BrzydUla 2, odcinek 132: Marek zniszczy Ulę na oczach dzieci! Julka mu tego nie daruje - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 132: Marek zniszczy Ulę na oczach dzieci! Julka mu tego nie daruje - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 132: Marek zniszczy Ulę na oczach dzieci! Julka mu tego nie daruje - ZWIASTUN

2021-04-22 12:47

W 132 odcinku serialu "BrzydUla" Marek (Filip Bobek) zrozumie jak wielki błąd popełnił boleśnie raniąc dzieci, które fatalnie znoszą rozwód rodziców. To Ula (Julia Kamińska) uświadomi mężowi jego skandaliczne zachowanie wobec Kuby (Jakub Rutkowski) i Julki (Maria Włodkowska). Żeby wszystko naprawić Dobrzański w 132 odcinku "BrzydUla" będzie chciał przekupić dzieci prezentami. Ułamek sekundy później znów zaliczy wpadkę, która doprowadzi do tego, że zniszczy Ulę na oczach zrozpaczonej Julki. Nie tylko córka, ale także syn odwrócą się od Marka. Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUli".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 132 - czwartek, 22.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 132 odcinku "BrzydUla" 2 między Ulą i Markiem dojdzie do gwałtownej kłótni, podczas której tym razem to jej puszczą nerwy! Nie będzie mogła już bezczynnie patrzeć jak ukochany rujnuje ich rodzinę, doprowadza do tego, że Kuba i Julka cierpią i dosłownie rozpadają się w oczach na kawałki. Po kolejnym wybryku Marka, który będzie wolał pić z Sebastianem (Łukasz Garlicki) niż być razem z dziećmi, Ula nie pozostawi na okrutnym mężu suchej nitki. Pod wpływem jej słów Dobrzański nagle się otrząśnie. Spojrzy prawdzie w oczy i zrozumie, że nie może karać dzieci za rozwód z Ulą, że one nie są niczemu winne, że nie potrafi wybaczyć żonie zdrady.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 131: Pijany Marek doprowadzi dzieci do łez! Będą błagały Ulę, żeby chociaż ona ich nie zostawiała - ZWIASTUN

Jednak Kuba i Julka w 132 odcinku "BrzydUla" nie uwierzą w dobre intencje ojca. Ani w jego wyjaśnienia dlaczego opuścił ich podczas rodzinnego wieczoru z "planszówkami", który kiedyś był ich tradycją. Żeby to naprawić o poranku w 132 odcinku "BrzydUla" Marek spróbuje wynagrodzić dzieciom swoją nieobecność. Zapewni Julkę i Kubę, że bardzo chciał być z nimi, ale to nie zależało od niego, że nie wrócił do domu na noc. - Przepraszam, że mnie wczoraj nie było, ale nie wiedziałem, że gracie w gry... - zacznie się tłumaczyć z promiennym uśmiechem na twarzy. Zupełnie jakby nic się nie stało. Ale Julka w 132 odcinku "BrzydUla" nie da się oszukać. - Nie kłam tato, mama ci się nawet nagrywała!

BrzydUla 2 odcinki 129-133 ZWIASTUN. Marek wyprowadzi się od rodziny! Dzieci w rozpaczy, a Ula wścieknie się na męża

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 138: Marek zabierze Uli dzieci. Bez Julki i Kuby przeżyje prawdziwy koszmar

Na nic w 132 odcinku "BrzydUla" zdadzą się tłumaczenia Marka, że wyczerpał mu się telefon i nie odsłuchał wiadomości od Uli. - Telefony się ładuje! - zwróci mu uwagę Kuba lodowatym tonem. On nadal będzie trzymał ojca na dystans przekonany, że to przez niego rozpada się małżeństwo rodziców i ich niegdyś szczęśliwa rodzina.

Nagle w 132 odcinku "BrzydUla" Marek sięgnie po tajną broń, żeby przekupić dzieci i przekonać je, że są dla niego najważniejsze. - Dobra, macie rację, schrzaniłem, ale chyba nic takiego się nie stało? To był tylko jeden dzień... A dzisiaj rozpakowujemy prezenty! Kiedy jednak postawi torby z niespodziankami na stole, przez przypadek w 132 odcinku "BrzydUla" zniszczy papierowe figurki Julki przedstawiające Ulę i Marka.

- O nie, moje żurawie! Chciałeś zniszczyć mamę! - krzyknie córka Dobrzańskich i ze łzami w oczach rzuci się Uli w ramiona. - Julka je zrobiła dla was... - stwierdzi z pogardą Kuba. Jeden błąd Marka w 132 odcinku "BrzydUla" przyniesie efekt odwrotny do zamierzonego. Dzieci znów się od niego odwrócą, a pocieszenia poszukują u mamy.

BrzydUla 2 odc. 132. Julka (Maria Włodkowska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 132. Julka (Maria Włodkowska)
BrzydUla 2 odc. 132. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 132. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze