M jak miłość. Marcin kolejny raz wyżyje się na Izie! Chodakowską aż sparaliżuje ze strachu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin kolejny raz wyżyje się na Izie! Chodakowską aż sparaliżuje ze strachu

M jak miłość. Marcin kolejny raz wyżyje się na Izie! Chodakowską aż sparaliżuje ze strachu

2021-08-01 17:10

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach kryzys w małżeństwie Chodakowskich tylko się pogłębi. Marcin (Mikołaj Roznerski) w ogóle się nie zmieni i kolejny raz da upust swojej złości. Niestety znowu jego ofiarą okaże się Iza (Adrianna Kalska), którą reakcja męża tak zszokuje, że nawet nie będzie w stanie zareagować. W 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Chodakowski odkryje kłamstwo żony i urządzi jej z tego powodu karczemną awanturę. Znów będziemy świadkami chorobliwej sceny zazdrości, która nie skończy się najlepiej.

Kolejna scena chorobliwej zazdrości u Chodakowskich w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Iza tego nie wytrzyma…

W związku Izy i Marcina w ostatnim sezonie „M jak miłość” przed wakacjami nie działo się najlepiej! Chytra intryga Bosackiego, w którą wkręcił Izę i Michała (Paweł Deląg) przyniosła draniowi oczekiwany skutek i doprowadziła do rozłamu w małżeństwie Chodakowskich. Z dnia na dzień było coraz gorzej i już w 1591 odcinku „M jak miłość” sama Iza miała już dość chorobliwej zazdrości męża i oznajmiła mu, że już nie mogą być razem, po czym wyszła, trzaskając drzwiami.

Wydawało się, że w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Marcin w końcu się opamięta i uwierzy swojej żonie, że nigdy go nie zdradziła i nie miała żadnego romansu ze swoim szefem. W końcu w obroty wzięła go sama Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), jak również nestorka rodu Mostowiaków, Barbara (Teresa Lipowska), której słowo zawsze dla Chodakowskiego było święte. Niestety nawet połączone siły dwóch kluczowych kobiet w życiu Marcina nie zdołają przemówić mu do rozsądku. W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Chodakowski kolejny raz urządzi żonie karczemną awanturę.

Patrz także: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Marcin odkryje, że Michał rozstał się z Joasią (Barbara Kurdej Szatan). Chodakowskiemu od razu wyda się to podejrzane, gdyż dobrze będzie pamiętał jak jego żona przekonywała go jak bardzo jej szefowi zależy na Joasi. Niestety Marcin nie będzie świadomy tego, że to żona tragicznie zmarłego Tomka (Andrzej Młynarczyk) doprowadziła do ich ostatecznego rozstania i zaatakuje swoją żonę. Marcin będzie przekonany, że to Michał zostawił Joasię dla jego żony!

- Pozwól, że ja cię zapytam o jedną rzecz. Cały czas powtarzałaś, jak to Michał kocha Joasię... Świata poza nią nie widzi... A dziś nagle dowiedziałem się, że oni wcale nie są razem! Rozstali się. Pytanie za sto punktów. Dlaczego? – wykrzyczy ze złością.

Iza będzie tak zaskoczona zachowaniem Marcina w 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach, że nie będzie wiedziała, co powiedzieć. Byłą pewna, że jej mąż w końcu jej uwierzył, ale niestety kolejny raz się pomyliła….

Spójrz również: Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami? - WIDEO, ZDJĘCIA

Jeszcze w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Marcin tak łatwo nie odpuści i widząc zmieszanie w oczach Izy będzie jeszcze mocniej naciskał, aby w końcu przyznała się do romansu z szefem.

- Może mi powiesz, co? – będzie drążył temat aż do skutku.

Czy Marcin w końcu opamięta się w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach? Ile czasu jeszcze musi minąć, aby zrozumiał, że między Izą a Michałem nigdy nic nie było? Czy wreszcie odkryje, że został zmanipulowany przez podłego drania, który chciał zniszczyć jego małżeństwo? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

Zobacz także: M jak miłość. Kinga porzuci męża dla innego? Kompletnie oszalała na punkcie pewnego mężczyzny!

M jak miłość odc. 1591. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Michał (Paweł Deląg), Wojtek (Feliks Matecki)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Michał (Paweł Deląg), Wojtek (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Najnowsze