M jak miłość, odcinek 1587: Basia dla psychola Dawida okradnie własnego ojca! Namówi 12-latkę do przestępstwa i podle wykorzysta

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1587: Basia dla psychola Dawida okradnie własnego ojca! Namówi 12-latkę do przestępstwa i podle wykorzysta

M jak miłość, odcinek 1587: Basia dla psychola Dawida okradnie własnego ojca! Namówi 12-latkę do przestępstwa i podle wykorzysta

W 1587 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) pogrąży się przez psychola Dawida (Iwo Wiciński) - 12-latka okradnie nawet własnego ojca (Robert Moskwa)! Podły Jaszewski namówi do tego córkę Rogowskich - wykorzysta jej naiwność i bezgraniczną miłość. Basia grzecznie zaniesie ukochanemu ukradzioną Arturowi dużą kwotę pieniędzy, a on natychmiast je wyda, okłamujące dziewczynkę, że chce kupić nowy obiektyw do aparatu. Ale prawda będzie znacznie gorsza... Basia w 1587 odcinku "M jak miłość" wejdzie na bardzo złą drogę!

"M jak miłość" odcinek 1587 - wtorek 4.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1587 odcinku "M jak miłość" Basia Rogowska, zmanipulowana przez Dawida, zacznie się staczać. 12-latka poza pięknym psychopatą świata nie widzi w zasadzie od pierwszych minut ich spotkania. Niestety, Dawid wykorzystuje nawiną dziewczynkę i zacznie zmuszać ją do bardzo złych rzeczy!

Przypomnijmy - Basia poznała Dawida, kiedy jej chłopak zerwał z nią sms-em. I wtedy na jej drodze w Grabinie pojawi się on - piękny, miły, czarujący i tajemniczy Dawid.  Psychol bardzo szybko owinie sobie Basię wokół palca i stanie się całym światem dla 12-latki. Dość szybko nadzwyczaj uprzejmy i dobrze wychowany Dawid przypadnie też do gustu Marysi (Małgorzata Pieńkowska), tylko Artur będzie miał cały czas wątpliwości, co to za typ. I jak się okaże w 1587 odcinku "M jak miłość" - słusznie!

Basia w "M jak miłość" w dzieciństwie przeżyła straszną traumę - uciekła z domu, zmanipulowana przez pedofila i została porwana! Tym razem 12-latka znów wpadnie w sidła psychola, tylko, że ten będzie załatwiał swoje sprawy w "białych rękawiczkach". 

Zobacz też: M jak miłość. Katastrofa w bistro Kingi! Nie będzie co zbierać przez eksperymenty Franki - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1576: Dawid nastawi Basię przeciwko rodzicom. Psychol pokaże do czego jest zdolny
M jak miłość, odc. 1576: Basia Rogowska (Karina Woźniak)

i

Autor: MTL Maxfilm

Ujawniamy, że w 1587 odcinku "M jak miłość" Basia Rogowska przekroczy cienką czerwoną linię i wkroczy na drogę przestępstwa! 12-latka ukradnie z portfela ojca 200 zł, a kiedy ją przyłapie na grzebaniu w swoich rzeczach, zrobi niewinną minkę i pobiegnie wręczyć "zdobycz" ukochanemu. Na co psychol Dawid wyda ukradzione prze Basię pieniądze?

- Mogę wiedzieć, czego szukasz w mojej torbie? - zapyta Artur córkę.

- Ja, strasznie boli mnie głowa, pomyślałam, że może masz jakieś tabletki - skłamie Basia.- Wiem, najpierw powinnam cię zapytać. Sorry, tato!

Dawid w 1587 odcinku "M jak miłość" opowie zakochanej dziewczynce bajeczkę, że musi kupić nowy obiektyw do aparatu, aby robić jej jeszcze piękniejsze zdjęcia. W rzeczywistości natychmiast skontaktuje się ze swoim dilerem i kupi narkotyki! Czy zacznie częstować nimi Basię?

Artur w 1587 odcinku "M jak miłość" nie zorientuje się, że zginęła mu duża suma pieniędzy. Ale mimo wszystko, będzie zaniepokojony zachowaniem córki i postanowi poważnie porozmawiać o tym z Marysią. Ale Rogowska znów zbagatelizuje obawy męża, tłumaczać dziwne zachowanie córki "wiekiem". 

- Z Piotrkiem i Pawłem to był dopiero horror. Olga (Małgorzata Lewińska) też się żaliła, że jej mąż nie dogaduje się z Dawidem. Taki głupi wiek, trzeba to po prostu przeczekać... - powie Marysia.

- Miejmy nadzieję, że tylko o to chodzi... - odpowie Artur.

Niestety, Rogowscy nie zorientują się na czas w 1587 odcinku "M jak miłość" i Basia wpadnie w poważne kłopoty. Kradzież pieniędzy z portfela ojca może okazać się "niewinną zabawą" w porównaniu z tym, co psychol Dawid jeszcze dla niej przygotował! 

Czytaj także: BrzydUla 2, odcinek 132: Marek zniszczy Ulę na oczach dzieci! Julka mu tego nie daruje - ZWIASTUN

M jak miłość odc. 1576. Artur (Robert Moskwa), Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1576. Artur (Robert Moskwa), Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)
M jak miłość, odc. 1576: Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1576: Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany