M jak miłość, odcinek 1592: Dawid nafaszeruje 12-letnią Basię alkoholem i narkotykami, a potem ją wykorzysta!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1592: Dawid nafaszeruje 12-letnią Basię alkoholem i narkotykami, a potem ją wykorzysta!

M jak miłość, odcinek 1592: Dawid nafaszeruje 12-letnią Basię alkoholem i narkotykami, a potem ją wykorzysta!

2021-05-05 19:49

Dawid (Iwo Wiciński) z "M jak miłość" jeszcze nigdy nie posunął się w manipulowaniu Basią (Karina Woźniak) tak daleko, jak nastąpi to w 1592 odcinku "M jak miłość". Cięty na syna Mariusz (Tomasz Lulek) zostawi chłopaka samego w domu, a on od razu to wykorzysta. Zaprosi zaślepioną Basię Rogowską i zacznie upijać ją alkoholem! 12-latka aż zakrztusi się mocnym drinkiem, ale to nie wszystko! Dawid posunie się o krok dalej i dołoży do tego narkotyki... Finał tego spotkania będzie koszmarny, a młody Jaszewski wykorzysta córkę Rogowskich.

"M jak miłość" odcinek 1592 - poniedziałek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Basia w 1592 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Widać, że Dawid działa stopniowo. Po przeprowadzce do Grabiny, zdołał rozkochać w sobie córkę Rogowskich. Najpierw to on pokazywał na co go stać, wplątując ich chociażby w kłopoty kradzionego auta. Potem w "M jak miłość" młody Jaszewski bezceremonialnie zmusił uległą koleżankę do okradzenia własnego ojca. Niebawem w serialu Dawid pokaże jak wielkim potrafi być potworem! Cięty na syna Mariusz uda się na brydża, tym samym zostawiając chłopakowi pusty dom. Nastolatek bynajmniej nie zacznie grać w gry, a zaprosi do siebie zaślepioną Basie, którą uraczy mieszanką wybuchową. To skończy się fatalnie...

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ania i Mania na cmentarzu przy grobie Pawła Bartosiewicza w ostatnim 39 odcinku. Tajemnice z przeszłości wyjadą na jaw!

M jak miłość, odcinek 1592: Psychol Dawid nafaszeruje 12-letnią Basię alkoholem i narkotykami. Zabije własnego ojca i wciągnie Rogowską w zbrodnię

Dawid w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie już wiedział, że ma nad Basią absolutną władzę. Dlatego upoi ją mocnym drinkiem, przez którego dziewczyna niemal się zadławi! Nastolatka prawdopodobnie nigdy nie piła mocnego alkoholu, co jest normalne dla dziewczynki w jej wieku. Dawid natomiast będzie bawił się świetnie, a do alkoholu zaserwuje również narkotyki! Zapali sobie jointa, a Basia nie będzie wiedziała co robić. Z jednej strony zawsze zależało jej na zaimponowaniu sąsiadowi, ale sytuacja zacznie robić się mocno niebezpieczna. 

W 1592 odcinku "M jak miłość" do domu Jaszewskich wparują Mariusz i Artur (Robert Moskwa), którzy nakryją nastolatków na raczeniu się alkoholem i narkotykami. Artur Rogowski chyba jeszcze nigdy nie był tak zawiedziony córką... 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 141: Antoś nie jest synem Marka, a Ula okłamuje go od lat?! Wszystko się wyda przy podziale dzieci przed rozwodem - ZWIASTUN

Dawid z "M jak miłość" okaże się jeszcze większym dziwakiem, niż ktokolwiek by przypuszczał.

- To, że Dawid i Basia zostali nakryci to też jest coś na co on podświadomie liczył. Jako kolejny puzzelek w jego grze. Chce pokazać, że nie jest do końca zniewolony przez ojca, ale z drugiej strony potrafi wciągnąć w to innych i wpływać na swoje otoczenie... Jakby Dawid nie był silną osobowością, nie był mocnym charakterem, to moment dowiedzenia się jest bardzo mocnym uderzeniem w jego psychikę, w jego emocje... - mówi Iwo Wiciński w kulisach serialu "M jak miłość", co tylko potwierdza, że grany przez niego bohater naprawdę jest niebezpieczny. 

To niestety nie koniec koszmarnych wydarzeń w "M jak miłość". Wkrótce po przyłapaniu, nastolatkowie spotkają się w ukryciu, a Dawid ponownie wykorzysta swój urok i wykorzysta Basię do własnych celów. Będzie chciał pozbyć się Mariusza, a młoda Rogowska ma mu w tym pomóc... Z tego może wyniknąć prawdziwa tragedia! 

Najnowsze