M jak miłość, odcinek 1539: Aneta ukryje ciążę przed Olkiem. Co zrobi z brzuchem?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1539: Aneta ukryje ciążę przed Olkiem. Co zrobi z brzuchem?

M jak miłość, odcinek 1539: Aneta ukryje ciążę przed Olkiem. Co zrobi z brzuchem?

2020-11-04 11:14

W 1539 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) będzie w ciąży, ale Olek (Maurycy Popiel) nie dowie się, że zostaną rodzicami, a dziecko jest w drodze! Jak to możliwe? To cześć kolejnej intrygi Anety (Ilona Janyst), która w ten sposób będzie chciała zmusić do leczenia chorą matkę. Iwona (Hanna Śleszyńska) nie zgodzi się na terapię u znanego profesora onkologa, bo pogodziła się już z tym, że glejak mózgu i tak ją zabije. Ciąża Anety w 1539 odcinku "M jak miłość" to będzie wielkie oszustwo. Tylko jak Chodakowska zdoła ukryć to przed Olkiem? I udawać przed matką, która przecież się zorientuje, że ciążowy brzuszek Anety podejrzanie nie rośnie...

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1539 odcinku "M jak miłość" Aneta tylko swojej matce Iwonie powie o ciąży! Dlaczego zrobi to właśnie teraz Bo chora na glejaka mózgu matka Anety odmówi leczenia, świadoma tego, że i tak umrze. - Zostało mi kilka miesięcy życia, może pół roku... To cholernie mało czasu i nie zamierzam spędzić go w szpitalu!(…) Nie ma sensu walczyć o przegraną sprawę i robić sobie niepotrzebną nadzieję… - wyjaśni Iwona, lecz Aneta nie przyjmie jej wyjaśnień do wiadomości.

Między córką i matką w 1539 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrej wymiany zdań, podczas której Chodakowska zarzuci Kryńskiej, że jest zwykłym tchórzem i poddaje się bez walki, choć w dzieciństwie uczyła ją czegoś innego. Choroba matki Iwony doprowadzi do tego, że lekarka będzie sfrustrowana i wściekła, że nie może w żaden sposób pomóc.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1539: Aneta w ciąży. Wmówi matce, że Olek ją zostawi, bo nie chce dziecka

Do czasu, bo w 1539 odcinku "M jak miłość" Aneta poprosi ciężarną koleżankę ze szpitala, by zrobiła dla niej test ciążowy, który następnie podrzuci w domu do łazienki - tak, by znalazła go Iwona. Jej plan uda się w stu procentach! Bo matka Anety będzie pewna, że zostanie babcią. Z kolei żona Olka w 1539 odcinku "M jak miłość" pogrąży się w rozpaczy i opowie matce o nieszczęściu jakie na nią spadło. - To nie jest dla nas dobry moment na dziecko...

- Ale co ty mówisz? - Iwona będzie szczerze zdziwiona. W 1539 odcinku "M jak miłość" Aneta dosłownie zaleje się łzami. - Dopiero przeszliśmy przez taki trudny okres... Ja tak walczyłam o to małżeństwo! A teraz co?!

- Ale właśnie dziecko scementuje wasz związek...- zapewni ją matka.

M jak miłość. Aneta będzie w ciąży? Dowie się o chorobie matki i tak zmusi Iwonę do leczenia

W tym momencie 1539 odcinka "M jak miłość" zapędzi się w swoim kłamstwie znacznie dalej. Poskarży się na Olka, który wcale nie chce zostać ojcem i założyć z nią rodziny. Choć oczywiście to nie będzie prawda. - Nie, mamo! Ty nie rozumiesz. Olek nie chce mieć dzieci! My tego nie planowaliśmy. Ja mu obiecałam...

- Przecież takie rzeczy się zdarzają... - pocieszy córkę Kryńska.

- Tylko ja cię proszę, ty mu o niczym nie mów. On się nie może dowiedzieć, że ja jestem w ciąży. On mnie zostawi! Boże, jak to dobrze, że to ty znalazłaś ten test. To mnie tak zaskoczyło. Ja muszę się tego jakoś pozbyć. Śmieci wyrzucę!

- Anetko, naprawdę zostanę babcią? - zapyta jeszcze raz Iwona, a jej córka tylko skinie głową na potwierdzenie. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1539: Iza i Marcin będą mieli trzecie dziecko! Wystarczy jedna szalona noc, by wszystko się zmieniło

Intryga Anety w 1540 odcinku "M jak miłość" odniesie sukces. Chora na glejaka mózgu Iwona razu zgodzi się na leczenie – pragnąc poznać swoje wnuki. Co prawda Aneta odetchnie w końcu z ulgą… Przynajmniej do chwili, gdy zda sobie sprawę, że swoją „ciążę” będzie musiała ukryć przed Olkiem i wymyślić sposób, żeby dalej udawać przed matką, że dziecko rozwija się w jej brzuchu.

A poza tym relacje Olka z teściową w 1540 odcinku "M jak miłość" ulegną zmianie. Kiedyś zachwycona zięciem Iwona teraz zacznie mu okazywać niechęć. - Nie musisz mówić do mnie mamo! Nie wysilaj się! Kochani, przemyślałam wszystko, ze względu na nowe okoliczności postanowiłam podjąć leczenie!  Pojadę do Poznania do profesora Lenartowicza i może jeszcze wyszarpnę te kilka miesięcy. Pamiętaj, nie jesteś sama, we wszystkim ci pomogę!

Olek w 1540 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy własnym oczom i uszom. - Przepraszam, co tutaj właśnie się wydarzyło?

- Nie chcesz wiedzieć... - zapewni go Aneta. - Kochanie, przeciwnie, właśnie chcę wiedzieć! - doda Olek, lecz nic więcej nie wyciągnie od żony.

Najnowsze