M jak miłość po wakacjach 2021. Mroczna przeszłość Kamila. Była kochanka Gryca ujawni wszystko. Córka Pola będzie musiała na to patrzeć - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Mroczna przeszłość Kamila. Była kochanka Gryca ujawni wszystko. Córka Pola będzie musiała na to patrzeć - WIDEO

M jak miłość po wakacjach 2021. Mroczna przeszłość Kamila. Była kochanka Gryca ujawni wszystko. Córka Pola będzie musiała na to patrzeć - WIDEO

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 mroczna i tajemnicza przeszłość Kamila (Marcin Bosak) dopadnie go w najbardziej nieoczekiwanym momencie życia! Kiedy Gryc zdobędzie wreszcie Anitę (Melania Grzesiewicz) i para znajdzie się razem półnaga w sypialni, w domu prawnika zjawi się znikąd jego kochanka z przeszłości! Dziewczyna będzie nie tylko śliczna, ale też będzie miała mocno "niewyparzony język" i już od progu zacznie zdradzać wszystkie sekrety Kamila w "M jak miłość"... Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to, że mała Pola (Hania Nowosielska) będzie musiała na to wszystko patrzeć po wakacjach 2021!

"M jak miłość" po wakacjach 2021. Dawna kochanka Kamila zniszczy jego związek z Anitą? 

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 wróci Kamil, jakiego pamiętamy od początku serialu. Niestały w uczuciach, "pies na kobiety", niewierny i z całą masą tajemnic, których nie zna nawet Magda (Anna Mucha). Jak pamiętamy, jednym z największych sekretów Gryca okazało się istnienie córki Poli, która znienacka wtargnęła do jego życia. Dla Kamila córka okazała się zbawieniem, bo to właśnie z tą małą kobietką poznał smak, czystej, prawdziwej miłości!

- To był ciekawy sezon dla Kamila - mówił o losach swojego bohatera Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość". - Trudno mi znaleźć taką jedną scenę, przełomową, ale myślę sobie, że sposób w jaki kwitnie ta relacja to jest coś najistotniejszego dla tej postaci. Nigdy wcześniej tego nie doświadczał... A tutaj doświadcza takiej czystej, nieobciążonej niczym miłości - aktor ujawnił największą tajemnicę relacji Kamila z córką!

Ogromną "wartością dodaną" w historii Gryca z małą Polą w "M jak miłość" jest postać sekretarki Anity, którą dziecko pokochało jak własną mamę. Anita dla Poli zrezygnowała z rozwoju swojej kariery i została u boku Kamila, wspierając go we wszelkich przejawach opieki nad córką. I tak siłą rzeczy, dorośli opiekunowie dziewczynki zbliżyli się do siebie i po wakacjach 2021 zdecydują się ten fakt przypieczętować wspólną nocą. I wtedy, dokładnie wtedy w drzwiach nowego domu Kamila staną aż 2 jego dawne kochanki!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

M jak miłość: Kamil uwiedzie Anitę, ale i tak nie będzie jej wierny. Koszmarny dowcip Gryca przerazi wszystkich
M jak miłość po wakacjach 2021. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość po wakacjach 2021. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

 - Oczywiście, będzie dalszy ciąg gry, która uprawia Kamil - zdradził Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość".

- Niespodzianka! - zakrzyknie jedna z dziewczyn, całując Kamila na powitanie. 

W tej scenie w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zobaczymy, jak półnaga Anita wygląda z sypialni na gości, a one milkną na chwilę zażenowane niezręczną sytuacją. Ale nie mamy żadnych wątpliwości: byłe kochanki Kamila przyjdą w konkretnej sprawie i nie wyjdą dopóki jej nie załatwią!

- Wrócą jego stare demony i stare, niedokończone sprawy...  - zdradził Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość". 

Zobacz koniecznie: Gorący romans Mikołaja Roznerskiego z inną aktorką poza M jak miłość! Adriana Kalska będzie musiała na to patrzeć - WIDEO

M jak miłość po wakacjach 2021. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość po wakacjach 2021. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1588. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1588. Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze