Gwiazdy M jak miłość są razem w prawdziwym życiu?! Karina Woźniak i Iwo Wiciński zaskoczyli wszystkich

i

Autor: MTL Max Film Gwiazdy M jak miłość są razem w prawdziwym życiu?! Karina Woźniak i Iwo Wiciński zaskoczyli wszystkich

Gwiazdy M jak miłość są razem w prawdziwym życiu?! Karina Woźniak i Iwo Wiciński zaskoczyli wszystkich

2021-06-10 10:47

Jak widać, niektóre pary w "M jak miłość" nie łączy jedynie plan zdjęciowy i praca. Karina Woźniak i Iwo Wiciński, czyli Basia i Dawid z "M jak miłość" grają w serialu tajemniczy duet, który wyraźnie ma się ku sobie. Rogowska niemal z miejsca zakochała się w niebezpiecznym Jaszewskim, ale on jeszcze długo będzie zwodził dziewczynę. W prywatnym życiu młode gwiazdy "M jak miłość" spędzają razem dużo czasu i biorą udział w pięknych i zmysłowych sesjach zdjęciowych. Fani są zachwyceni i przewidują, że serialowa para jest razem w rzeczywistości. Karina i Iwo zaskoczyli wszystkich!

Basia i Dawid z "M jak miłość" są parą?!

Basia i Dawid z "M jak miłość" poznali się stosunkowo niedawno, kiedy Jaszewscy przeprowadzili się do Grabiny. Wtedy właśnie młoda Rogowska zakochała się w chłopaku od pierwszego wejrzenia. Zaimponował jej pewnością siebie i tajemniczością. Niestety w "M jak miłość" szybko wyszło na jaw, że Dawid nie ma czystych intencji i wykorzystuje dziewczynę, a ona nie widzi tego, że stała się ofiarą manipulacji. 

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Jaszewski nie odpuści i będzie nadal wciągał Basię w kłopoty. On na pewno nie czuje tego samego, silnego uczucia, którym obdarza go Rogowska. Nastolatkowi chodzi bardziej o to, by móc nią kierować i wykorzystywać do własnych celów. A jak jest z nimi w rzeczywistości?

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina

M jak miłość, odcinek 1592 ZWIASTUN: Psychol Dawid namówi Basię na seks? Upiorny żart Kamila w nawiedzonym domu

Karina Woźniak niedawno skończyła 16 lat, a Iwo Wiciński jest zaledwie rok starszy. Młodzi znają się prywatnie i spędzają ze sobą sporo czasu. Często chwalą się na swoich kontach społecznościowych efektami współpracy. Biorą razem udział w sesjach zdjęciowych, gdzie widać, że są ze sobą bardzo blisko. Gwiazdy "M jak miłość" nie raz pozują objęci lub wpatrzeni w siebie nawzajem. Młodzi aktorzy zaskoczyli wszystkich, bo fani nie mieli pojęcia, że prywatnie tak dobrze się znają i dogadują. Wiadomo już, że Karina i Iwo bardzo się lubią, ale czy to oznacza związek?

Przeczytaj: Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

Widzowie "M jak miłość" bacznie obserwują poczynania młodych gwiazd w sieci. Spekulują także o tym, że 16-letnia Karina i 17-letni Iwo są w rzeczywistości parą. 

Jesteście razem <3 bo jak tak, to moje serce się rozpuściło. Kocham was 

Nie wiem czemu, ale bardzo do siebie pasujecie

Jesteście razem? Czy tylko razem gracie?

Ładna z was para

To tylko niektóre z komentarzy fanów "M jak miłość" na profilu Kariny Woźniak. Niestety nie odniosła się ona bezpośrednio do zadawanych jej pytań o związek z serialowym Dawidem. Na pewno młodzi aktorzy są ze sobą blisko, a być może, że wkrótce ogłoszą związek. W "M jak miłość" Basię i Dawida czeka jeszcze wiele ciekawych momentów. 

Najnowsze