M jak miłość, odcinek 1590: Wypadek Franki dobije Pawła! Nawet Piotrek nigdy go takiego nie widział - ZWIASTUN

2021-05-17 22:25 Agnieszka Pyź
M jak miłość, odcinek 1590: Wypadek Franki dobije Pawła! Nawet Piotrek nigdy go takiego nie widział - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1590: Wypadek Franki dobije Pawła! Nawet Piotrek nigdy go takiego nie widział - ZWIASTUN

W 1590 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) będzie miała wypadek, a Paweł (Rafał Mroczek) przeżyje chwile grozy ze strachu o ukochaną. Tragedia rozegra się na drodze w stronę Gródka, gdzie dziewczyna Zduńskiego będzie jechała po zamówienie do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Chwila nieuwagi Franki w 1590 odcinku "M jak miłość" wystarczy, żeby wpadła w poślizg na oblodzonej jezdni. Paweł straci kontakt z ukochaną! Śmiertelnie przerażony ruszy jej na pomoc razem z Piotrkiem (Marcin Mroczek). Długo nie będzie wiedział czy Franka żyje. Nawet Piotrek będzie zaskoczony reakcją brata na wypadek! Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1590 - poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Franki w 1590 odcinku "M jak miłość" będzie zwiastunem poważnych zmian w życiu Pawła. Zanim jeszcze dojdzie do tragedii Zduńskiego ogranie złe przeczucie. A zacznie się kiedy Franka poprosi go, by pożyczył jej samochód na wyjazd do Grabiny po zamówiony u sadownika Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielski) cydr i beczki kapusty od lokalnych rolników. Pawła w 1590 odcinku "M jak miłość" dopadnie dziwny lęk, że może się stać coś złego. Będzie chciał nawet jechać z Franką, ale ukochana odmówi, zapewniając, że da sobie radę sama. Nie przewidzi jednak najgorszego. Wystarczy jeden głupi błąd i Franka narazi się na śmiertelne niebezpieczeństwo!

Patrz też:Koniec M jak miłość. Kinga znów w ciąży w ostatnim 1594 odcinku! To będzie wielki szok dla Zduńskich

W 1590 odcinku "M jak miłość" dziewczyna Pawła straci panowanie nad kierownicą, bo będzie rozmawiała przez telefon z ciotką Janką z Bukowiny Tatrzańskiej o spadku po zmarłym dziadku. A do tego podczas jazdy ośnieżoną, oblodzoną jezdnią w stronę Gródka spróbuje podłączyć telefon do ładowania. I wtedy rozegra się horror! Samochód Zduńskiego z Franką za kierownicą w 1590 odcinku "M jak miłość" wpadnie w poślizg i wjedzie do przydrożnego rowu.

Franka wyjdzie z auta o własnych siłach. W 1590 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do ukochanego, by powiedzieć mu o wypadku. Lecz połączenie zostanie nagle przerwane! Jej telefon padnie, a Zduńskiego ogarnie przerażenie, że jego ukochanej stało się coś złego. Wezwie na pomoc Piotrka i razem z bratem ruszy dziewczynie na ratunek.

M jak miłość, odcinek 1590 ZWIASTUN. Franka będzie miała wypadek! Tuż przed tragedią pozna ostatnią wolę dziadka

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

Zduńscy w 1590 odcinku "M jak miłość" będą wiedzieli, że może liczyć się każda sekunda, ale Piotrek nie będzie chciał przyspieszyć ze względu na trudne warunki na drodze - lód i ciągle padający śnieg. - Spokojnie, zadzwoniła, żyje, na pewno wszystko jest w porządku... - pocieszy Pawła, ale ten nadal będzie kłębkiem nerwów.

Nawet przez moment w 1590 odcinku "M jak miłość" nie będzie mógł odgonić czarnych myśli, że Franka poważnie ucierpiała. Jego lęk podsycą jeszcze tragiczne doniesienia usłyszane w radio.

"Do poważnego wypadku doszło w okolicach Gródka. Droga krajowa numer 79 została zamknięta. W karambolu wzięło udział kilka samochodów. Są poważnie ranni i dwie ofiary śmiertelne. Na miejscu pracują wszystkie służby..."

- Boże, tylko nie to... - powie do siebie Paweł i niemal zmusi brata, żeby jechał szybciej. Na szczęście kiedy w 1590 odcinku "M jak miłość" Paweł i Piotrek dotrą na miejsce wypadku Franki okaże się, że nic jej nie jest. - Paweł przepraszam cię. Jeżdżę jak noga! Miałeś rację... Wszystko zepsułam! - powie ze łzami w oczach dziewczyna. - Kochanie, to jest nieważne. Najważniejsze, że tobie się nic nie stało! Wszystko w porządku?

- Nic mi nie jest... - zapewni Zduńskiego. Po tej tragedii w 1590 odcinku "M jak miłość" Paweł zrozumie jak bardzo mu zależy na France, jak bardzo ją kocha i chce z nią być.

Także Piotrek w 1590 odcinku "M jak miłość" zauważy zmianę w zachowaniu Pawła. - To cud, że France nic się nie stało. Było naprawdę ślisko, to mogło się skończyć dachowaniem... - opowie Kindze kiedy wróci do żony. - To się musiała dziewczyna nieźle przestraszyć!

- Nie tylko ona. Paweł też. Pierwszy raz go widziałem w takim stanie. Naprawdę martwił się o Frankę. Zobacz, spisałem gościa na straty, a on serio zaangażował się w ten związek...

- Tobie to na rękę co? Ja też się cieszę, że nareszcie znalazł sobie kogoś... - stwierdzi Kinga w 1590 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze