M jak miłość. Kamil znajdzie matkę dla córki Poli. Nareszcie odpuści Magdzie?- WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kamil znajdzie matkę dla córki Poli. Nareszcie odpuści Magdzie?- WIDEO

M jak miłość. Kamil znajdzie matkę dla córki Poli. Nareszcie odpuści Magdzie?- WIDEO

Kamil (Marcin Bosak) w "M jak miłość" znajdzie mamę idealną dla swojej córeczki Poli (Hania Nowosielksa) i prawdopodobnie sam się zakocha... Tak przynajmniej wynika z materiału z nowych odcinków serialu, który możemy zobaczyć w "Kulisach M jak miłość". Szczęśliwa rodzinka na lodach, Kamil zapatrzony w Anitę (Melania Grzesiewicz) - czego chcieć więcej? Jako pierwsi poinformowaliśmy, że w życiu Kamila pojawi się nowa kobieta. A pomyśleć, że Paweł (Rafał Mroczek) nie chciał tej fajnej babki... Czy Kamil po rewolucji w swoim życiu da wreszcie spokój Magdzie (Anna Mucha)? Zobacz koniecznie WIDEO!

"M jak miłość". Nowy romans Kamila! Czy da wreszcie spokój Magdzie? 

Jak pisaliśmy jako pierwsi, do życia Kamila w "M jak miłość" wkroczy nowa kobieta. Anita, którą kiedyś Magda z Kingą próbowały wyswatać z Pawłem, podbije serce 5-letniej Poli. I wygląda na to, że Kamil zwróci uwagę na niezwykle ciepłą, mądrą i piękną Anitę!   

W "Kulisach M jak miłość" widzimy fragment jednego z nowych odcinków serialu, na którym cała "rodzina" doskonale się bawi na lodach. Mała Pola jest na rękach szczęśliwego taty wpatrzonego w roześmianą Anitę, jak w obrazek! 

M jak miłość ZWIASTUN. Kinga pobije Kamilę! Paweł będzie z Franką. Kamil znajdzie matkę dla Poli. Tragedia przed ślubem Janka i Soni

Jeżeli ta scena z jednego z nowych odcinków "M jak miłość" jest zapowiedzią rewolucyjnych zmian, które zdarzą się w życiu Kamila wraz z Polą, to znaczy, że może i on sam naprawdę się zmieni?

Na pewno przemiana łatwa nie będzie, ale dziecko i miłość potrafią dokonać cudów! Czy Kamil w "M jak miłość" przestanie pić i da wreszcie spokój - szczęśliwej z Andrzejem (Krystian Wieczorek) - Magdzie? A może znów tylko "wilk założy na czas jakiś owczą skórę"? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany