M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał jak się skończy wątek kryzys Izy i Marcina. Nigdy się nie pogodzą?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał jak się skończy wątek kryzys Izy i Marcina. Nigdy się nie pogodzą?

M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał jak się skończy wątek kryzysu Izy i Marcina. Nigdy się nie pogodzą?

2021-05-11 21:14

Czy w "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) rozstaną się już na zawsze, a ich idealne małżeństwo rozpadnie się i przejdzie do historii? W kolejnych odcinkach "M jak miłość" jeszcze wiele mocnych zwrotów akcji u Chodakowskich, które tylko potwierdzą, że chory z zazdrości Marcin nie panuje nad sobą, nie wierzy, że Iza go kocha i jest mu wierna. Jaki będzie koniec kryzysu u Izy i Marcina w "M jak miłość"? Rąbka tajemnicy uchylił Mikołaj Roznerski, który na Instagramie pokazał nowe zdjęcie z planu. Jest jeszcze jakaś nadzieja dla tej pary?

Co będzie z Izą i Marcinem w "M jak miłość"? Czy się pogodzą i znów będzie między nimi jak dawniej?

Ostatnio w "M jak miłość" duże emocje budzi wątek Izy i Marcina. To co się dzieje u Chodakowskich przekracza granice absurdu. Z kochającej się do szaleństwa pary stali się sobie niemal obcy. Iza z trudem poznaje Marcina, który nie panuje nad swoją zazdrością o Michała i przy każdej okazji urządza żonie awantury, że łączy ją z szefem coś więcej. Obsesja Marcina na punkcie filmiku, który dostał od Bosackiego (Dariusz Kordek), na którym widział jak pijana, naćpana Iza z zachwytem patrzy na Michała doprowadzi do tego, że małżeństwo Chodakowskich jeszcze długo w "M jak miłość" będzie wisiało na włosku.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1593: Śmierć u Chodakowskich. Joasia ściągnie do Polski nieszczęście

Aż wreszcie w 1591 odcinku "M jak miłość" Marcin będzie w takim amoku, że zobaczy coś, czego nie będzie. Zdradę Izy z Michałem - ich pocałunek przed wydawnictwem. Tyle tylko, że Ostrowski będzie całować Joasię Chodakowską (Barbara Kurdej-Szatan), a nie Izę. Wściekły Marcin w 1591 odcinku "M jak miłość" zjawi się w domu Michała przy Wietrznej, wywlecze go na zewnątrz, by rywal oddał mu żonę. Tak zatraci się w tym szaleństwie, że zniszczy szczęście Michała i Joasi.

A potem w 1591 odcinku "M jak miłość" Iza postawi sprawę jasno - nie zniesie dłużej zazdrości Marcina, odejdzie od niego, jeśli się nie opamięta i znów jej nie zaufa. Podczas bolesnej rozmowy małżonków w 1591 odcinku "M jak miłość" nastąpi przełom. Iza będzie u kresu wytrzymałości psychicznej.

- Z jednej strony wszystko już jest jasne, Marcin chce zaufać Izie, on jej nawet zaufał, ale on cały czas widzi ten obraz - uśmiechającej się Izy do Michała. Ta zazdrość go gryzie, dręczy od samego środka. Nie jest w stanie tego wyrzucić... - powiedział Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Koniec Izy i Marcina. Chory z zazdrości Chodakowski nie opamięta się! Zniszczy piękną miłość

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1591: Marcin pomyli Izę z Joasią. Zrobi z siebie wariata przez chorobę Izy - WIDEO

Czy Iza i Marcin w "M jak miłość" pogodzą się, a ich miłość przetrwa tak ciężką próbę? Ostatnio na planie "M jak miłość" kręcone nowe odcinki, które będą emitowane po wakacjach 2021 i z ujęć publikowanych na Instagramie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego wynika, że kryzys u Chodakowskich trochę jeszcze potrwa.

Na pewno w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Iza wyjedzie z synem Szymkiem (Staś Szczypiński) do Grabiny. Z kolei Roznerski pokazał zdjęcie zza kulis "M jak miłość", na którym serialowi Iza i Marcin jadą gdzieś samochodem. Znów razem, sami bez dzieci, zupełnie jakby wybierali się na randkę. Jest więc nadzieja, że uwielbiana para z "M jak miłość" nareszcie się pogodzi!

M jak miłość, odc. 1589: Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1589: Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze