M jak miłość. Seksowna randka Pawła i Franki. Nie uwierzycie, gdzie ją zabierze – WIDEO

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość. Seksowna randka Pawła i Franki. Nie uwierzycie, gdzie ją zabierze – WIDEO

M jak miłość. Seksowna randka Pawła i Franki. Nie uwierzycie, gdzie ją zabierze – WIDEO

2021-07-29 11:31

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach dla Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek) nie zapowiada się kolorowo! Niestety przeszłość da o sobie znać i ich byli kochankowie Majka (Laura Samojłowicz) i Krzysiek (Michał Chruściel) zrobią wszystko, aby zniszczyć ich związek! Jednak w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie ominą ich również miłe chwile! Zduński zabierze swoją ukochaną na nietypową randkę, gdzie spędzą bardzo upojne chwile! Nikt by się nie spodziewał, że Paweł wybierze właśnie to miejsce! Zobaczcie WIDEO!

Paweł całkowicie zaskoczy swoją narzeczoną w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Wybierze nietypowe miejsce na randkę!

Paweł i Franka to jedna z ulubionych par fanów "M jak miłość". Widzowie od zawsze kibicowali Zduńskiemu, aby w końcu się ustatkował i znalazł tą jedyną. Ku ich uciesze w końcu to się stało! W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Paweł oświadczył się France, która mimo wątpliwości zgodziła się wyjść za niego za mąż. Prężna góralka obawiała się, że intencje Zduńskiego nie są do końca szczere, gdyż obawiała się, że jej chytry stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) powiedział Pawłowi o spadku i tylko dlatego Zduński padł przed nią na kolana. Doskonale zdawała sobie również sprawę o uczuciach, jakie darzył jej ukochany do swojej szwagierki, Kingi (Katarzyna Cichopek). Paweł zapewnił Frankę, że jego intencje są szczere i pragnie, aby została jego żoną.

To wypadek góralki w "M jak miłość" sprawił, że Paweł zaczął patrzeć na nią innym okiem i zrozumiał, jak bardzo jest dla niego ważna. Wówczas zmienił do niej podejście, zaproponował wspólne mieszkanie i zaczął budować z nią relacje na poważnie. Zduński nieraz zaskakiwał swoją narzeczoną, ale tego, gdzie zabierze ją na randkę w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach chyba nigdy by się nie spodziewała!

Patrz też: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość. Seksowna randka Pawła i Franki. Nie uwierzycie, gdzie ją zabierze – WIDEO

W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Paweł nie spocznie na laurach i zrobi wszystko, aby ukazać swojej narzeczonej, że uczucia, jakimi są darzy są prawdziwe. Zduński zabierze góralkę na nietypową randkę, w miejsce, gdzie z pewnością jeszcze nigdy nie była! Rafał Mroczek pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciami ze wspólnego wypadu z narzeczoną. Widzimy, że na ich miejsce spotkania Zduński wybrał popularną wśród Warszawiaków - plażę na Wisłą! Po wspólnym leniuchowaniu i opalaniu zakochani wybrali się do jednej z restauracji położnych tuż przy plaży, która emanuje kolorami i zaraża pozytywną energią! Jak widzimy Paweł chciał zapoznać swoją ukochaną z Bukowiny Tatrzańskiej z warszawskimi zwyczajami! I chyba mu się to udało, gdyż uśmiech Franki świadczy o tym, że ta randka szczególnie przypadła jej do gustu! Narzeczeni bardzo miło spędzili czas i podładowali baterie, gdyż w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach wiele zadzieje się w ich wątku!

Spójrz również: M jak miłość. Tragedia w Grabinie. Narzeczona Tadeusza zginęła w wypadku, a on teraz nie będzie chciał wychować dziecka

Aż serce się raduje, gdy widzimy w końcu szczęście na twarzach Franki i Pawła. Niestety ich miłe chwile w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach nie potrwają długo, gdyż ich każdy krok będą śledzić ich zmory przeszłości. Ich byli kochankowie wejdą ze sobą w zmowę i wspólnie postanowią odebrać się na swoich niedoszłych drugich połówkach, za to, że im nie wyszło. Na początku uwezmą się na Frankę. Majka znajdzie zatrudnienie w "Naszym Zielonym Sadzie", gdzie szybko zdobędzie zaufanie Franki i będzie mogła poznać jej słabe i mocne strony! Poza pracą ruchy byłej narzeczonej będzie obserwował bandyta Krzysiek, a Majka w tym czasie zacznie nachodzić Pawła! Co z tego wyniknie? Przekonamy się w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej!

Zobacz także: M jak miłość. Laura Samojłowicz wygadała się co Majka zrobi Pawłowi. Zniszczy Zduńskiego za ślub, którego nie było?

M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
Seksowna randka Pawła i Franki

i

Autor: Instagram Seksowna randka Pawła i Franki
Najnowsze