M jak miłość, odcinek 1542: Kamil pozbędzie się Poli! Tylko Anita zlituje się nad 5-letnią córką Gryca

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1542: Kamil pozbędzie się Poli! Tylko Anita zlituje się nad 5-letnią córką Gryca

M jak miłość, odcinek 1542: Kamil pozbędzie się Poli! Tylko Anita zlituje się nad 5-letnią córką Gryca - ZWIASTUN

2020-11-13 8:30

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) kompletnie straci panowanie nad swoim życiem. Nie poradzi sobie w opiece nad 5-letnią Polą (Hania Nowosielska). Do tego stopnia, że dziecko będzie samo czekało w przedszkolu, bo wszyscy o nim zapomną. Załamany Gryc zwróci się o pomoc do Magdy (Anna Mucha) i Anity (Melania Grzesiewicz). Sekretarka znienawidzi Kamila za jego bezczelne zachowanie w stosunku do niej i małej Poli. Zrobi wszystko, aby Gryc nie krzywdził dziecka. Do jakich kroków się posunie? Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamil znów postawi córkę na ostatnim miejscu swoich priorytetów. Spróbuje nakłonić sekretarkę Anitę, by ta wywiozła Polę za miasto! Kiedy kobieta zacznie opowiadać o planach wyjazdowych, Gryc natychmiast to wykorzysta.

- A nie miałabyś może ochoty zabrać Poli ze sobą? Wiesz, jesteś jej ulubioną ciocią. Wiesz, ona ciągle pyta o ciocię Anetkę. - Powie Gryc.

- Wiesz co, po pierwsze, ja mam na imię Anita, a nie Aneta. Po drugie to ty jesteś żałosny, wiesz? Po co ściągnąłeś córkę tutaj? Skoro w ogóle nie masz dla niej czasu?

- A może nie miałem wyjścia? - Zasugeruje wściekły Kamil w 1542 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1542: Sandra straci syna Damiana! Zapłaci za to, że była prostytutką

M jak miłość, odcinek 1542 ZWIASTUN. Kamil pozbędzie się Poli! Sekretarka Anita nie pozwoli mu skrzywdzić córki

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamil nie popisze się przed Anitą, ale w końcu i tak będzie musiał błagać ją o pomoc. Chociaż napisze Magdzie upoważnienie do odbioru Poli z przedszkola, Budzyńska zapomni o dziecku i dziewczynka będzie musiała sama czekać na odbiór z placówki. Gryc nie będzie miał wyjścia i ubłaga Anitę, aby pomogła mu w problemie. Kiedy dotrze do domu w 1542 odcinku "M jak miłość" Pola będzie bawiła się z obiema ciociami, a on jak zawsze, uniknie konsekwencji. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Olek znajdzie test ciążowy Anety! To będzie dla niego wstrząs, że żona ukrywa ciążę

W 1542 odcinku "M jak miłość" kiedy Kamil zostanie sam na sam z córką i emocje opadną, zrozumie, że trudno mu będzie zająć się nią w pojedynkę. W tym czasie Anita zawróci do domu Gryca i powie mu parę słów.

- W przyszłym tygodniu ma być piękna pogoda. Nie ma sensu, żeby Pola siedziała w przedszkolu w Warszawie. Jeśli chcesz to zabiorę ją do domku nad wodę. Ale żeby było jasne, robię to tylko dla Poli. Dla ciebie nie kiwnęłabym nawet palcem, bo cię po prostu nie lubię. I mam jeden warunek - żadnych odwiedzin. - Nieugięta Anita zrobi spore wrażenie na Grycu w 1542 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie
M jak miłość odc. 1542. Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1542. Kamil (Marcin Bosak)
	M jak miłość odc. 1542. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1542. Pola (Hania Nowosielska)
	M jak miłość odc. 1542. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1542. Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze