M jak miłość, odcinek 1547: Pola nie wróci do matki. Kamil załatwi byłą kochankę Weronikę! Pozbawi ją praw do córki?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1547: Pola nie wróci do matki. Kamil załatwi byłą kochankę Weronikę! Pozbawi ją praw do córki?

M jak miłość, odcinek 1547: Pola nie wróci do matki. Kamil załatwi byłą kochankę Weronikę! Pozbawi ją praw do córki?

2020-11-17 14:55

Co w "M jak miłość" będzie z Polą (Hania Nowosielska)? Córka Kamila (Marcin Bosak) z "M jak miłość" w 1547 odcinku przejdzie trudne chwile, bo jej matka Weronika zupełnie o niej zapomni. Nie dość, że nie wróci po Polę, to jeszcze przez nią 5-latka pomyśli, że nikt jej nie chce. Miłość i troskę znajdzie dopiero u Anity (Melania Grzesiewicz), sekretarki z kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). W 1547 odcinku "M jak miłość" Kamil wreszcie się opamięta i postanowi walczyć o dziecko. Tak żeby Pola wreszcie nie cierpiała przez matkę, za którą bardzo tęskni. Gryc postanowi odebrać byłej kochance prawa rodzicielskie!

"M jak miłość, odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil z "M jak miłość" przy Poli zmieni się nie do poznania. Długi czas chciał się pozbyć córki, którą dosłownie podrzuciła mu Weronika, była kochanka, z którą kiedyś zdradzał swoją żonę. Ale w 1547 odcinku "M jak miłość" wreszcie zrozumie, że Pola tak naprawdę ma tylko jego, że jej własna matka, egoistka, myśląca tylko o sobie i nowym partnerze nie nadaje się na rodzica, że sprawa 5-latce tylko ból. Tuż po tym jak córka Kamila wróci z wyjazdu z Anitą, ulubioną ciocią, która została także także jest jej opiekunką dla Gryca stanie się jasne, że nie może dłużej okłamywać Poli, że wróci do mamy.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1547: Wypadek Pawła. Były kochanek Franki będzie chciał go zabić - WIDEO

Zwłaszcza, że w 1547 odcinku "M jak miłość" Weronika znów odtrąci dziecko! Kolejny raz odwoła swój przyjazd z Londynu po córkę. Pola będzie zrozpaczona, że mamusia jej nie chce, a tata wykorzystuje każdą okazję, by ją oddać cioci Anicie. Brak poczucia bezpieczeństwa, tęsknota za mamą i zachowanie Kamila w 1547 odcinku "M jak miłość" doprowadzą do tego, że 5-latka pogrąży się w rozpaczy.

I wtedy Kamil się otrząśnie! W 1547 odcinku "M jak miłość" zrobi wszystko, by pocieszyć załamaną Polę. Zabierze ją na spacer i lody. Zaprosi też Anitę, żeby im towarzyszyło, bo przy niej dziewczynka czuje się wyjątkowo dobrze. Zupełnie jakby miała kochającą, troskliwą mamę. Później Gryc oznajmi Anicie, że wystąpi o odebranie byłej partnerce praw rodzicielskich. Nie będzie chciał dopuścić do tego, by Weronika dłużej krzywdziła Polę. Co na to Anita?

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

Wyjątkowo czuła sekretarka w 1547 odcinku "M jak miłość" kolejny raz postawi Kamila do pionu. Przypomni mu, że jest ojcem i musi dbać przede wszystkim o dobro Poli. A pozbawiając córkę kontaktu z matką, zrywając tę więź nie doprowadzi do niczego dobrego. Przed Grycem w 1547 odcinku "M jak miłość" trudne zadanie, by z jednej strony zapewnić Polę o swojej miłości, a z drugiej załatwić Weronikę tak, żeby też się opamiętała i przypomniała sobie o własnym dziecku! Tym bardziej, że Pola będzie chciała, by to Anita się nią opiekowała już na zawsze...

Nie przegap: M jak miłość. Kamil znajdzie matkę dla córki Poli. Będzie z Anitą!

M jak miłość odc. 1536. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1536. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1536. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość: Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hala Nowosielska), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
	M jak miłość odc. 1542. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1542. Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze