BrzydUla 2, odcinek 132: Uli puszczą nerwy! Nie wybaczy Markowi, że zostawił dzieci - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 132: Uli puszczą nerwy! Nie wybaczy Markowi, że zostawił dzieci - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 132: Uli puszczą nerwy! Nie wybaczy Markowi, że zostawił dzieci - ZWIASTUN

2021-04-20 10:35

W 132 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) wyładuje całą złość na Marku (Filip Bobek). Po tym jak kolejny raz mąż wystawią ją i dzieci, nie dotrzyma obietnicy i nie wróci do domu, żeby spędzić czas całą rodziną Dobrzańska straci nad sobą panowanie. Nie zdoła ukryć wściekłości, że Marek cały czas myśli o sobie, a nie o Kubie (Jakub Rutkowski) i Julce (Maria Włodkowska). Między małżonkami w 132 odcinku "BrzydUli" dojdzie do kolejnej kłótni. Aż wreszcie z ust Uli padną słowa, które sprawią, że Marek nagle się opamięta. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 132 - czwartek, 22.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

To co Marek z serialu "BrzydUla" będzie wyrabiał ze swoim życiem uderzy przede wszystkim w jego dzieci! Rozwód z Ulą, wyprowadzka do nowego mieszkania, aż wreszcie pijackie wieczory w towarzystwie przyjaciela Sebastiana (Łukasz Garlicki). Dobrzański dojdzie do takiego momentu, w którym rodzina, nie tylko Ula, ale także Julka, Kuba i Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek) zejdą na dalszy plan. Nie pojawi się na zaplanowanym przez Ulę wspólnym, rodzinnym wieczorze, bo będzie wolał żalić się Sebie jaki jest nieszczęśliwy.

W 132 odcinku "BrzydUli" wreszcie wróci do domu, ale nie po to, by spędzić czas z dziećmi. Uprzedzi Ulę, że ma ważniejsze sprawy. W firmie F&D wybuchnie kryzys po strzelaninie w domu Febo, więc Dobrzański będzie musiał jakoś wszystko załagodzić. Tyle tylko że Ula nie przyjmie do wiadomości takich tłumaczeń.  Będzie miała za złe mężowi, że znowu nie myśli o dzieciach, a tylko o sobie!

Między i tak skłóconymi małżonkami w 132 odcinku "BrzydUli" wywiąże się kolejna awantura. Ula przestanie nad sobą panować. Nie będzie wiedziała gdzie i z kim Marek spędza tyle czasu. - O Aleksie dowiedziałeś się dzisiaj, a wczoraj?!- Byłem u Seby... - przyzna Marek.  Odpowiedź Marka w 132 odcinku "BrzydUli" wyprowadzi Ulę z równowagi. - Właśnie, to teraz idź i im to wytłumacz, że wolisz siedzieć u kumpla niż być z nimi! - krzyknie do ukochanego. A Dobrzański znów zachowa się jak egoista, który najbardziej cierpi z powodu zdrady Uli i ich rozwodu. - Możesz ze mnie w końcu zejść?! Jest mi i tak wystarczająco źle...

Ula w 132 odcinku "BrzydUli" nie będzie mogła dłużej tego słuchać. - Im jest źle! A ty nic nie robisz, by im pomóc! Pomyśl o tym następnym razem jak będziesz mnie obwiniać, że nie masz nimi kontaktu! Oburzona zatrzaśnie za sobą drzwi do łazienki, a Marek zrozumie jak bardzo rani dzieci swoim zachowaniem.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 135: Ula po rozmowie z Markiem dręczona przez koszmary! Nie pogodzi się z decyzją męża

BrzydUla 2 odcinki 129-133 ZWIASTUN. Marek wyprowadzi się od rodziny! Dzieci w rozpaczy, a Ula wścieknie się na męża

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 137: Okrutna niespodzianka Marka dla Uli i dzieci. Pozwoli jej odejść!

Żeby to naprawić o poranku w 132 odcinku "BrzydUli" Marek spróbuje wynagrodzić dzieciom swoją nieobecność. Zapewni Julkę i Kubę, że bardzo chciał być z nimi, ale to nie zależało od niego, że nie wrócił do domu na noc. - Przepraszam, że mnie wczoraj nie było, ale nie wiedziałem, że gracie w gry... - zacznie się tłumaczyć z promiennym uśmiechem na twarzy. Zupełnie jakby nic się nie stało. Ale Julka w 132 odcinku "BrzydUli" nie da się oszukać.  - Nie kłam tato, mama ci się nawet nagrywała!

- Telefon mi się wyczerpał, naprawdę... - wyjaśni coraz bardziej skruszony Marek. - Telefony się ładuje! - zwróci mu uwagę Kuba.

Nagle w 132 odcinku "BrzydUli" Marek sięgnie po tajną broń, żeby przekupić dzieci i przekonać je, że są dla niego najważniejsze. - Dobra, macie rację, schrzaniłem, ale chyba nic takiego się nie stało? To był tylko jeden dzień... A dzisiaj rozpakowujemy prezenty! Kiedy jednak postawi torby z niespodziankami na stole, przez przypadek w 132 odcinku "BrzydUli" zniszczy papierowe figurki Julki. - O nie, moje żurawie! Chciałeś zniszczyć mamę! - krzyknie córka Dobrzańskich i ze łzami w oczach rzuci się Uli w ramiona.  - Julka je zrobiła dla was... - stwierdzi z pogardą Kuba.

Jeden błąd Marka w 132 odcinku "BrzydUli" przyniesie efekt odwrotny do zamierzonego. Dzieci znów się od niego odwrócą.

BrzydUla 2 odc. 132. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 132. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 132. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 132. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 132. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 132. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)
BrzydUla 2 odc. 132. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 132. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze