Gorący romans Mikołaja Roznerskiego z inną aktorką poza M jak miłość! Adriana Kalska będzie musiała na to patrzeć

i

Autor: Artrama Gorący romans Mikołaja Roznerskiego z inną aktorką poza M jak miłość! Adriana Kalska będzie musiała na to patrzeć

Gorący romans Mikołaja Roznerskiego z inną aktorką poza M jak miłość! Adriana Kalska będzie musiała na to patrzeć - WIDEO

2021-06-13 15:58

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska kochają się nie tylko w "M jak miłość", ale także prywatnie. Od lat Marcin i Iza z "M jak miłość" to jedna uwielbianych serialowych par. Ale wkrótce może się to zmienić! Bo na planie innej produkcji w nowym sezonie po wakacjach 2021 wybuchnie gorący romans Roznerskiego z inną aktorką. Jego prawdziwa ukochana, a w "M jak miłość" także żona, Adriana Kalska, będzie musiała patrzeć na to, jak coraz bardzie rozkochuje w sobie równie śliczną jak ona kobietę. Chyba już wszyscy się domyślają o kogo chodzi! Oto szczegóły najbardziej płomiennego miłosnego wątku w serialu!

Z kim będzie romansował Mikołaj Roznerski w serialu? Co jego ekranowym małżeństwem z Adrianą Kalską?

Mikołaj Roznerski to już nie tylko Marcin Chodakowski w "M jak miłość"! W nowym sezonie po wakacjach 2021 aktor będzie także rozpalał wyobraźnię wszystkich widzów jako seksowny policjant Piotr Korban w "Na dobre i na złe". To już pewne, że inspektor, któremu w oko wpadła urocza i piękna Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie cofnie się przed niczym, by ją zdobyć. I nie przeszkodzi mu nawet fakt, że Hania będzie się szykowała do ślubu z Michałem Wilczewskim (Mateusz Janicki). Sprytne, uwodzicielskie sztuczki Piotra podziałają na Hanię na tyle skutecznie, że wyląduje z nim w łóżku!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezoni. Na zawsze?

Zwiastun "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej ujawnia miłosne sceny z Hanią i Korbanem tuż przed ślubem. Marta Żmuda Trzebiatowska w "Kulisach serialu Na dobre i na złe" ujawniła, że jej bohaterka będzie przeżywała coraz większe sercowe rozterki, a flirt z Piotrem zrobi się coraz bardziej niebezpieczny. - Z jednej strony szykuje się do ślubu, z drugiej policjant, który zaczyna mieszać w jej sercu. Zapraszam bardzo gorąco do kibicowania albo "Matołkowi" albo Piotrowi - powiedziała aktorka.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie ją z Leśnej Góry - WIDEO

Nie przegap: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania i boski Piotr Korban będą nierozłączni! Nigdy jej nie odpuści - WIDEO

I choć w "M jak miłość" nie zabraknie Marcina i Izy, bo ich małżeństwo przetrwa kryzys i uda im się wszystko poukładać po tym jak Chodakowski oskarżył żonę o zdradę, to zdecydowanie Roznerskiego będzie mniej w serialu. To jednak nie oznacza, że całkowicie odchodzi z "M jak miłość"! Nic z tych rzeczy! Wątek Izy i Marcina nie zniknie w nowym sezonie po wakacjach 2021. Ale Adriana Kalska będzie musiała się podzielić swoim ukochanym Mikołajem także z Martą Żmudą Trzebiatowską. Całą trójka aktorów jest profesjonalistami i potrafi oddzielić życie zawodowe od prywatnego!

Najnowsze