Na dwóch pocałunkach się skończyło!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1547: Pola nie wróci do matki. Kamil załatwi byłą kochankę Weronikę! Pozbawi ją praw do córki?

- Żałuję, że zdecydowałem się na ten wyjazd do Stanów. Wielu rzeczy żałuję... Nie miałem z Kamilą romansu, ale lojalny wobec ciebie i rodziny też nie byłem. Uznałem, że ja i ty to coś oczywistego, stałego... - wyzna Piotrek.

Słowa męża w 1547 odcinku "M jak miłość" będą dla Kingi sygnałem, że zwyczajnie znudził się nią i dziećmi. - Tyle lat już jesteśmy razem, całe dorosłe życie i może zachciałeś czegoś więcej? Może przestaliśmy ci wystarczać? - zapyta rozżalona Zduńska.

Po tym wyznaniu Piotrek w 1547 odcinku "M jak miłość" aż zblednie. Świadomość, że żona mogła tak pomyśleć bardzo nim wstrząśnie. - Nie, nigdy tak nie myślałem. Ja wiem, że bardzo cię zawiodłem... Ale proszę cię, daj nam jeszcze jedną szansę...

Zasmucona Kinga w 1547 odcinku "M jak miłość" zapewni męża, że nie musi go o to prosić. Lecz zwątpi czy uda im się uratować małżeństwo.- Proszę... Spróbuj jeszcze raz mi zaufać... - zacznie błagać Piotrek, a jego czuły gest wobec żony będzie najlepszym dowodem, że nadal bardzo ją kocha. Ostatni wyjazd Kingi i Piotrka w 1547 odcinku "M jak miłość" będzie dla nich zarazem nowym początkiem.

M jak miłość odc. 1547. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1547. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1547. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1547. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze