M jak miłość, odcinek 1592: Basia pozna makabryczny plan zabicia ojca Dawida! Zrobi wszystko czego Jaszewski od niej zażąda

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1592: Basia pozna makabryczny plan zabicia ojca Dawida! Zrobi wszystko czego Jaszewski od niej zażąda

M jak miłość, odcinek 1592: Basia pozna makabryczny plan zabicia ojca Dawida! Zrobi wszystko czego Jaszewski od niej zażąda

2021-05-18 21:42

W 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński) podsłucha kłótnię rodziców i dowie się, że Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek) nie jest jego prawdziwym ojcem, że on i matka Olga (Małgorzata Lewińska) okłamywali go od urodzenia. W głowie chorego psychicznie nastolatka zrodzi się makabryczny plan pozbycia się znienawidzonego ojca. Ale Dawid w 1592 odcinku "M jak miłość" nie będzie działał sam. Bez trudu namówi Basię (Karina Woźniak), żeby pomogła mu załatwić Jaszewskiego. Ślepo zakochana córka Rogowskich tylko przez chwilę zadrży kiedy usłyszy co chce zrobić Dawid. Zgodzi się zrobić wszystko, co ukochany chłopak od niej zażąda. W Grabinie dojdzie do morderstwa? Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1592 - wtorek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Tajemnica Jaszewskich w 1592 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw w najmniej spodziewanym momencie, a ich syn Dawid, którego kręci przemoc i ludzkie cierpienie, który ma na sumieniu zabójstwo swojej byłej dziewczyny Kai (Justyna Zielska), pokaże do czego jest zdolny. Nieostrożność Olgi i Mariusza, jeden błąd skłóconych małżonków, którzy udają kochającą parę, pociągnie za sobą makabryczne skutki. Bo po latach Dawid w 1592 odcinku "M jak miłość" dowie się, że Jaszewski nie jest jego ojcem, że nie bez powodu zawsze między nimi panowały napięte relacje, a Olga stawała po stronie syna.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

Tragedia w 1592 odcinku "M jak miłość" rozegra się tuż po tym jak Dawid sprowadzi do domu na noc Basię. Upije 12-latkę, poda jej narkotyki, żeby potem podle ją wykorzystać. Do szaleństwa zakochana córka Rogowskich w 1592 odcinku "M jak miłość" znów okłamie Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa), by być z Dawidem, by zrobić wszystko, o co ją poprosi. Nadal nieświadoma tego, że Jaszewski to psychol, że okrutnie skrzywdził już poprzednią dziewczynę.

Szczęśliwie do niczego nie dojdzie, bo w 1592 odcinku "M jak miłość" ojciec Dawida i Rogowscy przerwą randkę nastolatków w odpowiednim momencie. Ale na tym nie koniec, bo Jaszewski naskarży na syna żonie. Olga akurat wróci z sanatorium i dowie się co wyrabiał Dawid pod jej nieobecność. Między Jaszewskimi w 1592 odcinku "M jak miłość" wybuchnie awantura, a pilnie skrywany sekret wreszcie ujrzy światło dzienne.

- To, że Dawid i Basia zostali nakryci to też jest coś na co on podświadomie liczył. Jako kolejny puzzelek w jego grze. Chce pokazać, że nie jest do końca zniewolony przez ojca, ale z drugiej strony potrafi wciągnąć w to innych i wpływać na swoje otoczenie... Jakby Dawid nie był silną osobowością, nie był mocnym charakterem, to moment dowiedzenia się jest bardzo mocnym uderzeniem w jego psychikę, w jego emocje... - powiedział Iwo Wiciński w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1592: Psychol Dawid nafaszeruje 12-letnią Basię alkoholem i narkotykami. Zabije własnego ojca i wciągnie Rogowską w zbrodnię

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1592: Dawid nie jest synem Jaszewskiego! Zabije ojca kiedy pozna tajemnicę matki - WIDEO

W 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid podsłucha rozmowę Olgi i Mariusza i w ten sposób pozna całą prawdę - Jaszewski nie jest jego ojcem! Wściekły nastolatek natychmiast wybiegnie z domu i pod osłoną nocy odwiedzi Basię. Bez trudu wyciągnie ją z domu Mostowiaków i zwierzy jej się, że odkrył tajemnicę rodziców.Będzie przez niego przemawiała nie tylko wściekłość, ale i nienawiść, która w 1592 odcinku "M jak miłość" popchnie psychopatę do strasznych czynów.

- W sumie zawsze gdzieś tam podejrzewałem, że nie jest moim ojcem... Teraz wiem to już na pewno. A sukinsyn tak rządzi moim życiem, jakby w całości należało do niego! Tatuś pieprzony... Nienawidzę go, nie ma prawa mi dyktować, co mam robić, a czego nie! - doda Dawid w 1592 odcinku "M jak miłość".

Poruszona Basia okaże mu swoje wsparcie. - Boże, Dawid. Nie wiem, co powiedzieć, tak mi przykro... To straszne! - skomentuje 12-letnia córka Rogowskich.

O to będzie chodziło Dawidowi, który w 1592 odcinku "M jak miłość" obmyśli chory plan zabójstwa Jaszewskiego. To będzie jego zemsta na "ojcu", a do jej realizacji posłuży się zakochaną Basią. - Załatwię drania! Jeszcze będzie jadł mi z ręki! Ale potrzebuję twojej pomocy. Czy mogę na ciebie liczyć? - zapyta.

- Wiesz, że tak! W każdej sprawie! Już ci mówiłam, że dla ciebie zrobiłabym wszystko... - zapewni Basia.

- Wszystko? Jesteś pewna? Jeśli się nie zgodzisz, to nic na siłę - ty decydujesz. Jeśli tego nie udźwigniesz, nie dasz rady, zrozumiem - rzuci Dawid.

- Pamiętaj, że cię kocham. I że razem - ja i ty - możemy wszystko... - doda Basia, która w 1592 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie będzie widziała, że jej ukochany chce zabić Jaszewskiego, a ona będzie miała w tym swój udział!

M jak miłość odc. 1592. Mariusz (Tomasz Lulek), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Mariusz (Tomasz Lulek), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)
M jak miłość odc. 1592. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)
Najnowsze