M jak miłość po wakacjach 2021. Aleksandra pogodzi Izę i Marcina? Weźmie syna z obroty w nowym sezonie!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Aleksandra pogodzi Izę i Marcina? Weźmie syna z obroty w nowym sezonie!

M jak miłość po wakacjach 2021. Aleksandra pogodzi Izę i Marcina? Weźmie syna z obroty w nowym sezonie!

2021-06-14 15:58

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) będzie miała dość ciągłego kryzysu w związku Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adrianna Kalska) i postanowi poważnie porozmawia z synem na temat przyszłości ich związku! Chodakowska doskonale zdaje sobie sprawę, że na ich kłótniach najbardziej cierpią Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska), dlatego uzna, ze musi zadziałać! Czy w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Aleksandra uratuje małżeństwo Izy i Marcina?

Czy Aleksandrze uda się uratować związek Izy i Marcina w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach?

Nowy sezon „M jak miłość” po wakacjach w końcu odpowie nam na pytanie, jak potoczą się dalsze losy Izy i Marcina! Przypomnijmy, że w ostatnim sezonie „M jak miłość” ich związek przeżywał poważny kryzys! Wszystko przez podłą intrygę Bosackiego (Dariusz Kordek), który przysiągł sobie zemstę na Marcinie, za to, że przyczynił się do rozpadu jego małżeństwa. W swoją intrygę wmieszał niczego nieświadomych Izę i Michała (Paweł Deląg) i upozorował ich romans, czym osiągnął zamierzony cel. Chodakowski początkowo uwierzył w rzekomy romans i odwrócił się od żony, jednak z czasem jej uwierzył, ale nadal nie potrafił jej zaufać, a na dodatek stał się chorobliwie zazdrosny! Takiego stanu rzeczy już dłużej nie mogła znieść Iza, która w 1591 odcinku „M jak miłość” oświadczyła, że już nie mogą być razem, po czym wyszła, trzaskając drzewami. Niestety scenarzyści nie pokazali nam jak dalej potoczył się wątek Izy i Marcina, aczkolwiek gwiazdy „M jak miłość” chętnie chwalą się zdjęciami z planu i po cichu zdradzają, co czeka ich w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!

Widzieliśmy już zdjęcia Izy z Szymkiem w Grabinie oraz Aleksandry z Izą i dziećmi, natomiast teraz Mikołaj Roznerski pochwalił się na Instragramie zdjęciem z serialową mamą! Czy to oznacza, ze Aleksandra wysłuchała wersji zdarzeń obu małżonków i w nowym sezonie „M jak miłość” weźmie ich w obroty i w końcu ich pogodzi? Opublikowane zdjęcia przez gwiazdy „M jak miłość” wiele na to wskazują! Przypomnijmy, że początkowo w 1587 odcinku „M jak miłość”, gdy Aleksandra dowiedziała się prawdy, dlaczego jej syn nie nocuje w domu, nie mogła uwierzyć w to co zrobiła Iza i wprost zarzuciła jej zdradę! Jednak, gdy poznała jej wersję wydarzeń doszła do wniosku, że zbyt pochopnie ją oceniła, a jej syn aż oszalał z zazdrości. Aleksandra nie mogła patrzeć na rozpad rodziny, na którym najbardziej cierpią Maja i Szymek. Wszystko wskazuje na to, że Chodakowska w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej postanowi coś z tym zrobić i odbyć z synem poważną rozmowę!

Patrz także: M jak miłość. Rozpustna sąsiadka Mostowiaków Ola wywoła niezły skandal w Grabinie. O Justynie Karłowskiej będzie głośno - ZDJĘCIA

Czy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Iza i Marcin w końcu się pogodzą? Czy swój wkład w tym będzie miała Aleksandra? Czy uda jej się przemówić swojemu synowi do rozsądku? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Mroczna przeszłość Kamila. Była kochanka Gryca ujawni wszystko. Córka Pola będzie musiała na to patrzeć - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze