Gwiazdy M jak miłość są razem w prawdziwym życiu?! Karina Woźniak i Iwo Wiciński zaskoczyli wszystkich

2021-06-10 10:47 Małgorzata Pala
Gwiazdy M jak miłość są razem w prawdziwym życiu?! Karina Woźniak i Iwo Wiciński zaskoczyli wszystkich
Autor: MTL Max Film Gwiazdy M jak miłość są razem w prawdziwym życiu?! Karina Woźniak i Iwo Wiciński zaskoczyli wszystkich

Jak widać, niektóre pary w "M jak miłość" nie łączy jedynie plan zdjęciowy i praca. Karina Woźniak i Iwo Wiciński, czyli Basia i Dawid z "M jak miłość" grają w serialu tajemniczy duet, który wyraźnie ma się ku sobie. Rogowska niemal z miejsca zakochała się w niebezpiecznym Jaszewskim, ale on jeszcze długo będzie zwodził dziewczynę. W prywatnym życiu młode gwiazdy "M jak miłość" spędzają razem dużo czasu i biorą udział w pięknych i zmysłowych sesjach zdjęciowych. Fani są zachwyceni i przewidują, że serialowa para jest razem w rzeczywistości. Karina i Iwo zaskoczyli wszystkich!

Basia i Dawid z "M jak miłość" są parą?!

Basia i Dawid z "M jak miłość" poznali się stosunkowo niedawno, kiedy Jaszewscy przeprowadzili się do Grabiny. Wtedy właśnie młoda Rogowska zakochała się w chłopaku od pierwszego wejrzenia. Zaimponował jej pewnością siebie i tajemniczością. Niestety w "M jak miłość" szybko wyszło na jaw, że Dawid nie ma czystych intencji i wykorzystuje dziewczynę, a ona nie widzi tego, że stała się ofiarą manipulacji. 

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Jaszewski nie odpuści i będzie nadal wciągał Basię w kłopoty. On na pewno nie czuje tego samego, silnego uczucia, którym obdarza go Rogowska. Nastolatkowi chodzi bardziej o to, by móc nią kierować i wykorzystywać do własnych celów. A jak jest z nimi w rzeczywistości?

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina

M jak miłość, odcinek 1592 ZWIASTUN: Psychol Dawid namówi Basię na seks? Upiorny żart Kamila w nawiedzonym domu

Karina Woźniak niedawno skończyła 16 lat, a Iwo Wiciński jest zaledwie rok starszy. Młodzi znają się prywatnie i spędzają ze sobą sporo czasu. Często chwalą się na swoich kontach społecznościowych efektami współpracy. Biorą razem udział w sesjach zdjęciowych, gdzie widać, że są ze sobą bardzo blisko. Gwiazdy "M jak miłość" nie raz pozują objęci lub wpatrzeni w siebie nawzajem. Młodzi aktorzy zaskoczyli wszystkich, bo fani nie mieli pojęcia, że prywatnie tak dobrze się znają i dogadują. Wiadomo już, że Karina i Iwo bardzo się lubią, ale czy to oznacza związek?

Przeczytaj: Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

Widzowie "M jak miłość" bacznie obserwują poczynania młodych gwiazd w sieci. Spekulują także o tym, że 16-letnia Karina i 17-letni Iwo są w rzeczywistości parą. 

Jesteście razem <3 bo jak tak, to moje serce się rozpuściło. Kocham was 

Nie wiem czemu, ale bardzo do siebie pasujecie

Jesteście razem? Czy tylko razem gracie?

Ładna z was para

To tylko niektóre z komentarzy fanów "M jak miłość" na profilu Kariny Woźniak. Niestety nie odniosła się ona bezpośrednio do zadawanych jej pytań o związek z serialowym Dawidem. Na pewno młodzi aktorzy są ze sobą blisko, a być może, że wkrótce ogłoszą związek. W "M jak miłość" Basię i Dawida czeka jeszcze wiele ciekawych momentów. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze