Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Koniec Lucyny Sikorki! Matka Hani słono zapłaci za kradzież skarbu - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Koniec Lucyny Sikorki! Matka Hani słono zapłaci za kradzież skarbu - WIDEO

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Koniec Lucyny Sikorki! Matka Hani słono zapłaci za kradzież skarbu - WIDEO

2021-06-10 10:47

Lucyna Sikorka (Anna Samusionek) z "Na dobre i na złe" w nowym sezonie po wakacjach 2021 wreszcie się doigra i zaliczy spektakularny upadek. Wyrodna matka Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska), która ukradła skarb Wawrzyniaka (Artur Krajewski), czyli łup przestępcy z napadów na jubilerów wpadnie w ręce policji, a konkretniej inspektora Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski). Tak będzie wyglądał koniec Sikorki w "Na dobre i na złe" po przerwie? Zanim Lucyna usłyszy, że grozi jej więzienie, "właściciel" skarbu, złodziej Tomasz Biskupski (Wojciech Skiniński) namierzy Hanię. Zobaczcie ZWIASTUN "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 nowy sezon od środy, 1.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Koniec Lucyny Sikorki w "Na dobre i na złe" jest blisko! Jeszcze przez jakiś czas oszustka i złodziejka, która nie raz pokazała wszystkim, a zwłaszcza swojej córce Hani na co ją stać, w nowym sezonie "Na dobre i n a złe" będzie obnosiła się ze "swoim" bogactwem. Lucyna zrobi się na tyle bezczelna, że wzgardzi pracą salowej w Leśnej Górze. Nic nie będzie robiła sobie z tego, że ukradła skarb bandy przestępców. Dla własnej wygody i życia w luksusie w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 rzuci posadę w szpitalu.

Nie przegap: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Koniec Lucyny Sikorki! Matka Hani słono zapłaci za kradzież skarbu - WIDEO

Dyrektor Konica w "Na dobre i na złe" jesienią 2021 nie uwierzy własnym uszom kiedy Lucyna złoży mu swoje wypowiedzenie. - Dlaczego, co się stało? - zapyta salowej, która właściwie wybłagała u niego pracę w Leśnej Górze. - Pan dyrektor myślał, że bieganie z mopem i basenami to jest szczyt moich marzeń i ambicji? - matka Hani nie będzie miała żadnych oporów, by się wywyższać przy dyrektorze.

To już pewne, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach sprawa kradzieży przez Lucynę Sikorkę skarbu złodziei z lasu będzie miała swój finał. A policjant Piotr Korban zdobędzie dowód, że to matka Hani jest we wszystko zamieszana, a do tego wplątała lekarkę w kradzież.

- Ma pani cztery godziny na zejście się z rozumem, żeby oddać wszystkie skradzione rzeczy. Inaczej was aresztuję, obie! - ostrzeże Hanię i Lucynę inspektor w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021. Mimo, że Piotr zakocha się w Hani i będzie chciał ją zdobyć, to odstawi uczucia na bok gdy w grę będzie wchodziła sprawa śledztwa.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

Nie przegap: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban mocno namiesza w życiu Hani! Odwoła ślub z Michałem? - WIDEO

Hania z "Na dobre i na złe" w kolejnych odcinkach po przerwie wakacyjnej przeżyje chwile grozy, bo dopadnie ją "właściciel" skarbu Wawrzyniaka, czyli Tomasz Biskupski (Wojciech Skiniński), dawny wspólnik zmarłego złodzieja i Janusza Boruckiego (Tomasz Dedek). Bandyta zacznie grozić Sikorce!

- Ma pani coś, co należy do mnie i co chciałbym odzyskać! A szkoda by było, gdyby się miało coś pani stać! - usłyszy Hania z ust Biskupskiego. Wygląda na to, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" Lucyna wreszcie dostanie za swoje!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Lucyna Sikorka (Anna Samusionek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Lucyna Sikorka (Anna Samusionek)
Na dobre i na złe odc. 812. Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska), Lucyna (Anna Samusionek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 812. Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska), Lucyna (Anna Samusionek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze