M jak miłość, odcinek 1542: Sandra straci syna Damiana! Zapłaci za to, że była prostytutką

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1542: Sandra straci syna Damiana! Zapłaci za to, że była prostytutką

M jak miłość, odcinek 1542: Sandra straci syna Damiana! Zapłaci za to, że była prostytutką

2020-11-09 11:30

W 1542 odcinku "M jak miłość" mroczna przeszłość dogoni Sandrę (Anna Oberc). Kobieta, która kiedyś była prostytutką, znów będzie musiała mierzyć się z szykanowaniem. Wszystko za sprawą powrotu jej byłego szefa (Artur Łodyga), który zaśmieje jej się prosto w twarz i udowodni, że jest nikim! W 1542 odcinku "M jak miłość" przez prostytucję, odwróci się od niej syn Damian (Oliver Proctor). Zrani matkę ostrymi słowami, że jest skończonym pośmiewiskiem!

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1542 odcinku "M jak miłość" Sandra nie zazna spokoju. Były szef, przez którego stała się w przeszłości panią do towarzystwa, wróci i zniszczy wszystko. Upokorzy kelnerkę wyśmiewając się z jej pracy. Udowodni jej, że nic nie osiągnęła i powinna wrócić do najstarszego zawodu świata.

- Nie wierzę, kopę lat, kto by pomyślał, że wylądujesz w takiej dziurze?  (...) Jak ci tu płacą? A może wrócisz do mnie, do pracy? - były szef w 1542 odcinku "M jak miłość" postara się, aby cała knajpa huczała od plotek.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Olek znajdzie test ciążowy Anety! To będzie dla niego wstrząs, że żona ukrywa ciążę

M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz po powrocie Katii będzie chciał się jej pozbyć. Wszystko przez Kasię - WIDEO

W 1542 odcinku "M jak miłość" były szef upokorzy Sandrę. Kobieta od razu poczuje się nieudacznikiem. Nie będzie mogła również liczyć na żadne wsparcie ze strony syna. Wykrzyczy jej prosto w twarz, co sądzi na jej temat.

- Jesteś pośmiewiskiem i ja przez ciebie też!!! - Wydrze się Damian. 

W 1542 odcinku "M jak miłość" nie powstrzyma go nawet Ania (Gabriela Świerczyńska), która stanie się świadkiem wybuchu chłopaka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1545: Budzyński wypędzi Kamilę z kancelarii. Kochanka Piotrka zaatakuje Kingę

W 1542 odcinku "M jak miłość" Sandra zrozumie, że pomimo zmiany życia, nigdy nie odetnie się do końca od przeszłości. Postara się wyrzucić byłego szefa z lokalu, ale on będzie nieustępliwy. Kobieta poczuje się zagrożona, nie będzie miał kto ją wesprzeć. Propozycja byłego szefa będzie wybrzmiewała jeszcze długo po jego wyjściu. Czy w 1542 odcinku "M jak miłość" Sandra zacznie myśleć o powrocie do prostytucji, przez co na zawsze straci syna? Dowiemy się już wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze