M jak miłość. Laura Samojłowicz wygadała się co Majka zrobi Pawłowi. Zniszczy Zduńskiego za ślub, którego nie było?

2021-07-22 13:16
M jak miłość. Laura Samojłowicz wygadała się co Majka zrobi Pawłowi. Zniszczy Zduńskiego za ślub, którego nie było?
Autor: Instagram/MTL Maxfilm M jak miłość. Laura Samojłowicz wygadała się co Majka zrobi Pawłowi. Zniszczy Zduńskiego za ślub, którego nie było?

Laura Samojłowicz, czyli Majka z "M jak miłość" już dłużej tak nie mogła i w końcu przyznała, co nawywija w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Aktorka sama jest zdziwiona tym, jaki los zgotowali jej scenarzyści! W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Majka przejdzie sporą metamorfozę i ostro namiesza w życiu Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek)! Przez te wszystkie lata Chojnacka wiele przeszła, ale nigdy nie zapomniała o swoim niedoszłym ślubie ze Zduńskim! Teraz przyszedł najwyższy czas na rozliczenie się z przeszłością...

Laura Samojłowicz zdradziła co ją czeka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach po 11 latach wróci odmieniona Majka. Tylko, że w niczym nie będzie już przypominała dziewczyny sprzed lat! Miła, pomocna i spokojna dziewczyna odejdzie w niepamięć i nie bez powodu na to kim teraz jest będą miały wpływ wydarzenia z przeszłości. Przypomnijmy, że Majka wychowywała się u boku nadopiekuńczego ojca (Marek Ślosarski), u którego boku nigdy jej niczego nie brakowało poza matką (Beata Buczek-Żarnecka), o której losie Chojnacka za wiele nie wiedziała. Wkrótce odkryła, że kobieta żyje, ale ostatnie lata swojego życia spędziła w więzieniu, dlatego ojciec ją od niej izolował i nie chciał, aby miała z kryminalistką żadne kontakty. Nie tak wychowywał przecież córkę. Jednak tuż po jego śmierci w "M jak miłość" z pomocą swojego ukochanego Pawła udało jej się ją odnaleźć.

Patrz też: M jak miłość. Zaskakujące zmiany w domu Kingi i Piotrka. Tak romantycznie jeszcze nie było! – ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

W tym trudnym okresie w "M jak miłość" zawsze mogła liczyć na wsparcie Zduńskiego, choć utrzymanie przy sobie tak łamliwego kąska wcale nie było łatwe! Ciągle za jej plecami wystawały inne kobiety: Sylwia (Anna Gzyra), Mirka (Andżelika Piechowaik), a także Magda (Anna Mucha), która stanowiła dla niej prawdziwe niebezpieczeństwo! Nawet romantyczne oświadczyny Zduńskiego na oczach rodziny w ukochanej Grabinie nie dawały Majce spokoju, gdyż ciągle czuła na sobie oddech Marszałek! W końcu nie wytrzymała napięcia i uciekła, zostawiając Pawła samego na pastwę losu! W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach postanowi wrócić i doprowadzić stare sprawy do końca!

Spójrz również: M jak miłość. Aneta porzucona przez Olka chwyci się ostatniej deski ratunku? Poszuka wsparcia u swojej rywalki – ZDJĘCIA

W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Majka będzie już zupełnie inną kobietą! Sama Laura Samojłowicz jest w szoku tym, co zgotowali jej scenarzyści! Na swoim Instagramie zamieściła dość wymowne smutne zdjęcie, które obrazuje, to co zmaluje w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Aktorka sama przyznała, że w takim wcieleniu w "M jak miłość" jeszcze jej nie widzieliśmy i sama jest załamana swoim losem!

- Eh co ta #majka wyprawia.. 😜Dowiecie się we wrześniu..@mjakmilosc.official - napisała na swoim Instagramie.

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach poznamy mroczną stronę Majki! Okaże się, że tuz po zerwanych zaręczynach z Pawłem, Chojnacka wybrała się ze swoją matką w podróż dookoła świata, gdzie wspólnie mieszkały między innymi w Wiedniu czy Dżakarcie. Niestety podróże wiele je kosztowały i tuż po śmierci matki Majka została bez grosza. To popchnęło ją w narkotyki i doprowadziło do uzależnienia.

W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Majka wróci do Polski i za wszelką cenę będzie chciała spotkać się z niedoszłym narzeczonym! Pojawi się w bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek) i praktycznie z marszu pozna jego obecną narzeczoną, którą będzie błagać o jedzenie! Chojnacka pojawi się w opłakanym stanie. Na jej twarzy będzie widać wpływ uzależnienia, a poza tym będzie miała na sobie jakieś podarte ubrania. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach szybko wzbudzi współczucie u Franki i bardzo się do niej zbliży, aby poznać mocne i słabe strony swojej rywalki! I gdy ta nie będzie się niczego spodziewała, zaatakuje!

Zobacz także: M jak miłość. Bartek posunie się za daleko i narazi się Tadeuszowi! Wylecą z Ulą z pracy?

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Majka dogada się z bandytą Krzyśkiem (Michał Chruściel), który również ma na pieńku ze Zduńskim, po tym jak zabrał mu jego narzeczoną i wspólnie wymyślą plan zemsty! Małymi kroczkami będą dążyć do swojego celu! Czy im się to uda? Czy w ten sposób zemszczą się na swoich niedoszłych drugich połówkach? Do czego jeszcze będzie w stanie posunąć się odmieniona Majka, aby zniszczyć Pawła? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: M jak miłość. Olek zostawi Anetę dla innej? Jego nową kochanką zostanie prawdziwa dziewczyna Maurycego Popiela

M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)
Autor: AKPA M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)
M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze