M jak miłość, odcinek 1592: Dawid nie jest synem Jaszewskiego! Zabije ojca?! - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1592: Dawid nie jest synem Jaszewskiego! Zabije ojca?! - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1592: Dawid nie jest synem Jaszewskiego! Zabije ojca?! - WIDEO

2021-05-18 21:44

W 1592 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) odkryje mroczną tajemnicę swoich rodziców. Okaże się, że całe życie go okłamywali! Olga (Małgorzata Lewińska) i Mariusz (Tomasz Lulek) nigdy nie mieli dość odwagi, by powiedzieć Dawidowi, że nie jest prawdziwym synem Jaszewskiego! Kiedy w domu Jaszewskich w Grabinie rozegrają się wstrząsające sceny, bo nastolatek sprowadzi na noc Basię Rogowską (Karina Woźniak), upije 12-latkę i namówi na wypalenie skręta prawda wyjdzie na jaw. Podczas awantury Jaszewskich w 1592 odcinku "M jak miłość" Mariusz wypomni żonie, że choć nie jest biologicznym ojcem Dawida, zawsze traktował go jak syna! Zszokowany Dawid zaplanuje okrutną zemstę na ojcu. Będzie chciał go zabić! Zobaczcie WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1592 - poniedziałek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Tajemnica Jaszewskich w "M jak miłość" wyjdzie wreszcie na jaw. Od dawna zanosiło się na to, że Olga i Mariusz ukrywają coś przed światem i synem. I nie chodzi wcale o zbrodnię jakiej dopuścił się Dawid zanim przeprowadzili się do Grabiny. W przeszłości Dawid zrobił potworną krzywdę swojej byłej dziewczynie Kai (Justyna Zielska). Wcześniej manipulował nią, wciągał w chorą grę przeciwko rodzicom, tak jak Basię! Kiedy wszystko się wydało, Olga stanęła po stronie Dawida. Zawsze broniła ukochanego jedynaka, pozwalała mu na wiele, bo łączyła ich dziwna więź. Jaszewska boi się Dawida, mrocznej strony jego osobowości, ale nigdy nie odważyła się wystąpić przeciwko niemu. Dopiero w 1592 odcinku "M jak miłość" okaże się dlaczego!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1590: Dramatyczny poród u Mostowiaków! Marysia nawet nie wiedziała o tej ciąży

Zanim Olga wróci z sanatorium w 1592 odcinku "M jak miłość" Jaszewski wyjdzie na nocną partyjkę brydża. Uprzedzi jednak syna, że ma szlaban i nie może ruszać się z domu. Dawid nie posłucha ojca. Skorzysta z jego nieobecności i namówi Basię, by wymknęła się z domu i została z nim na noc. Ta randka nastolatków w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie inna niż poprzednie. Bo coraz bardziej pewny siebie Dawid postanowi upić Basię, skusić ją na wypalenie "trawki", a potem wykorzystać. A wszystko po to, by pokazać Jaszewskiemu na co go stać. Nastolatki zostaną jednak przyłapane przez rodziców.

- To, że Dawid i Basia zostali nakryci to też jest coś na co on podświadomie liczył. Jako kolejny puzzelek w jego grze. Chce pokazać, że nie jest do końca zniewolony przez ojca, ale z drugiej strony potrafi wciągnąć w to innych i wpływać na swoje otoczenie... Jakby Dawid nie był silną osobowością, nie był mocnym charakterem, to moment dowiedzenia się jest bardzo mocnym uderzeniem w jego psychikę, w jego emocje... - powiedział Iwo Wiciński w "Kulisach serialu M jak miłość".

W 1592 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur  (Robert Moskwa) nie uwierzą własnym oczom widząc pijaną i naćpaną Basię. Przekonają się, że córka kolejny raz ich okłamała, zawiodła ich zaufanie i przekroczyła kolejną granicę. Rogowscy nie pozwolą Basi dłużej spotykać się z Dawidem. - Reakcja musi być stanowcza, bez dwóch zdań! - ocenił Robert Moskwa w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Ani słowa Basiu... - powie Marysia, którą w 1592 odcinku "M jak miłość" bardzo zrani zachowanie córki.

M jak miłość, odcinek 1592: Psychol Dawid nafaszeruje 12-letnią Basię alkoholem i narkotykami. Zabije własnego ojca i wciągnie Rogowską w zbrodnię

Sprawdź też: M jak miłość. Argasiński uzna dziecko Patrycji i Łukasza za swoje! Nie zniesie takiej hańby i zastraszy niewierną żonę - WIDEO

Ale afera u Jaszewskich z alkoholem i narkotykami w 1592 odcinku "M jak miłość" to dopiero początek problemów z Dawidem. Bo kiedy Olga wróci do domu z sanatorium, Mariusz doniesie żonie na syna. - Pochwal się matce jaki numer odwinąłeś tym razem! W żaden sposób nie będzie go bronił, tak jak zwykła to robić Jaszewska. Między małżonkami, których już wcześniej podzieliła zdrada Mariusza w 1592 odcinku "M jak miłość" wybuchnie kłótnia o syna i tajemnicę z przeszłości, która ma wpływ na ich obecne życie.

Dawid w 1592 odcinku "M jak miłość" usłyszy, że Jaszewski nie wcale nie jest jego biologicznym ojcem.- Traktuję go tak, jakby był moim prawdziwym synem! - powie Mariusz do żony. Wstrząśnięty chłopak zaplanuje okrutną zemstę, w którą wciągnie też Basię. - Nie ma prawa mi dyktować co mam robić, a czego nie! Załatwię go... Tylko będę potrzebował twojej pomocy. Mogę na ciebie liczyć? - zapyta 12-latkę, która z miłości co niego będzie gotowa zrobić wszystko.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce w "M jak miłość" Dawid będzie chciał zabić Jaszewskiego i do zbrodni wykorzysta naiwną Basię Rogowską!

M jak miłość odc. 1592. Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)
M jak miłość odc. 1592. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany