M jak miłość. Laura Samojłowicz wygadała się co Majka zrobi Pawłowi. Zniszczy Zduńskiego za ślub, którego nie było?

i

Autor: Instagram/MTL Maxfilm M jak miłość. Laura Samojłowicz wygadała się co Majka zrobi Pawłowi. Zniszczy Zduńskiego za ślub, którego nie było?

M jak miłość. Laura Samojłowicz wygadała się co Majka zrobi Pawłowi. Zniszczy Zduńskiego za ślub, którego nie było?

2021-07-22 13:16

Laura Samojłowicz, czyli Majka z "M jak miłość" już dłużej tak nie mogła i w końcu przyznała, co nawywija w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Aktorka sama jest zdziwiona tym, jaki los zgotowali jej scenarzyści! W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Majka przejdzie sporą metamorfozę i ostro namiesza w życiu Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek)! Przez te wszystkie lata Chojnacka wiele przeszła, ale nigdy nie zapomniała o swoim niedoszłym ślubie ze Zduńskim! Teraz przyszedł najwyższy czas na rozliczenie się z przeszłością...

Laura Samojłowicz zdradziła co ją czeka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach po 11 latach wróci odmieniona Majka. Tylko, że w niczym nie będzie już przypominała dziewczyny sprzed lat! Miła, pomocna i spokojna dziewczyna odejdzie w niepamięć i nie bez powodu na to kim teraz jest będą miały wpływ wydarzenia z przeszłości. Przypomnijmy, że Majka wychowywała się u boku nadopiekuńczego ojca (Marek Ślosarski), u którego boku nigdy jej niczego nie brakowało poza matką (Beata Buczek-Żarnecka), o której losie Chojnacka za wiele nie wiedziała. Wkrótce odkryła, że kobieta żyje, ale ostatnie lata swojego życia spędziła w więzieniu, dlatego ojciec ją od niej izolował i nie chciał, aby miała z kryminalistką żadne kontakty. Nie tak wychowywał przecież córkę. Jednak tuż po jego śmierci w "M jak miłość" z pomocą swojego ukochanego Pawła udało jej się ją odnaleźć.

Patrz też: M jak miłość. Zaskakujące zmiany w domu Kingi i Piotrka. Tak romantycznie jeszcze nie było! – ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

W tym trudnym okresie w "M jak miłość" zawsze mogła liczyć na wsparcie Zduńskiego, choć utrzymanie przy sobie tak łamliwego kąska wcale nie było łatwe! Ciągle za jej plecami wystawały inne kobiety: Sylwia (Anna Gzyra), Mirka (Andżelika Piechowaik), a także Magda (Anna Mucha), która stanowiła dla niej prawdziwe niebezpieczeństwo! Nawet romantyczne oświadczyny Zduńskiego na oczach rodziny w ukochanej Grabinie nie dawały Majce spokoju, gdyż ciągle czuła na sobie oddech Marszałek! W końcu nie wytrzymała napięcia i uciekła, zostawiając Pawła samego na pastwę losu! W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach postanowi wrócić i doprowadzić stare sprawy do końca!

Spójrz również: M jak miłość. Aneta porzucona przez Olka chwyci się ostatniej deski ratunku? Poszuka wsparcia u swojej rywalki – ZDJĘCIA

W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Majka będzie już zupełnie inną kobietą! Sama Laura Samojłowicz jest w szoku tym, co zgotowali jej scenarzyści! Na swoim Instagramie zamieściła dość wymowne smutne zdjęcie, które obrazuje, to co zmaluje w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Aktorka sama przyznała, że w takim wcieleniu w "M jak miłość" jeszcze jej nie widzieliśmy i sama jest załamana swoim losem!

- Eh co ta #majka wyprawia.. ?Dowiecie się we wrześ[email protected] - napisała na swoim Instagramie.

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach poznamy mroczną stronę Majki! Okaże się, że tuz po zerwanych zaręczynach z Pawłem, Chojnacka wybrała się ze swoją matką w podróż dookoła świata, gdzie wspólnie mieszkały między innymi w Wiedniu czy Dżakarcie. Niestety podróże wiele je kosztowały i tuż po śmierci matki Majka została bez grosza. To popchnęło ją w narkotyki i doprowadziło do uzależnienia.

W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Majka wróci do Polski i za wszelką cenę będzie chciała spotkać się z niedoszłym narzeczonym! Pojawi się w bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek) i praktycznie z marszu pozna jego obecną narzeczoną, którą będzie błagać o jedzenie! Chojnacka pojawi się w opłakanym stanie. Na jej twarzy będzie widać wpływ uzależnienia, a poza tym będzie miała na sobie jakieś podarte ubrania. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach szybko wzbudzi współczucie u Franki i bardzo się do niej zbliży, aby poznać mocne i słabe strony swojej rywalki! I gdy ta nie będzie się niczego spodziewała, zaatakuje!

Zobacz także: M jak miłość. Bartek posunie się za daleko i narazi się Tadeuszowi! Wylecą z Ulą z pracy?

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Majka dogada się z bandytą Krzyśkiem (Michał Chruściel), który również ma na pieńku ze Zduńskim, po tym jak zabrał mu jego narzeczoną i wspólnie wymyślą plan zemsty! Małymi kroczkami będą dążyć do swojego celu! Czy im się to uda? Czy w ten sposób zemszczą się na swoich niedoszłych drugich połówkach? Do czego jeszcze będzie w stanie posunąć się odmieniona Majka, aby zniszczyć Pawła? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: M jak miłość. Olek zostawi Anetę dla innej? Jego nową kochanką zostanie prawdziwa dziewczyna Maurycego Popiela

M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: AKPA M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)
M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz)
Najnowsze