M jak miłość, odcinek 1544: Olek znajdzie test ciążowy Anety! To będzie dla niego wstrząs, że żona ukrywa ciążę

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1544: Olek znajdzie test ciążowy Anety! To będzie dla niego wstrząs, że żona ukrywa ciążę

M jak miłość, odcinek 1544: Olek znajdzie test ciążowy Anety! To będzie dla niego wstrząs, że żona ukrywa ciążę

2020-11-05 15:07

W 1544 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) nie będzie mógł uwierzyć w to co widzi. Aneta (Ilona Janyst) dość długo ukrywała przed nim informację o ciąży. W końcu Chodakowski znajdzie test ciążowy żony. Nie będzie wiedział, dlaczego Aneta słowem nie wspomniała mu o tym, że zostanie ojcem. W 1544 odcinku "M jak miłość" zażąda wyjaśnień, a kiedy Aneta zacznie mu opowiadać, nie będzie w stanie przetworzyć tego, co usłyszał. Cierpliwość Olka się skończy i dojdzie do niezłej afery.

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1544 odcinku "M jak miłość" Olek nie będzie wiedział, że za jego plecami odbywa się prawdziwe przedstawienie. Wszystko za sprawą Anety, która wykorzystała ciąże znajomej, aby sfałszować test ciążowy. Zrobiła to przez wzgląd na śmiertelnie chorą Iwonę (Hanna Śleszczyńska). Uznała, że skoro matka nie chce się leczyć sama z siebie, da jej powód do walki. I faktycznie, Iwona znalazła fałszywy test i dla przyszłej wnuczki podjęła decyzję o leczeniu. W 1544 odcinku "M jak miłość" Olek dopiero odkryje manipulacje i krętactwa żony. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1545: Budzyński wypędzi Kamilę z kancelarii. Kochanka Piotrka zaatakuje Kingę

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

W 1544 odcinku "M jak miłość" Olek znajdzie test ciążowy. Będzie w szoku, że żona nie poinformowała go, że wkrótce zostanie ojcem. Cała sprawa nim wstrząśnie. Aneta wyjaśni mu jednak, że żadnego dziecka nie będzie, bo sfałszowała wyniki. Powie mu, że to jest właśnie jej plan, aby Iwona się leczyła i miała siły do życia. W 1544 odcinku "M jak miłość" Olek nie uwierzy w to co słyszy. Kategorycznie sprzeciwi się manipulacjom żony i omówi udziału w tym całym cyrku. 

Przeczytaj: M jak miłość. Marcjanna Lelek odeszła na zawsze. Natalka wyjechała i będzie musiała patrzeć na Franka i Justynę razem!

W 1544 odcinku "M jak miłość" dojdzie do afery u Chodakowskich. Olek będzie miał powoli dość wymysłów żony. Czasami jej plany i szalone pomysły się sprawdzały, ale tym razem chyba posunęła się za daleko. Olek uzna, że nie ma zamiaru bawić się w taką szopkę. W 1544 odcinku "M jak miłość" Aneta nie będzie mogła liczyć na entuzjazm męża. Jak skończy się ta wielka mistyfikacja? Dowiemy się już wkrótce, z kolejnych odcinków serialu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze