Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Instagram

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania i boski Piotr Korban będą nierozłączni! Nigdy jej nie odpuści - WIDEO

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 seksowny Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) porwie Hanię Sikorkę (Marta Żmuda Trzebiatowska) na dłużej! Jak pamiętamy pierwsze sceny z udziałem boskiego inspektora zwalały z nóg - Hania w ułamku sekundy znalazła się w ogniu pościgu za groźnym bandytą, a policjant osłonił ja przed kulami własnym ciałem! Okazuje się, że to tylko niewinny początek do szalonego romansu, który czeka na Sikorkę po wakacjach 2021! Czy Michał (Mateusz Janicki) w nowym sezonie "Na dobre i na złe" będzie miał jakiekolwiek szanse w starciu z "jastrzębiem", który porwie mu Sikorkę?

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2021. Piotr "Jastrząb" Korban porwie Hanię Sikorkę i nie odda!

Boski i seksowny Piotr Korban w "Na dobre i na złe" dopiero się rozkręci po wakacjach 2021! Mikołaj Roznerski aktualnie kręcą zdjęcia do nowych odcinków serialu i i na zdjęciach z planu widać, że są nierozłączni! Obie gwiazdy publikują nowe ujęcia z powakacyjnych odcinków, podgrzewając atmosferę, która już przy pierwszym spotkaniu Sikorki z "Jastrzębiem" miała wysoką temperaturę... Wygląda to wręcz tak, jakby po prostu mieli zostac parą i mieli przeprowadzić wspólnie jeszcze niejedną akcję!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - wątek kryminalny Lucyny Sikorki (Anna Samusionek) w "Na dobre i na złe" źle się zakończy dla wyrodnej matki Hani. Korban jest nie tylko seksownym policjantem, ale też bardzo uważnym i bystrym śledczym. Jak raz zauważył dowód przestępstwa nie odpuści, doki do końca sprawy nie wyjaśni. Czy Hania własnie w tym będzie mu w tym pomagać po wakacjach 2021?   

Czytaj też: Gwiazdy M jak miłość są razem w prawdziwym życiu?! Karina Woźniak i Iwo Wiciński zaskoczyli wszystkich

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie ją z Leśnej Góry - WIDEO

- Słuchajcie, dzisiaj na planie ten, na którego tak się wkurzacie - mówiła Zmuda Trzebiatowska na WIDEO z planu "Na dobre i na złe". - Ale on jest taki miły, sympatyczny policjant... 

- Przyleciał jastrząb po sikorkę... - wtrącił się Roznerski. 

- Jest mega symbolika w kostiumach, ponieważ ja tutaj mam taką sikoreczkę - aktorka pokazała swój wisiorek na łańcuszku. - Pokaż no tego jastrzębia - zawołała do Roznerskiego, który w odpowiedzi złapał się za pasek od spodni! Jak donoszą osoby z bliskiego otoczenia gwiazdora "M jak miłość" ma on własnie tatuaż w postaci tego ptaka drapieżcy... Fani seriali szybko wyłapali ten wątek i odnoszą się do wizerunku seksownego mucho Korbana w komentarzach po zdjęciami z planu na Instagramie. 

- Koleś bez pardonu?Zdecydowany i to się podoba kobietom. Tylko biedny Michał?Sikorka będzie miała spory problem??‍♀️?Jak tu żadnego nie krzywdzić?

- Łapa nabita jak karabin? to i siła w płaskim ?? pozdrówki ?

Nie da się ukryć, że relacja Hani Sikorki z Piotrem Korbanem w "Na dobre i na złe" mocno rozpaliła emocje i oczekiwania widzów, którzy chętnie komentują, co się będzie działo dalej między nimi po wakacjach 2021.  Wszyscy uważają ich za dobrze dobraną, piękną parę! I co się stanie z biednym Michałem, który pomimo licznych romansów i niewątpliwego uroku na tle boskiego inspektora staje się wręcz nudziarzem?  

- Ona romantyczna, On rozważny ?

- On chaotyczny ona szydercza???

- Fajna z was para ?

- Ale się wkręciłam w nowy wątek!

- Będę oglądać ??Sikorka z Panem ulubiony wątek ??

- Sikoreczka nie do poznania. A Pan komisarz, no dałabym się porwać ?

Nie przegap: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski naprawdę są po ślubie! Wydał ich jeden z fanów. Nie zaprzeczyli!

	Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Na dobre i na złe odc. 812. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 812. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze